Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:35 14.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.06.06 12:52



Бих желал да узная за какво бихте желали да четете, пишете, дискутирате тук. Има ли между нас нещо общо това, че живеем в един град ? Толкова ли сме озверели, че да не можем да говорим помежду си спокойно и само с аргументи /zvercho също е добре дошъл за мнение/.
Хайде казвайте, моля ....

Редактирано от Beco_ на 28.05.06 21:32.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано28.05.06 21:43



Клуб Стара Загора - за всичко и за всеки.
Да не се слагат някакви изкуствени прегради или някакви категории - деца, тийнове, старци.
Модератора да престане да безчинства - да махне бановете.
Да се трият чуждоградските провокации.

Клубът да не се обсебва от никой и да се преустановят шизофреничните разговорчета на Бгпънк с клонингите му.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано28.05.06 21:48



Форум СЗ би трябвало да бъде за реални хора, с реални усещания, истински.
За съжаление, от години форумчето ни е тормозено от група "тролове", които провокират безсмислени дрязги и когато затрия/заключа някой, веднага се надига вой, че свободата им е нарушена.
Няма да си играем на демокрация, който нарушава правилата, който смята, че ние сме просто обект за подигравка, ще бъде трит и забраняван.
И който ми обясни чара на темата "Стара Загора - номер 1 и срещу Х "/като Х е всичко/, мултиплицирана в 1000 варианта, получава от мен автоматична почерпка на стойност 20 лева в избрано от него заведение.




Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix ()
Публикувано28.05.06 21:59



Хората са истински, когато насреща имат разбиране и толерантност.
Когато насреща имат нещо вонящо, няма как да са истински.

Ние включва точно теб и малко Ахиев и Весо - тези, които сте нетолерантни към всяко едно мнение, различно от вашия светоглед.

Начинът клубът да стане що-годе нормален е да сдадеш правата.
Тогава всичко ще се оправи.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: droпix]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано28.05.06 22:33



Ние включва всички реални потребители на този форум,които по някакъв начин са свързани с този град и пишейки тук подхождат с уважение към другите и с отговорност към написаното от тях самите.
Ние са хората които познавам и не познавам,но бих искал,ние,това са Весо,БГПънк,АК47,FX,Зверчо,Невероятна,Vanina_Ace,Бизи,Тиа Никол,Аврамов,Историка,дори и Паньо Донев,Сините очи и тн и тн,всички тия,които са написали поне веднаж нещо,което има смисъл да се дискутира.
Извинявам се на пропуснатите ....



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Axиeв]  
Автор droпix ()
Публикувано28.05.06 22:47



Aма на лична ми каза, че ги познаваш всичките, сега казваш, че познаваш само някои от тях.
Пропусна двама основни, които ми каза, че ги познаваш:) Значи си си взел бележка, щом този път не ги спомена...

Очаквах да изредиш всички клонинги на БГпънк, а си написал само някои от тях. Поздрави:)

Редактирано от droпix на 28.05.06 22:52.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: droпix]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано29.05.06 08:45



Не съм забравил,умишлено пропуснах да спомена Стиви и Лутър,най-малкото за да не ти давам повод да се отклоняваш от темата,но ти все пак го направи....
И защото целта на поста ми най-малко беше да ти доказвам нещо,достатъчно хора пишещи тък ги познават.



Тема Kакъв клуб Ст. Загора?нови [re: Beco_]  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано29.05.06 11:19



Първо ще протестирам, че трябва да живеем в един град, за да има нещо общо между нас. Аз отдавна съм напуснал Стара Загора и се връщам само от дъжд на вятър. Това не ми пречи да проявявам интерес и да ме е грижа за града и да ми е интересен форума, затова без градско-селска дискриминация моля.

Обратно на въпроса. Има само един критерий за това хората да посещават този форум. Искат тук да четат, пишат и дискутират интересни неща. Иначе няма да идват тук. Толкова е просто. Всичко друго е глупости.

БГПънк много повече греши като цензурира отколкото помага, поне където аз съм го хванал, но като цяло върши добра работа. В смисъл не е прогонил всички още. И тук не става дума за това да не се трият теми. Теми трябва да се трият, иначе не е интересно и хората пак ще се разбягат.

Весо, за какво ти е да говориш спокойно само с аргументи, ти да не си баба? Как можеш спокойно да говориш с примерно Истерика, който те убеждава да си прережиш сам гърлото? Или с някой който краде и пласира ГСМ-и? Или с някой който продава наркотици на деца? Или с някой който те убива бавно замърсявайки града и те лъже, че не е той?

С такива хора да говориш спокойно и аргументирано означава да им станеш съучастник. Тогава правилното отношение е директно отношение - псувни, обиди и по възможност ритници, а не хленчене и псевдо кутурни лиготии. Нещата трябва да се разглеждат винаги в контекста.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Axиeв]  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано29.05.06 11:25



Това за комплимент ще го броя, но недей повече, че ще ми пострада репутацията.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано29.05.06 11:41



Смятам, че всеки трябва да е добре дошъл във фарум Стара Загора. Аз лично съм влизала във форуми на други градове и съм намирала полезна информация, разбиране и дискусия без задължително да съм била регистрирана. Смятам, че и при нас трябва да е така.
Приветливост и толерантност... не за първи път апелирам за това. Ако всеки четящ усеща тези две неща в клуба ни, този четящ вече е потенциално пишещ.
Признавам, че често се замислям как да напиша онова, което искам, защото винаги се намира някой, който да "експлоатира" написаното, а не с идея да дискутира поставената тема.
Форума трябва да е отворен за абсолютно всички теми, свързани със събития в и около града, жителите, гостите, прибиваващите, учащите, преминаващите и всички, които искат да пишат за каквото и да е... всързано пряко или косвено със Стара Загора. Не смятам, че е задължително да си регистриран, за да попиташ или изкажеш мнение. Не намирам нищо лошо в това да се дискутират публикации... това е начин да се информираме и да дискутираме истинноста на това, което се пише.
Колкото до действията на модератора, неговата работа е винаги най-трудна и винаги има хора, на които са готови да го критикуват. Именно към тези критикуващите искам да се обърна ... вместо да се противопоставями не е ли по-добре да помагаме. Клуба е достатъчно скъп на всички, щом отделяме от времето си, за да го четем и пишем в него.
"Няма безгрешни хора"

Желая радост




Тема Re: Kакъв клуб Ст. Загора?нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано29.05.06 11:45



В отговор на:

Първо ще протестирам, че трябва да живеем в един град, за да има нещо общо между нас. Аз отдавна съм напуснал Стара Загора и се връщам само от дъжд на вятър. Това не ми пречи да проявявам интерес и да ме е грижа за града и да ми е интересен форума, затова без градско-селска дискриминация моля.



Ами усетих се, че тук пишат и доста родени в Ст. Загора, които по една или друга причина не живеят в родния си град. Има и доста които пишат тук по други причини, така че на всички тези се извинявам за неточноста. Те също са добре дошли тук.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Авторzver4o (Нерегистриран)
Публикувано29.05.06 13:52



Толкова ли сме озверели, че да не можем да говорим помежду си спокойно и само с аргументи /zvercho също е добре дошъл за мнение/....


Има ли нещо общо озверяването с моя ник ??? - май не, аз си държа на 4-ката

По темата: Колкото и да се ще на някои, не сме толкова голям и "дъ бест" град, че темите да се редят една след друга, в неспирни диалози. Какво бих желала да видя и дискутирам - ами аз видях скоро - нещо необичайно за нашия клуб - една абитюрентка, която ни припомни хубавите и безгрижни дни; абе не всички теми от клуба ни са за изхвърляне - дори обсъждането на улиците - еднопосочни или не, концертите - че аз правих справки на кварталните хлапета точно от тук, кога ще, как са минали, специалитет-ната тема на Пънк-а, макар че пак се поразводни, ама то нормално за нас. И други теми, ама да задълбочавам сега. Обаче пък има едни: Зара, зара..., Стара Загора по.... незнам си какво от ... еди кой си град, Стара Загора първа по...., Берое - седми - ами браво, ама лиценза върнаха ли го?/нали го взеха тия дни/ - а лично аз имам познато момче от отбора на Берое и се гордея с това, тъй като дори е голмайстор. Догодина шампиони, ако има кой да ни плати титлата / нали знаем, че който дава парите, той свири на свирката/! Та от ей-такива СЗ-the best - ами стига. Или партийни призиви и порицания /аз май пиша какво не искам да има, а )
Ама може да се дискутират заведения, образованието ни, кмета, общината, корупцията, свързана със всичките институции, парковете ни ???, храна, пиене, дори обгазяването, което ни стана като една втора природа тук, абе - могат да се намерят много интересни теми, ама то няма да стане изведнъж. И понеже непрекъснато някой търси нещо - останалите могат да помагат /аз например от днес търся миксер, и се чудя защо немски от ТСМ е на една цена с китайския/. Какво става тук - някой пуска тема, появява се някой с неизживяно детство и почва да плюе наред. Било то интересна, или не - ето пример -дроникс вижда тема на пънк и почва да плюе. Или пък някой, който е опозиция на всичко. Естествено, че не всичко ще бъде в рамките на добрия тон, тъй като някои си отстояват мнението по-яростно, други предпочитат да отминат с мълчание, ама не и преки обиди - ти си такъв - ти си онакъв, на еди-кой си лакей..... и пр.
За регистрацията - аз съм за, поне за тези, които са редовно присъстващи. Ако е някой страничен, който има въпрос, свързан с града да пита - може и без, ама такива дето са редовни посетители - да пишат като 10 анонимника - против съм. Това е мнение на 1 човек, не на ... Затова - с регистрация, да вижда модератора /който и да е той/ кой пише с няколко клонинга. Без цензура не може, трябва да има - извинявайте, ама един ден отварям да проверя д-р чолаков с какво ни занимава тоя път и познайте как на картинка една правеше свирка не си спомням вече на кого . Е, не е за тоя клуб.
Айде унесох се, ама обещавам друг път да не пиша в обедната почивка.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: zver4o]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано01.06.06 20:13



Ако трябва да резюмирам резултатите от повдигнатата от мен тема: всички ние сме обикновенни хора с обикновенни проблеми. Не искаме заяждания на дребно, не искаме изхвърляния, искаме да говорим като нормални хора.
Не искам да натрапвам дори и това мнение, но все пак би било добре да има нещо за които всички да сме съгласни. Ако някой все пак има други виждания, моля, нека сподели.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано01.06.06 21:37



Аааааааз, нямам против да имаме различни възгледи, но да си ги отстояваме достойно и човешки.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: avramov]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано01.06.06 21:49



Съгласен. Човек е по принцип ирацианално същество, но това не пречи да се стремим разума да преобладава.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано18.06.06 12:52



Би било хубаво всеки да я поглежда тази тема преди да започне да пише в клуба.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано19.06.06 02:04



Закачих тази тема тук, за да можете да се ориентирате в мненията на пишещите.
Напоследък много се чудя, колко злоба може да таи в себе си едно умно, но комплексирано дете, което само си пише и само си отговаря, за да не е само във вечерите си.
И упорито не може да приеме, че другите не правят като него.




Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.06.06 18:38



Закачи тази тема тук, защото съм коментирал твоето приятелче Ахиев, като отделен субект от Весо_
Преди 3 седмици още Ахиев не се беше издал напълно:)
Кога съм си писал и съм си отговарял сам? Би ли казал?
Прав си, че не всички правят, като теб и Ахиев - двата шизофреника на клуб Стара Загора, които с различни си никове разпалват конфликти и така просто се забавляват, запълвайки самотните си дни.
Неудачник...



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix® ()
Публикувано19.06.06 19:17



Тончев, вземи обясни на клубарите защо преди няколко дена изтри 12 теми и 300 мнения?
Обясни на клубарите, най-любезно, защо промени часа на написване на моята тема?
Toва ни интересува, а не комлексарските ти изцепки.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано19.06.06 21:42



Защо българите са силни като индивидуалности, но като колектив са пълна нула ?!? Ха кажете защо е така ?
Мога да обърна другата буза, когато ме наричат тъпанар,клонинг, животно, но това не значи че нямам мнение за този клуб. Водата ще победи камъка.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано20.06.06 08:50



един мой познат има теория за това, защото българите не могат да работят в колектив

Теорията е проста и отговора е в историята ни ...
Поради факта, че сме били поробени и сме се стремяли винаги да бъдем независими, никога не сме зачитали някаква наложена ерархия / в кралствата с история всеки си е знаел мястото - крал - васал - селянин/ .
На нас ни се е НАЛАГАЛО да търпим наложено от друг управление - от там се е развило до болестно състояние отричането и несъгласието. Така всеки от нас решава, че е по-добър от другия. "Защо аз да не мога да съм на него място?С какво той е по-добър от мен? Той ли, бе...тоя за нищо не става!".....

На мен тая теория ми звучи правдоподобно... Затова и до казана на българите в ада не се налага да стои пазач



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Бизи]  
АвторDid (Нерегистриран)
Публикувано30.06.06 22:24



podkrepqm teoriqta za robstvoto,rqdko vlizam tuk,no mnogo se kefq,4e ima hora,koito iskat da pi6at za Stara Zagora, tova pokazva,4e Sofia ne pravi Bulgariq!



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Бизи]  
Автор milend (непознат)
Публикувано14.07.06 10:32



Да, мога да се съглася и с тази теория. Има резон.
Ще си позволя да споделя и моята, която е в малко по-различна посока.

Води се, че България е християнска държава. Мисля си обаче доколко това е наистина така? Последните 60 години от историята ни бяха пагубни за вярата! Цяло едно поколение беше възпитано в тотален атеизъм! Голямата част от техните деца също не познават вярата! Със сигурност в цифри това значи над 50% обезверен народ! Хора, които ежедневно пренебрегват морални устои и вършат огромно количество компромиси в името на заветната цел - материалното благополучие. Лъжички на дребно, тарикатски номера, завист и още и още......

Е, как да сме отбор? Как да играем заедно? Как да си имаме доверие?

Признайте колко от вас, хората, които пишат в този клуб са ходили на църква в последните 2 седмици? А колко от вас са ходили по убеждение, а не защото е някаква "мода" в последните години или защото нещо лошо се е случило и сте решили да запалите свещ?

Народа е ограбен, ограбена му е вярата - в доброто, в съзидателното, в истината!
___________________________
Извинявам се, ако с това си мнение съм обидил някого! Не съм Бог, за да съдя, но съм убеден в думите, които изричам! Ако искате може да продължим разговора в отделна тема.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: milend]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.07.06 17:23



Всъщност, религията и обединява и разделя. Лично мое мнение.
Нещата са много по-дребни и същевременно по-вътре в нас, отколкото е вярата в някой бог. Става дума за егоизма ни, който понякога взима превес. Или за безхаберието ни, което е отговор на грижите, с които ни товари живота. За това отговор в църквата май няма. Или аз не съм го търсил.




Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: milend]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано14.07.06 21:51



Милене, това май е един от малкото случаи, когато определено се разминаваме в мненията си. Има доста примери в които са се извършили доста свинщини в името на Бог - кръстоносните походи, Инквизицията, покръстването на Южна Америка, ислямския фундаментализъм и т.н. За наша радост в православието липсват такива черни страници, просто защото е по толерантна религия, но за мен това не променя нещата, защото това би означавало, че има "по вярна"/"по невярна" религия, което отново ни връща назад във времето на религиозните войни.

Смятам, че вярата няма нищо общо с църквата като здание или по точно храм. Да, да ортодоксален християнин определено не би се съгласил с това, но за мен вярата не в храма и свещенниците. Свещенниците? Хммм ... ти смяташ ли, че тези божи създания са идеал за подражание ?

И накрая си позволявам един цитат от моят духовен учител Франк Лойд Райд ... опаааа ... това го казваше Тошко Колев ... а аз исках да кажа Франк Запа:

Children are naive -- they trust everyone. School is bad enough, but, if you put a child anywhere in the vicinity of a church, you're asking for trouble.

Кой е Франк Запа ли ? Ами един nice man, който свиреше на китара и се опитваше да пее и межу това ръсеше ей такива лафове:

Information is not knowledge
Knowledge is not wisdom
Wisdom is not truth
Truth is not beauty
Beauty is not love
Love is not music
Music is THE BEST...

Малко се отплеснах, ама ...

Редактирано от Beco_ на 14.07.06 21:54.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Bgpunk]  
Автор milend (непознат)
Публикувано17.07.06 14:02



Аз не харесвам думата религия. Вярата е това, което има смисъл. А проблема с егоизма ни идва от непознаването на Бог. А Бог е един, няма много богове! Иначе отговора определено не е в църквата, а в отношението ти към него - Бога!
Така е сподред мен...



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор milend (непознат)
Публикувано17.07.06 14:22



Аз пък ще се съглася с теб на 100% ! Защо ли ? Ами защото явно съм се изказал много общо, изхождайки от факта, че 90% от християните в България(а може би и в този клуб) са православни. Имах в предвид начина, по който те, православните приемат вярата и Бога! Аз лично не го успорвам, но и не го приемем за себе си!

Абсолютно прав си за всички извращения, които са се извършвали в "името на Бог" Но където има намесен човешки фактор, може да се очаква всичко.

Абсолютно си прав и за връзката между вярата и църквата!
Църквата е там, където двама души са свързани в името на Бога! Храма сам по себе си не значи нищо!

Абсолютно си прав и за свщениците(или поне част от тях)! Тези хора незнаят с какво се заиграват! Те и тяхната православна църква са ОРГОМНИ длъжници на обществото!

Това е накратко....а може и по-дълго:)



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: milend]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано18.07.06 13:32



няма Него..
има Вяра
всеки избира, как да назове тази Вяра
Вярата ни помага, учи и извисява
и Тя ни помага да бъдем себе си,
което води до еголюбие
в което няма нищо лошо (когато не е егоизъм)
именно вярата е нещото, което събира хората - религията ги заделя
...................
В храм влизам, когато вярата ми е разколебана.
В храма само през делници е пълно с искреност.



Тема Listen!!!!нови [re: Beco_]  
Авторhahahaha (Нерегистриран)
Публикувано13.08.06 16:23



tepurva pocvame! Noshta e pred nas. Ti shte zanankash po niakoe vreme. Za sega stiga. Do utre, zadnik!



Тема Re: Listen!!!!нови [re: hahahaha]  
Автор Axиeв (Ahiev)
Публикувано13.08.06 16:34



Да,за простака няма почивен ден.....



Тема /нови [re: Beco_]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 13:04



/



Тема Re: /нови [re: /]  
Автор vassileva22 (непознат)
Публикувано24.08.06 22:31



какви са тия чертички дето ги праскаш ти ?
много е досадно.......




Тема Re: /нови [re: vassileva22]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано24.08.06 22:46



Аууу Василева, това розовото хич не ви подхожда ... особенно след морето ...





Тема Re: /нови [re: Beco_]  
Автор vassileva22 (непознат)
Публикувано25.08.06 08:31



Ами като не знам как да променя цвета на тези букви, идея нямам как са станали розови,по важното беше ,че тоя с чертичките много ме изнервя,е как се сменя цвета,Веско?





Тема Re: /нови [re: vassileva22]  
Автор cтeфka (непознат )
Публикувано27.06.08 10:21



Да бъде все така обективен!



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор kolevva (непознат )
Публикувано06.04.10 14:44



http://abvto.com/user/sky25




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.