Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:05 27.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Нафталин в клуб Стара Загоранови  
Авторsz (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 12:20



Клубът все повече застарява, повечето от мненията са ретроградни, паркетът скърца... И последните млади хора се изнесоха. Тук има само една малка групичка която на стари години е преоткрила туй чудо наречено компютър.
Време е ченгета като Ахиев, Весо и Bgpunk да пуснат кокала.





Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: sz]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано04.06.06 12:33



Интересно,първата тема в която има повече от едно изречение...А сега ми обясни какво разбираш под кокал?
Имам и други въпроси,например какво ти пречи да пишеш тук?Какво разбираш под млади хора?Защо пък ченгета

?Какво означава думата ретроградни за теб?Кога ще престанем да си играем на "премести темичка нагоре"?
Би било интересно да отговориш на въпросите ми....

Редактирано от Axиeв на 04.06.06 12:47.



Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Авторsz (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 12:46



Какво означава думата ретроградни за теб?
Ахиев няма смисъл да ти пояснявам етимологията на всяка думица. Лексиката ми е далеч над твоята.
Кокала го използвах в преносен смисъл. Не мислех че си толкова буквален.
Що се отнася до ченгетата нещо ми подсказва че чичовци като теб преди 10-ти може и да са имали определена принадлежност към службите. Поведението ти го подсказва. Ти си човек който размахва пръст, прави непрекъснати забележки, пита и препитва.


По въпроса за младите хора ме мързи да ти отговарям



Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: sz]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано04.06.06 12:56



Ще ти помогна,ретрограден - който е против прогресивните учения?!,реакционен.Какви са твоите прогресивни учения,развий ги пред нас?
Относно кокала,все пак какво имаш предвид - модераторството?Нима мислиш,че се заплаща,ах този Пънк,под пари е останал


За младите,нали от тази позиция развиваш цялата тема,формулирай е все пак....клубът е за хора от 16 до 25 години?По-тясна възрастова граница...от 14 до18?

За ченгетата...по същата логика и баща ти е ченге

Редактирано от Axиeв на 04.06.06 12:58.



Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: sz]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано04.06.06 14:12



защо ти не започнеш да пускаш интересни теми, в които могат да се включат "млади" хора, а трябва да се заяждаш и всяваш омраза. Мисля че има доста "млади" в клуба, а ако са ти недостатъчно, то е само заради теб или такива като теб, които се дърлят и не правят нищо по въпроса този клуб да стане интересен и за по-широк кръг потребители. Какво можеш да направиш по въпроса?!?!?



Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор лeлчeтo (добричка)
Публикувано04.06.06 14:18



като съм на 19 и аз ли съм за пенсия не разбрах?!





Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: sz]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано04.06.06 14:18



на мен темите за миналото са на Стара Загора са ми интересни, защото така си спомням за детството и за едни от най-хубавите години в живота ми. И са полезни, защото съм много далеч от града и нямам възможност да си идвам често.

ако си толкова малък, че не си спомняш за тези неща и не ти е интересно, моля, както казах, пусни някоя интересна тема, в която ще се включат доста твои връстници, аз също ще се включа с удоволствие!

Просто не трябва винаги да си опозиция, а да направиш нещо градивно и смисленоо, за да почнат хората да те уважават и да те подкрепят!



Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: Axиeв]  
Автор Crocodile Tears ()
Публикувано04.06.06 14:26



Относно кокала,все пак какво имаш предвид - модераторството?Нима мислиш,че се заплаща,ах този Пънк,под пари е останал

Личи си колко криворазбрано мислене имаш. Имах в предвид да преотстъпи модераторството. Разположил се е в 2 клуба освен това има и личен форум на който е модератор. В другия клуб против всякакви правила на дира си пуска реклами да си продава боклуците. Вероятно и като даскал зарибява по същия начин децата. по вапроса за парите направи проверка в клуб пънк и ще видиш че всяка 2-ра дума на Ивайло е пари.



п.с. Убедих се напълно че си бил ченге.



Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: sz]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано04.06.06 14:39



Мисля да подмина про... опа .. да се държа културно! Та мисля да подмина писанията ти с пълно мълчание. Първо, заради липсата на всякаква логика в тях и второ, защото на анонимни не отговарям.



Тема Re: Нафталин в клуб Стара Загоранови [re: Beco_]  
Авторsz (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 14:41



Първо, заради липсата на всякаква логика в тях и второ, защото на анонимни не отговарям.


И все пак отговори.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.