Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:05 28.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема химията в Стара Загора  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано12.08.06 15:38



...моля за вашето мнение за нивото на образование там, възможността за реализация. Благодаря ви.



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано19.07.06 12:50



химията...хмммм, ако говорим за училището..божеееееее трябва мн здрав родителски контрол, за да накараш детето си да си отвори учебниците,че и да учи в това училище.Като знам анархията, която цари там....май единственото нещо, което го бива в това училище е мажоретния състав

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано19.07.06 13:02



Химията не е това, което беше /училището/.
Съседче, държало поправителни след 8 клас учи там - много е доволно, а на въпрос: къде карате сега практиката - отговаря "в барчето, къде!"

На български разбира само "черпиш"


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: zver4o]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано19.07.06 13:34



и аз това имах предвид...за жалост

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано19.07.06 15:02



момичета...
дъщеря ми е приета там на първо класиране в "екология и опазване на околната среда"... записала се, защото се паникьоса, че никаде другаде не е приета . Сега след като се записа се чудя, как е приета след, като с химията точно хич не е добре !?!
Навремето си спомням, че химията беше една трудна и уважавана специалност, която беше доста конвертируема. Резултатие се постигаха с мнооого труд. Та се питам, колкото и гадно да звучи, дали има смисъл от толкова учене, след като така и така средното образование вече никой не уважава. И най-незнаещия висшист е винаги предпочитан пред дори и отличник среднист.
Уф..чесно, признавам...объркана съм повече от детенце...



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано19.07.06 15:38



Мила Бизи, наистина си права, че химията беше една трудна и уважавана специалност,но сега училището не е това, което беше.Сега там се събира куцо и сакато, което или няма акъл за повече от 2 стотинки, или просто са го изритали от други училища.
Верно е, че има и деца влизащи там целенасочено,но ти казах, ако искаш дъщеря ти да не се влияе от заобикалящата среда трябва да имаш изключителен родителски контрол или тя самата да си наложи да запази навиците си на учене,за да запази и нивото си.

А пък за другата ти дилема-една тапия за висше и средно образование никога не е излишна,защото не знаеш каква изненада ще ти поднесе животът.Все пак е по-добре да те хване подготвен за всяка ситуация отколкото да изпуснеш шанса си.

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано19.07.06 21:16



подкрепям мъдрите прозрения на лелчето, ако има друг чалъм (с изключение на Сградото) я запиши другаде





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано19.07.06 21:23



Вижте,разбирам,че сте близко до нещата,имате наблюдения а и Бизи има най-добри намерения за детето си.Но не пропускаме ли нещо - какво мисли и какво желае самото дете?Къде ще учи с желание и няма да се чувства аутсайдер в същото време?
Бизи,тя къде иска да учи?



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 00:06



мерси за подкрепата, невероятна.видя ли, че ме оприличиха на 50 годишен лимон?!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 00:17



То това е чудесно,но нека обесня, че във всяко училище има огромно разнообразие от характери и личности и сега не е като преди да са чувстваш сам и неразбран,ако попаднеш в училище, което не е по твое желание.Този път мога да кажа,че за радост традициите не са това, което бяха



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.07.06 08:36



Тя иска да учи литература, география, история, език.. обаче за езика миналата година пропусна шанса си заради шарка. За останалите неща е рано или вариант в обикновенна гимназия. Обикновенните гимназии е мястото, където СЕ ЗАПИСВАТ ДЕЦА, които искат или трябва да завършат средно.
Всъщност да си призная детето е по-объркано и от мен.
Оказва се, че няма добър вариант след осми клас в града ни. Вариантите, където влизат деца с висок бал са :
1.Транспортно строителство / Строителен само една специалност/ - само бал 36,35.
2.Ресторантьорство/ПГ хранително-текстилен/.
3.Телекомуникации,Микропроцесори... /електрониката/
4.Административно обслужване / Икономиката/.
От там нататък... нещо, което да се завърши.
Тя самата е толкова паникьосана, че просто се е записала и сега е по-притеснена от преди.

Редактирано от Бизи на 20.07.06 08:47.



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.07.06 08:45



Объркването ни идва от там, че за никое/освен за Строителния/ училище не чухме добри отзиви. Микроклимата и средата навсякъде е "хамалска". Едни казват, че повечето само ходели на училище, други дори не ходели, чухме на много места за мрежи от наркопласилане... Въобще дори и преувеличено всичко ме притесни доста.
Сина ми е в частно училище тази година за втора година, обмислям вариант да запиша и каката там. Този е варианта, в който за две неща ще съм абсолятно спокойна - целодневното обучение е нещо от което няма къде да се мърда относно учебния процес И отношенията деца/деца, учители/деца са просто прекрасни. Притесненията ми идват от там, че в държавното училище ще се научи да се "бори с живота", докато в частното ще бъде защитена и ще и се помага, когато има нужда.
Не зная... всякакъвси съвети и упреци са ми добре дошли..
Благодаря ти, Благодаря ви!



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано20.07.06 10:00



1. Лелчето е много права за микроклимата - детето няма да се чувства като аутсайдер никъде.
2. Сина е в строителния - трябва да ти кажа, /не знам занапред/, че учи доста повече от основното школо, чертае в несвяст, но много му харесва, дори прави чертежи на приятелче, а класа им просто е прекрасен - няма дете, което да е отделено, да страни, да се чувства непълноценно при тях. Климата е чудесен, дано се задържат така. Май само физическо не карат като хората.
3. Където и да е детето, винаги ще може да избяга, стига да има желание /дано няма такова де/, независимо, дали е в частно училище, или не - имам познат Директор на едно такова, от него знам че бягат.
4. И пак където и да е - има ли желание да учи - ще учи, но ако е по-силен класа, то и да не му се учи, ще "дръпне" според другите.

Това е мой опит и мое си мнение.

На български разбира само "черпиш"

Редактирано от zver4o на 20.07.06 10:01.



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано20.07.06 10:05



след осми клас няма, да. Хубавите паралелки ги пуснаха само след седми /пак нечия умна глава/.
За строителния не ви ли стига бала?

На български разбира само "черпиш"


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: zver4o]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 12:12



а сигурни ли сме, че електрониката е лошо училище,то също не е това, което беше?!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано20.07.06 12:37



Ха сега,Иво, да те видя,ще вземеш ли отношение по въпроса





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: zver4o]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.07.06 12:37



за сроителния за съжаление и на детенце и на родители - не :(
осми клас "изкласихме" в Иван Вазов. Разочарованието е пълно. И като ниво, и като оценяване, и като "лудница". Строителния беше желанието и, въпреки че виждаше съседчето как учи, но знаеше, че там има колектив и това е водещото в желанието и.
Сега именно заради колектива предпочита Траяната. Тази година видя малчо как се преобрази в Елин Пелин. Малчо просто стана Човек, а не хлапе.
Средствата са нещото, което ни притеснява, но начини се намират при силно желание.
Мисля, че от всички злини тази с часното ще е най-малката...след като "изпуснахме влака" със строителния :(



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.07.06 12:43



В електрониката има прекрасни специалности...но с хубавото до тук. Не коментирам базата и преподавателите. Сами децата, които се записват там го правят или само заради специалностите или заради "свободията" /както се изразяват"/ там. Имам близнаци на наши приятели, които изкараха една година там и тази година се явиха на приравнителни за преместване в друго училище. Не им харесвало там /?!/ защо не коментираха. Зная само, че и двете са умни и съвестни деца.
Не зная с точност условията в електрониката, онова което съм си оформила като мнение е на база на мнения от деца, които в момента учат там. Дъщеря ми не иска там, защото по нейни деми там "всички пушели трева"





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.07.06 12:43



а, де... и аз го чакам.... ама нали е време за "почивки"..





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано20.07.06 13:18



Мисля, че ако слушате учениците, бихте добили доста различна представа от реалната, за което и да е училище.
Базата на електрониката е чудесна / в момента/.
Сградата минава ремонт и имаме парно на газ.
Преподавателите са също добри, но това, че на учениците не им се струва това да е така, вероятно никой не пита престъпниците на улицата, дали полицаите са добри. Защото мнението им ще е различно от това, което биха искали да чуят хората, както и защото няма да е обективно.
Пушенето на трева и наркотиците започват у дома, мили хора.
Не разчитайте на училището да ви формира децата, ако сте пропуснали да го сторите в последните 15 години.
При нас няма пласьори, работим предимно с деца от извън града, прости селски деца, без надуване и без особени финансови възможности.
Затова и не ни обикалят пласьорите.
Комуто не харесваме, вероятно просто е за другаде. Затова има поне 10 възможности, а не само 1.




Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Bgpunk]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 13:46



не,че досподин модераторът ми е бил преподавател,ама добре си върши работата

и който му е паднал в ръчичките го е научил тоя език.А относно училището и нивото му-според мои съученици от там, ако имаш инетерес в тази област нямакъде по-добре да бъдеш обучен.Пък, ако си льохман и нищо не те инетересува ами... то и Господ не може да те накара да учиш!!!

а пък за тревицата...боже що са предрасъдъци?!то все едно да кажеш, че няма тревомани в ГПЧЕ-то или ПМГ-то.ама моля ви се...

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано20.07.06 13:55



Абе, ще ми се да мисля, че тревата си е нещо, за което обществото трябва да премисли позицията си. Не мисля, че е по-вредна от ракията или от цигарите с тютюн, или пък от лексотано-подобните препарати, с които масово се заливат хората в наши дни. Но въпрос на вкус.




Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Bgpunk]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.07.06 13:58



Благодаря ти!
...не знаех,че си преподавател в електрониката... признавам, че щях да се замисля за начина по който,написах онова, което написах



както и да е... в момента сме в ситуация "на страха очите са големи", пък и ни е нужно "оправдание" за това, че е е трудно да се ориентира един неориентиран и неподплатен с отлична диплома кандидат..

Имаш право... варианти много, избор в кройна сметка един. До 15 септември време доста. Последен вариант винаги има.

п.п Възможно е лисицата казва, че гроздето в електрониката е кисело ...се замислям сега



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано20.07.06 14:12



Наистина няма значение, къде съм преподавател. Не познавам ученик, доволен от училището си. Вероятно защото цялата система е гнила.




Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано20.07.06 14:28



само на моменти-извинявай!!!



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Bgpunk]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.07.06 15:57



е, признай че както във всички свери има и доста еснафщина и при преподавателите... Някои от тях са на принципа "дай ми малко власт и ми гледай сеира"...
Миналата година, само защото моята щерка ходеше на уроци при българчика от друго училище оценката и за годината беше по-ниска от тази на изпита...
Историята се оказа безсмислена, защото за математиката вече беше ошарена толкова, че беше невъзможно да се яви... и не ние, а съдбата реши вместо нас ;)



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.07.06 15:59



благодаря на всички за хаберното мнение... надявам се да сте били полезни както на мен, така и на всички със сходни на моите кахъри





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Bgpunk]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 17:46



ученик, доволен на 75 % брои ли се?!

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 17:49



това, да отмъщават, че по тяхно мнение си им "взел хляба от ръцете" е мн стар номер, споко!!!

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 17:50



е, то пак се брои:)

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 17:54



ама моля ти се,то с радост сме помогнали,все пак:)))нали за това са приятелите, пък били е те и задочни?!

п.с. сега сигурно пак звуча като 50 годишен лимон?!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано20.07.06 20:19



Лелче, като станеш на 50 ... живот и здраве, ще видиш, че тази достолепна възраст съшо има своите очарования. Не че имам личен опит де, ама съм на път ...





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано20.07.06 20:26



какво да ми е мнението за химията, като вече няма АТЗ ? Освен, ако детето ти не е запалено по химията и евентуално има планове за химико-технологичния институт в София(така ли се казва още ?)
... мнение на лаик относно образованието в СтЗ



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Beco_]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано20.07.06 21:26



ама аз нищо против нея нямам!!!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Beco_]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано21.07.06 00:27



мнение на лаик относно образованието в СтЗ


Весо, те сега не учат за кадри в АТЗ, а за някакви био-дрън-дрън работи.

На български разбира само "черпиш"


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: zver4o]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано21.07.06 10:43



всъщност само за информация зачетете как звучат специалностите :

1.Технология на фармацевтични и парфюмерийно-козметични продукти
/тук учениците решават, че завършват фармацевтика и след това заработват, като аптекари/
2.Биотехнологии в хранителновкусовите производства
3.Екология и опазване на околната среда
4.Производство на алкохолни и безалкохолни напитки

нищо лошо, след като за кравари измислиха длъжност - оператор на биологична еденица





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано21.07.06 12:23



оператор на биологична еденица?!хммм..чудя се този на колко ли алокхолни еденици (или на български-ракии:) ) е бил като го е мислил това?!

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано21.07.06 12:31



то оператори колкото щеш...
оператор на шевна машина, оператор на пробивна машина...и още много знайни и незнай ни "оперативни работници"





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано21.07.06 17:13



хмммм,май този не е бил на мн алкохолни еденици ,а е пропуснал да си вземе хапченцето за деня...



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано21.07.06 17:50



Ще се чувства "аутсайдер" ако не се впише в средата на съучениците си и по някаква причина я изолират, а това зависи изцяло от нея. Не съм сноб, но е важно и в кое училище са по-високо изискванията към учениците. Нали знаеш, че за ученика добър учител е този, който по възможност не изпитва и пише лесно оценки, а не който изисква.





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано21.07.06 18:14



а къде забрави ДДС-то, моля?





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано21.07.06 22:00



Едва ли някой ще я кара насила да пуши, и какво значи "всички"? хапчетата с алкохол по-добър вариант ли са?





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Bgpunk]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано21.07.06 22:02



моля, моля, аз си харесвах училището като ученичкаи учех с кеф





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 12:39



а операторите на ст.з.телевизия вместо да снимат събитието на което са те показват не лицеприятните си колежки



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано22.07.06 13:39



ето то си личи, че не плащам данъци



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано22.07.06 15:30



a, то се трупа, споко
by the way се пише едИница (справки по горе "оператор на биологична еденица")!





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано22.07.06 16:00



къде:гърди,талия,ханш?



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано22.07.06 22:11



Химията.Училището е добро.Или поне беше.Някога.Какво му пречи и сега да е такова.Нищо.Едно училище го правят учителите.И учениците....та дори и родителите.Най-вече...в последно време.Познавам хора учили там.Познавам и деца,учещи там.Нормални хора,нормални деца.Първите са се реализирали,кой повече,кой - по-малко.Децата,децата и те ще го направят.
С наша помощ или въпреки нея.Като че ли малко ги питаме какво мислят и какво искат.Те.



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано23.07.06 15:25



навсякъде





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано23.07.06 17:12



лелчето ще стане....лелище



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано24.07.06 00:44



аре да не правим генерални заключения, да не те изненадам неприятно

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано24.07.06 00:50



Ахиев е тукане са разбрахме вече.Училището е било добро сега вече не е.

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.07.06 11:42



не се подигравай на детето, нищо не ти е направило





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 11:54



мила,той нека се подиграва...то ние ще го видим колко струва.

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.07.06 12:07



минаха ли ти изпитите, дете? нали помниш, че обеща да черпиш по паста с боза





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано25.07.06 12:56



На "Амбелино"-то, и аз ще дойда!





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 13:14



минаха, минаха и сега тръпнем в очакване да излязат резултатите.Като му дойде времето(брех,тук как звуча като Дедо ей...тц тц тц

)кой каквато пастичка иска, такава ще получи, барабар с бозичката...

BTW първо класиране в СУ е на 7ми

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.07.06 13:24



за мен голяма бозЪ, моля


едно време, преди 15-ина години, там имаше огромни пасти по 60 ст., ама лелчето със сигурност не помни тези сладки времена



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.07.06 13:25



здружно ти стискаме палци, ама като идеш да се просвещаваш у Софията да не земеш да се надуеш и да ни забравиш





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 14:13



невероятна,ти каза ,че на лелчето ще и се трупа на всякъде ипосле правиш интриги.аз само подържам шеговит тон



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 15:20



мииии,то лелчето помни само как са му разказвали, че и то е яло пасти за 60 ст.



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 15:24



МЕРСИ,че ми стискате палци...това няма да го забравя,както и вас няма да забравя,защотот дето има една приказка на мен пъпчето ми е хвърлено тука и аз без този град и хората тук(включително и тези дето и аз не ги и те мен не ме обичат особено) не мога...

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 15:28



споко бре,никой не ти се сърди,колкото и да искаш да се правиш на лош понякога, то на теб от 100 км ти личи, че си дорба душичка...



пък ако ми са лепне някое килце, специално ще си пусна тема да попитам имали кандидат(и), искащ(и) да отслабва(т) с мен.тогава да не са скатаеш някъде,ей!!!

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.07.06 15:28



еееееееех, младост





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 15:31



еееееееееех,да:)))))
ама вие не сте ли млади още?!


чакай бе, аз още трябва да минавам за млада...

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.07.06 15:33



моля моля, никакви интриги, трупа й се в актива и жизнения опит, ти за какво си помисли





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.07.06 15:43



ти си нашата гордост и надежда за светлото бъдЪще





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.07.06 15:48



ние сме forever young





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано25.07.06 15:51



благодаря ти!!! всеки ден минавам 10км и така се боря с кг.градът е хубав и винаги намирам интересни места за разходки



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 16:56



forever and ever



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 17:02



моля моля пак заповядай

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано25.07.06 17:04



брейййй мерси пак,ще се стараем да изпълним петилетка предварително



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано26.07.06 14:34



ако е по този показател за който се сещам трябва да ти помогна



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано27.07.06 14:02



а ти за кой се сещаш?!
че да не стават грешки...



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано27.07.06 14:45



точно за тоя който и ти си мислиш/когато не те гони куче/



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано27.07.06 14:47



крилатата фраза е "да изпълним петилетката за четири години", ама ти си малка и не помниш тези светли времена





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано27.07.06 14:47







Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано27.07.06 17:34



знам я аз, знам я,ама реших още малко да съкратя сроковете...

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано27.07.06 17:40



бе и аз тъй си помислих ама все пак да попитам....



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано27.07.06 20:34



eeee, 4 години стигат, че бързата работа срам за майстора, нали знаеш





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано27.07.06 20:51



а, пак като стигат и само 4, а не 45...



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано28.07.06 10:03



е, все пак една петилетка за хубаво или лошо има само 5 години...





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано28.07.06 10:39



мдамм



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано29.07.06 15:25



то с питане една жена много работи може да направи



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано29.07.06 18:34



ма, то зависи от жената да ти кажа....

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано30.07.06 14:42



най вече!ти какво предпочиташ да бъдеш-кон с капаци или инициативна



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано30.07.06 19:37



предпочитам да не са заяждаш

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано02.08.06 15:02



пак не улучих целта ,съжалявам



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано07.08.06 01:47



малеее мн лошо

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 14:39



къде беше?



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано07.08.06 19:24



аз ли?!ами изгоря ми дънната платка на пц-то,че докато я сменя с нова отиде са невидя.
да не ти липсвах!?!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано07.08.06 20:08



Лошо,Седларов,лошо....съчувствам ти!
А защо да не ни липсваш,изненадана ли си?



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано07.08.06 20:09



ама ти и компютри ли ремонтираш, бе дете?





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано08.08.06 14:16



ох,благодаря за съчувствието, мн мило от ваша страна.
И съм мнооооооого изненадана, ама в положителен смисъл.
Цун,цун,цун на всички дето съм им липсвала



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано08.08.06 14:20



детето е мултифункционално

.Само трябва да ме видите как се оплитам из кабелите на пц-то,като трябва да му сменям нещо.Обикновено успявам да се справя така, че след като съм разглобила нещо,не ми оставят излишни елементи и репликата на брат ми е: Майстор Тричко може всичко

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано08.08.06 14:27



добре е, че оценя таланта ти!


ура за младото интелигентно поколение!



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано08.08.06 14:34



браво!уплаших се да не ти се е случило нещо



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: милaниcт]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано08.08.06 20:28



е как?!черен гологан не се губи,моля ви се!!!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано08.08.06 20:31



амиииии налага се...все пак не може да чакаме все другите да ни свършат работата...

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано09.08.06 08:25



така е! да живее младото будно поколение





Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: neverojatna]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано09.08.06 12:16



УРАААА!!!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 15:02



черен,рус или кестеняв?



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано12.08.06 13:56



Що клубът ми изглежда по този отвратителен начин?НА ПЪРВА НЕ ВИЖДАМ НИЩО.....



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано12.08.06 15:38



При мен е ок, какво става?




Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано12.08.06 16:19



Пак от настройките ми,заради пълния преглед е,до вчера работеше.Да оставим настрана че новите отговори в оранжево не изчезват след като съм ги прочел.....



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано12.08.06 16:28



Никога не ползвам пълен преглед, дразни ме.






Тема /нови [re: Bgpunk]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано12.08.06 16:36



/



Тема Re: /нови [re: /]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано12.08.06 20:05



44098



Тема Re: /нови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано12.08.06 20:17



извинете, тез' чертички не ви ли дразнят?!ей сега очаквам всеки миг да започнем и по морзовата азбука да си говорим
не я владея да кажа...



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: /нови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано12.08.06 20:33



Обърни се към сладура,който ги пише,но има проблем - май не може да чете.......изучава клавиатурата и това е върхово постижение за него - предпоследния горен десен клавиш.

Не бил този клавиша

....човек цял живот се учи!

Редактирано от Axиeв на 12.08.06 20:37.



Тема Re: /нови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано13.08.06 12:58



боже,мама не му ли е казвала да не пили нервите на другите хора?!

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: /нови [re: лeлчeтo]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:28



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:29



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:29



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:30



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:31



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:31



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:32



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:33



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:33



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:34



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:34



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:36



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:36



/



Тема //нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:39



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:40



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:40



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:41



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:41



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:42



/



Тема /нови [re: Бизи]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:43



/



Тема //нови [re: Бизи]  
Автор// (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 12:43



//



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Бизи]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано15.08.06 15:58



аз малко не по темата, ама да кажа : НЕМСКА ФИЛОЛОГИЯ В СУ!!!!!!!!

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано15.08.06 17:48



Честито лелче, ти си наш'та гордост!


Хубаво е човек да учи, туй дето му е на сърце....

Редактирано от Beco_ на 15.08.06 17:50.



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано15.08.06 18:48



Браво бе,момиче,видя ли като ти се скарах.....

...и избягвай старозагорци от ФМИ втора година,че не се знае на кого ще попаднеш



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано15.08.06 18:57



za protokola predvaritelno se izvinqvam za latinicata, no za poreden (naisti hilqden pyt) mi e skapan windows-a i ne nqmam kirilica

taka sega udovolstvieto:

MERSI I NA DVAMATA GOSPODA!!!mnogo ste mili.zapochvaite da mislite kakvo da vi cherpq.

i Ahiev, be ot de da znam moje i roda da stanem

,znae li chovek...

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано15.08.06 19:04



Грешно си ме разбралааааа,въпросният млад genosse(така ли се пишеше),който спами клуба в несвяст имах предвид.



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано16.08.06 11:50



хахахахаха,пууууу пак съм в грешка


миии да ти кажа може пък,ако случайно взема та го срещна ще го помоля да се спре,че ми коди съвсееееееееееееееееееем леко по нервите!!!

брей Ахиев,ма ти и auf Deutsch ли sprecha-ш?!

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано16.08.06 14:54



Де що има език - всичко разбирам

...учил съм го като дИтенце в училище



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано16.08.06 15:04



na gut denn, ich freue mich!!!



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!

Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: лeлчeтo]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано16.08.06 20:37



Те това не го разбраФ

....и имаше ли някой на Дръмс-а в 18 :30????
Щото аз проверих!



Тема Re: химията в Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано16.08.06 23:58



ми аз не,защото трябваше да си подготвям документите за записване...

ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Тема 2 в 1 :нови [re: Axиeв]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано17.08.06 09:10



Ахиев, това означава ли, че и от телешки разбираш ??? Щото търся рецепта за непаниран такъв



Лелче, честито детенце, купона те чака

На български разбира само "черпиш"

Тема Re: 2 в 1 :нови [re: zver4o]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано17.08.06 17:03



мерси-като започнем с купоните чак до тук ще се чуе, бъдете сигурни



ако нищо друго не помага,опитай с чук!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.