Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:23 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема работа за ученицинови  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано19.06.06 11:08



да попитам - знаете ли нещо - разрешено ли е, каква работа може да се намери за ученик на 16, училището в което учи предполагам няма значение, тъй като е минала само една специална година. Въпроса ми е за някаква информация и за момичета, и за момчета. За момичетата доколкото знам, работа само като сервитьорки май има. Ама за момче -ъ-ъ. Като споменах за половинката за автомивка и ме погледна много лошо, с веднага изстрелян въпрос не съм ли чула, че на автомивките ги наемат за ....... услуги. Е аз не съм чувала, пък и изобщо досега не съм се сблъсквала с тоя проблем, та затова питам



Тема Re: работа за ученицинови [re: zver4o]  
Автор droпix ()
Публикувано31.05.06 23:23



Децата трябва да си почиват, да ходят по кръчми през лятната ваканция.
Не ги тормози с работа



Тема Re: работа за ученицинови [re: droпix]  
АвторПpиpoднo бeдcтвиe (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 08:35



В моята младост децата трябваше да четем дълги списъци книги и да работим на село лятото за без пари... И хич не ми беше зле. В резултат и на двете неща сега нямам конкуренция за работа - нито откъм знания, нито откъм работоспособност и инициативност... Освен това и циганката ми умря. Даже няколко се утрепаха вече.



Тема Re: работа за ученицинови [re: Пpиpoднo бeдcтвиe]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано01.06.06 08:41



Да,скромността краси човека



Тема Re: работа за ученицинови [re: zver4o]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано01.06.06 08:56



Пита ли в бюрото по труда? Не, че се надявам там да ти помогнат, но все пак...



Тема Re: работа за ученицинови [re: Beco_]  
Авторзвep4o (Нерегистриран)
Публикувано01.06.06 10:34



за четвърти път пиша.

Сутринта проверих в БТ, но там нещата с непълнолетни са по-сложни - не обявяват места за такива, тъй като им трябва /на работодателите/ разрешение от Инспекция по труда, което си е усилие и изцяло работа на работодателя. И тъй като е временно - за 2-3 месеца, няма кой да си прави труда. Остава варианта на черно /недокументирано



Тема Re: работа за ученицинови [re: droпix]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано01.06.06 10:43



от 15годишна бях на лятна бригада по месец - 30 дни- ама бригада - на нивата с домати, чушки или лук и норма, и от септември - поне 45 дни пак на бригада - в началото на зеленчуци, а в края на гроздето - все на норма. Не виждам някакви трайни травми и увреждания, освен това, че не ме мързи.



Тема Re: работа за ученици [re: zver4o]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано01.06.06 10:55



Това последното си е увреждане за цял живот.....
За момче наистина е трудно,а в Стара Загора почти невъзможно



Тема Re: работа за ученици [re: zver4o]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано01.06.06 10:57



може да продава вестници, търсят и хора на продажба на сладоледи, приемаха над 16-годишни.



Тема Re: работа за ученици [re: zver4o]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано01.06.06 11:00



еее... и не само в селското стопанство!
Аз съм ходила през лятото от училище в консервена фабрика.. Работихме на смени.. Само чудни спомени и джобче с парички си спомням от тогава. Работих / за стаж/ и в администрацията на едно не голямо предприятие...точно, когато всички администраторки решиха да излизат в отпуск.... е, от тогава са ми спомените от най-чудното изкараното море след това... Не зная как го измисли тогава работодателя, обаче си ми плати две пълни заплати за два месеца.
Сега...моята щеркасмята също да работи това лято... аз я насърчавам, но си права..само на черно. Ние сме облагодетелствани с това, че баба на дружката ни е гид на морето. Взема ги при себе си и да работят... но на черно...само




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.