Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 27.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ОБГАЗЯВАНЕ!нови  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано11.08.06 07:58



Здравейте!
Ще ви помоля да пишете по тази тема ТУК.
Всяка друга тема, която касае обгазяването, ще бъде заключвана или изтривана.
Благодаря.
Така всичко ще може да бъде подредено на едно място, без да има много теми за едно и също нещо.




Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: Bgpunk]  
Авторvelikolepna (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 22:06



Наши приятели се местят в Несебър да живеят,защото са сигорни ,че нищо няма да се промени това е геноцид!





Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: velikolepna]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 23:49



Ухаа, Несебър. Не са глупави твоите познати, а и не са бедни явно. Как разбра, че има нещо нередно във въздуха, че и геноцид го наричаш? Нали всичката налична техника и специалисти постоянно доказват, че всичко е в норма. Остава спомена за онези няколко летни дни миналата година и по-миналата с наднормен SО2. Но за друг проблем аз не знам, поне нищо официално няма. Ти как измерваш показателите, че им викаш геноцид? От къде взимаш данните, защото аз влизам на сайта на МОСВ и от там гледам, а ти?



Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: 1]  
Авторwww (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 18:31



Ей единичко, ти май не живееш в Стара Загора и щом не живееш в тоя град / не София, а Стара Загора / не се изказвай по въпроса. Геноцид е ами. Ние / живеещите в Стара Загора, станахме по-зле и от Русе / ама според теб сигурно и там е нормално за живеене и ако човек влезе в сайта на МОСВ, то и за там сигурно ще види, че показателите на въздуха са в нормални граници /. Ей писна ми от разни тъпаци и прости човеченца, които са поръчкови писачи и които нямат СОБСТВЕНО мнение по наболяли за града ни проблеми. Кои са тия специалисти, само не ми говори за онези платените на които им се казва какво да говорят - нали знаеш те си имат цена / тия големите специалисти / и като им дадат определена сума или ги заплашат не дай боже с уволнение, те правят каквото им се нареди т.е. си пишат измислиците. Ама то и аз ако живеех в друг град щях да кажа, че няма нищо нередно във въздуха.



Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: Bgpunk]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано16.08.06 11:49



Има няколко поредни обгазявания на областа от 03.08 до 14.08.
фиксирани със сателитни снимки,като също са потвърдени от данните на РИОСВ за първите два дни,когато обгазяването обхваща и самия град.
За останалите няма данни от РИОСВ ,то е в района на Гълъбово и
не са публикувани от тяхната ръчна станция .
повече подробности и снимки:





Четете тук за гьонсуратлъка на президента:


още за сателитния мониторинг :




Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: Иcтopиka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано16.08.06 12:00



Благодаря за информацията, има какво да се прочете.




Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: Иcтopиka]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано16.08.06 13:21



Вземи оправи encoding-a на сайта. Имам проблеми като го гледам с Opera. Снимките от 3 и 4 август не се показват - access denied.



Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: Beco_]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано16.08.06 15:31



оправих енкодинга,ама не знам що не се отварят снимките при теб. те са на сайта на БАН и при мен си вървят:
http://iki.cc.bas.bg:81/images/august2006/A20060803_143_lst.jpg
http://iki.cc.bas.bg:81/images/august2006/A20060804_143_lst.jpg



Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: Иcтopиka]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано16.08.06 16:16



На служебното PC (това, на което съм в момемента) имам забрана за някои сайтове. Ще проверя от къщи и, ако пак не се появяват ще пиша.



Тема Re: ОБГАЗЯВАНЕ!нови [re: Beco_]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано16.08.06 20:49



От домашното PC със снимките всичко е ОК.

Р. С. никога не съм бил симпатизант на Атака и никога яма да бъда






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.