Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 30.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема "Пайнер" vs."Сигнал"  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано17.08.06 11:43



Само в разстояние на една седмица старозагорци могат да се насладят на Планета Пайнер на стадион "Локомотив"?!? и група "Сигнал" в бинго"Анел"???
За мен тук има нещо тотално сбъркано,но не от организаторите.Явно такива са предпочитанията на публиката,такива са реалностите.
Така ли е според вас,вие какви предпочитания имате в музикален аспект?



Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: Axиeв]  
Автор Jitterbug (непозната)
Публикувано17.08.06 11:43



Според търсенето е и предлагането. Що да е сбъркано....
Аз пък не мога да си представя Сигнал в Бингото, честно.
А за предпочитания - за да ме разбереш с най-добре - такава музика, която пускат в Дръмс. Вярно не съм ходила там вече повече от 8 месеца, ама се надявам да е както преди стилово. Харесвам и такава, която е подходяща за танцуване, чилаут в някои случаи.... Ама Пайнерските музики - не, мерси, при никакви обстоятелства, ако мога аз да избирам музиката.

Wake me up before you go-go


Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: Jitterbug]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано17.08.06 14:51



Уви,така е - Сигнал и Васко Кръпката(що пък за компания) в бингото.....и не си непозната

,поне за форума.Наминавай по-често !



Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.08.06 15:25



Мен ако питате, бингото е супер и за двете събития.
Нито мисля, че Сигнал и Кеца в компания, биха напълнили един стадион. А като видя някоя певица, инстинктивно протягам ръце. Ето, в бингото е по-лесно.
Пък е като съм сигурен, че Милко Калайджиев няма да участва, всяко парче ще е попадение.


Гледа ми се на този стадион един фестивал на средношколски и други млади рок-групи. На какъвто бях един път през 1988.
Може и да не е само рок, каквото и да е.
Но млади хора да имат форум за изява.
Втръсна ми от динозаври.




Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: Axиeв]  
Автор Jitterbug (непозната)
Публикувано17.08.06 15:31



Верно не съм непозната, ама не съм си измислила текста в скобите :)
Пък за наминаването.... наминавам, ама напоследък тука не е това, което ми се е искало да е.

Wake me up before you go-go


Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано17.08.06 15:40



Този вид мероприятия продължиха някъде до 90-91,само че на Летния театър.
Нищо,задава се Ромфеста





Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано17.08.06 15:44



Ром-феста е друга хава, той вече кипи на летния театър.
Готино е , но нямам възможност да гледам нищо тази година.




Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: Jitterbug]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано17.08.06 15:51



Така е за жалост...



Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано17.08.06 17:18



аз пък съм на периоди и зависи какво ми е настроението.сега съм на вълна рамщайн...,но не за дълго...неотдавна открих Карл Неш и ви казвам тоз' човек прави такъв чилаут,че не ти трябва нищо друго.

относно пайнерките-какво да ви кажа.в къщи няма да седна да ги слушам,но ако отида някъде където върви подобна музика...ми представям си че е гръцка или сръбска и да ви кажа даже ми харесва...обаче(винаги има обаче

) и от компанията зависи.

п.с.ако някой знае от къде мога да си намеря повечко песни на Карл Неш да драсне 2 реда,обещавам ще го спомена в молитвите си

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: "Пайнер" vs."Сигнал" [re: лeлчeтo]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано18.08.06 10:35



ми представям си че е гръцка или сръбска - ами тя си е такава, бе дете - гръцка, сръбска и турска - музиката де



На български разбира само "черпиш"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.