Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:21 30.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Хайде на училище!  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано14.09.06 11:11



Пак дойде време,усетихте ли вече?
Книжният пазар зад Универсалния набира сили и точи зъби,децата са със смесени чувства,а родителите...?



Тема Re: Хайде на училище!нови [re: Axueв]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано14.09.06 13:18



Вчера се включих в кампанията вече
Мразя пазара зад универсалния


Преди 2 години като продавах учебниците там на сина и питах колко дават, двама търговци ми отговориха точно така "колкото може по-малко".
От две години ходя на борсата на ул...... (до Феникса - в уличката) - през една от Х Д Асенов. Много са любезни момчетата, не че плащат яко ама поне това отношение на "универсалните" го няма. Учебници има и нови и стари, с отстъпка 10% - на новите поне цената е напечатана и не е фиктивна отстъпката, както и на тетрадките и другите дребни пособия за учениците.

А с малкия тийн учебниците готови - тя последен випуск по старата програма и намерих на тънко. Обаче тоалета за първия учебен ден.............. малей, тук поема мога да захвана (иконка за реееев )

На български разбира само "черпиш"

Тема Re: Хайде на училище!нови [re: zver4o]  
Автор Дидka (лелчето:))
Публикувано14.09.06 13:37



може ли да вметна, че тези момчета от въпросната борса са същите, които продават и на пазара зад универсалния,само дето се въртят кой къде да продава.
честно казано мн се радвам че вече няма да ми се налага да се ползвам от услугите им,не че нещо лично, но не може учебници за 38 лева да ги купят за 10. както и да го смятам нещо не ми се връзва, а на вас?!





Тема Re: Хайде на училище!нови [re: Дидka]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано14.09.06 14:23



може и да са същите, ама отношението не е като там.
А където и да занеса стари учебници, никой няма да ги купи и на 40% от цената, която сме ги купили. Хич не се връзва, но като не организират училищата техни си борси, така е.
Щастливка си ти, че няма да купваш от там, ама от някъде другаде ще е



И впрочем - къде тез учебници за 38лв ?????? Че аз и за пети клас ги купих за по-голяма сума

На български разбира само "черпиш"

Тема Re: Хайде на училище!нови [re: Axueв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано14.09.06 16:58



а родителите...
... леко ошашавени, поне аз. Като си помисля, че ще трябва да плащам такси за курсове по английски, за тренировки, учебници, нови дрешки и обувки...
А иде и зима и енергото точи зъби ...



Тема Re: Хайде на училище!нови [re: zver4o]  
Автор Дидka (лелчето:))
Публикувано14.09.06 17:33



ми да ти кажа нейде из университетксите дебри ще да е това с мойте учебници, ако изобщо някой иска такова нещо

а пък 38 лева са: история за 11клас-15лв.;атлас по история-6 лв.;литература за 11 клас-7 лв.;и математика пак 11 клас-10 лв.

това е положението друзя





Тема Re: Хайде на училище!нови [re: Beco_]  
Автор Дидka (лелчето:))
Публикувано14.09.06 17:36



тате, като станете 12ти клас прибави парички и за бала и кандидатстудентски курсове!!!
не питай моя тати как я преживя тая последна година при условие, че всичко беше подготвено в най-спестовен план





Тема Re: Хайде на училище!нови [re: Дидka]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано14.09.06 19:56



мдааа малки деца, малки проблеми и разходи - големи деца, големи проблеми и разходи. Да му мислят родителите ти и братчето





Тема Re: Хайде на училище!нови [re: Axueв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.09.06 21:13



Ох, училище, грозна дума...угхххххххххххх....






Тема Re: Хайде на училище!нови [re: Bgpunk]  
Автор Axueв (Ahiev)
Публикувано14.09.06 22:02



Я, марш в леглото,че утре си на училище!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.