Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:22 01.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Шофьорски курсове  
АвторVassileva (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 17:00



Не се записвайте на курс в школа \"Паунов\"-Паунов е мързелив и некоректен ,не само ,че няма да ви върне парите и няма да ви научи на нищо ,но на всичко отгоре ще се държи зле с вас ,ще съкращава продължителността на часовете ,изобщо е в състояние да ви доведе до лудост ,ако сте с по лабилна психика,пак повтарям избягвайте АВТОШКОЛА\"ПАУНОВ\" СТАРА ЗАГОРА

Ако не ви затруднява ,ще ви помоля да ми давате имена на инструктори и мнението ви за тях и на добри и на лоши,единственото ,което знам ,че с тях трябва много да се внимава





Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: Vassileva]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано04.06.06 17:32



Имам момиче на приятели, което изкара курса там и е страшно доволно. Явно е въпрос на сработване.
Мога да ти предложа Ангел Ангелов - още от старото ОСО е, после в Атлас, сега не знам къде се е прикрепил, но е страааааааааааашно спокоен. За повече информация ми пиши ни лачни, ако имаш желание.



Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: Vassileva]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано04.06.06 18:42



Eх, Радке, Радке...и ти ли тук?






Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: Bgpunk]  
Авторvassileva (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 20:04



абе...................Паунов трябва да знае ,4 не може да се подиграва с хората ,момичето било доволно ,да те децата не протестират ,те не си знаят правата.............:)
Пак за теорията му нямам думи ,взел нашия един шраипроектор и прожектира едни картинки ,чете надписите под тях и ги гарнира с някакви нелепи и плоски шеги ,на които никoй не се смее ,освен той самия ................но както и да е ,по важно е самото кормуване ,значи плащаш ,за да се возиш ,думи нямам......................пародия и тоя образ има претенци да ми влиза в ЕВРОПА,хехехех,иначе онова момче Николай за него не мога да кай нищо лошо ,супер добре обяснява ,от него сам много доволна ,но няма кола ,работи за Паунов ,е аз на Паунов повече пари не мисля да давам ,ми това е ,на които не му е ясно да пита.



Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: vassileva]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано04.06.06 20:08



Ми,колежке,първо се успокой,помисли си наистина ли ти трябва тази пуста книжка и ако наистина е така,ще намериш изход от ситуацията...
Успех!





Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: Vassileva]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано04.06.06 20:32



аз случих на страхотен инструктор - Коста Стамов, невероятен човек, ако се интересува някой да пише на лична, давам телефона му веднага



Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: neverojatna]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано04.06.06 20:33



Вече имам книжка,ако ти трябва(книжката) - пиши на лична





Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: Axиeв]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано04.06.06 20:37



защо ми е книжката ти, аз си имам вече





Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: neverojatna]  
Авторvassileva (Нерегистриран)
Публикувано04.06.06 20:45



той иска да си дава книжката на мен бе ,моме;)





Тема Re: Шофьорски курсовенови [re: neverojatna]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано04.06.06 20:46



Това предложение беше по инерция,по-скоро към бъдещата колежка,живея на 30 минути от работата си пеш,справям се отлично и без книжка.....




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.