Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:48 28.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Тема нека да организираме протестнови  
Авторdiva (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 08:38



Хора няма ли как да се организираме в протест срещу системното ни обгазяване пред общината? Има ли общественоотговорни личности нашият град или не? Защо трябва да се страхуваме да си браним правата? Аз не се страхувам и с готовност бих участвала в подобна инициатива. Хора, дайте да се обединим и защитим сами, защото няма кой друг да го направи. Политиците нехаят за нас освен по време на избори...
Не знам и не се интересувам кой и защо трови въздуха на моя прекрасен град, но знам,че искам това да спре веднъж за винаги!!! Нека защитим децата си!!!
Старозагорци, дайте предложение къде и кога да се проведе мирна протестна акция.



Тема Re: нека да организираме протестнови [re: diva]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано12.07.05 08:53



Съдейки по опита ми от протекли срещи на форума, понякога е трудно и двама човека да събереш. Става дума за ядене и пиене, а пък за протест... Къде ги търсиш...

Редактирано от Bgpunk на 12.07.05 08:54.



Тема Re: нека да организираме протестнови [re: Bgpunk]  
Авторdiva (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 09:21



Не съм специалист по протестите, но ми се иска да не седим безучастни и вдигаме безпомощно погледи само към небето... Иска ми се да се събудим от безхаберието и страха,да се научим да си търсим правата пред институциите...Вместо да слушаме лъжи...



Тема Re: нека да организираме протестнови [re: diva]  
Автор тиrъp (Тигъртрон)
Публикувано12.07.05 10:15



Ето няколко мейла, факса и телефона:
Мин. на Енергетиката: факсове +359 2 980 76 30 , +359 2 988 1443
мейл за сигнали за корупция (кмета прикрива марица изток за замърсяванията, така че не жалете никого, пишете) anti_coruption@doe.bg

Мин. на околната среда и водите
сигнали за екологично замърсяване на тел. 02 9888 205 , 048 1222
имейл feedback@moew.goverment.bg
връзки с обществеността - Жанет Атанасова , тел. 02/940 6231 , факс 02/988 5913

пишете, обаждайте се, не ги жалете , накарайте и вашите познати и близки да се обаждат и пишат


Добре дошъл, страннико. Пътеките днес са опасни.


Тема Re: нека да организираме протестнови [re: тиrъp]  
Авторdiva (Нерегистриран)
Публикувано12.07.05 10:52



Благодаря тигър' . Смятам да напиша няколко писъмца, които да пращам периодично. Дано и други старозагорци се включат в тази 'цивилизована' акция!!!



Тема Re: нека да организираме протестнови [re: diva]  
Автор Бизи (член)
Публикувано12.07.05 12:19



за кога ти е акцията?

Давай да е след 18 часа, че по това време се е поразнесла "омарата" ...

П.П.
/въпреки, че не е място и време за шегички/
може да се поставят стражи на високи и ключови места, които да следят от къде идва облъка и да съобщават на жителите да се пребират
само да не стане, като змеевци - кмета вика "Облъка иде от пътя от към Загорака, сутринта го мярнах как мълчишката приближава"
селяните викат - "Ама тука не спират да гърмят, бе хора!"
А,деее....на кво да вярва човек!?



Тема Re: нека да организираме протестнови [re: diva]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 16:17



/



Тема Re: нека да организираме протест [re: diva]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 12:45



/



Тема Re: нека да организираме протестнови [re: /]  
Автор!!!!! (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 18:11



Лайньо, бягай си махни лигите от пъпчивото личице, след което си изстискай акнетата и тогава пиши в Интернет човеченце побъркано, с мозък на овца.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.