Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:04 03.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предложение...нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано07.06.06 21:43



Дрончо извинявай ама би ли ми отговорил на следното въпросче кратко и ясно: Имаш ли нещо общо с анонимните писачи от последната седмица ? И душко чакам кратко отговорче - напр. да или не.



Тема Re: Предложение...нови [re: Beco_]  
Автор droпix® ()
Публикувано07.06.06 21:51



Не си ми враг. Безразличен си ми.
Откъде ти хрумна на акъла, че с някакъв друг ник ще почна да пиша против пънка. Аз нямам проблем да го правя с моя си ник:)
Аз стоя зад всяка своя реплика. Доказвал съм го винаги.
Тончев да си прегледа списъците с банове и ще намери враговете си:)
По мое мнение поне 5-6 души са му набрали здраво и всеки един от тях пише против него.
Тончев дори и да си напълни гащите номер ХХХL oт яд и напъни не може никога да ме спре да пиша в този форум с моя си ник:)
Не всички са като мен и затова си пишат нерегистрирани.
Аз действам открито и чисто.

Редактирано от droпix® на 07.06.06 22:27.



Тема Re: Питане пък сеганови [re: mettled]  
Автор droпix® ()
Публикувано07.06.06 21:58



Пушака не изглежда толкоз страшно:)
Мен лично ме съмнява ТЕЦ-овете да имат нещо общо.
И сега ще пусна една класация, свързана с ТЕЦ-овете, ама в друга тема, че тази много се разми





Тема Re: Предложение...нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано07.06.06 22:01



Дрончо, айде още едно въпросче, тъй тъй съм почнал. Ти имаш ли си татко? Той с теб ли живее? Питал ли си го в последно време дали се е подмивал? Как ще реагира евентуално баща ти на това ? Ти говорил ли си с някой мъж - така по мъжки в близката една година?
Мисля, че веднъж ти споменах, че съм на възраста на баща ти, така че пиле тези твои думи просто не могат да ме засегнат. Като родител съм се научил никога да не реагирам емоционално на грешките на сина ми. И Дрончо нали разбираш, че с тези твои думи само вредиш на себе си?



Тема Re: Предложение...нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано07.06.06 22:11



Ама батьовото, никой няма да те спре да пишеш тук, стига да не обиждаш в прав текст. И знаеш ли аз много много на теб за бановете не ти вярвам. Да ти припомня ли как ТИ ми беше забранил да пиша тук? И сега ти се оплакваш от същото? Странна логика батьовото. Някои на това му викат двоен стандарт.

И дай бе мама му стара да питаме Пънка да видим кво ще каже той: Пънк на колко човека тук си забранил да пишат ?



Тема Re: Предложение...нови [re: Beco_]  
Автор droпix® ()
Публикувано07.06.06 22:19



Баща ми няма време да кибичи по форуми и да се заяжда с по-малките от него.
Има си далеч по-важни работи.
Когато престанеш c безразборните си намеци към мен и аз ще престана да те затапвам:) Аз пиша само с моя си ник. Досега съм казал всичко каквото съм искал да кажа и винаги ще бъде така.
Теб и Ахиев не съм Ви отписал. Виж - черната овца/врана - съм.

А и приеми, че помагам на Прякор да се защити от нападките:)
Както ти всеки път защитаваш Тончев.
Това, че някой не понася Тончев, не значи че е комлексар или нещо друго. Така, че и ти се спри.

btw:
Вредата в твоите очи е почти толкова трагична за мен, колкото ми е трагично за убития вчера от мен паяк на терасата:)

Редактирано от droпix® на 07.06.06 22:28.



Тема Re: Предложение...нови [re: Beco_]  
Автор droпix® ()
Публикувано07.06.06 22:26



Веси, твоят бан помниш ли по какъв повод беше?
Предполагам, че затова избиваш злоба към мен:)
Злобна провокация и обида към мен, без да има какъвто и да е конфликт, без повод, без нищо. Ей така ще се ебаваме с Дрончо. На Дрончо обаче не му беше много весело тогава и взе, че предприе мерки срещу лазещия му по нервите.
Бана ти го махнах след известно време, така че кaкво се оплакваш.



Тема Re: Предложение...нови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано07.06.06 22:31



Ето кои са баннатите от форума до момента. Нямам по-пряк начин да ви го покажа...






Тема Re: Предложение...нови [re: droпix®]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано07.06.06 22:38



Баща ми няма време да кибичи по форуми и да се заяжда с по-малките от него.

Дрончо, ти изобщо говориш ли с баща си ? Той с теб ли живее? Питал ли си го в последно време дали се е подмивал? Как ще реагира евентуално баща ти на това ? Ти говорил ли си с някой мъж - така по мъжки в близката една година? Сори батьовото, но си мисля, че ти отдавна не си говорил с по възрастен от теб мъж, който да говори с теб като равен.
Ти разбираш ли, че когато аз ти задавам тези въпроси аз не го правя за да се заяждам ? Батьовото, колко пъти да ти повтарям, че аз съм на годините на баща ти. И колкото и невероятно да ти се струва, аз съм непоправим оптимист, и смятам, че мога да постигна разбирателство дори и с теб.



Тема Re: Предложение...нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix® ()
Публикувано07.06.06 22:40



4 души по ник...
И си мисля, че са доста повече, защото преди да си сканирал това, може да си махнал още 5-6 бана, които си сложил и след това пак да си ги баннеш



По IP колко са бановете? Май не са под 20:)
Да не забравяме за бановете и на другия ти ник Лутар...
Май че 40 съм го закръглил доста надолу:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.