Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:28 21.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано18.06.06 12:52



Бих желал да узная за какво бихте желали да четете, пишете, дискутирате тук. Има ли между нас нещо общо това, че живеем в един град ? Толкова ли сме озверели, че да не можем да говорим помежду си спокойно и само с аргументи /zvercho също е добре дошъл за мнение/.
Хайде казвайте, моля ....

Редактирано от Beco_ на 28.05.06 21:32.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано28.05.06 21:43



Клуб Стара Загора - за всичко и за всеки.
Да не се слагат някакви изкуствени прегради или някакви категории - деца, тийнове, старци.
Модератора да престане да безчинства - да махне бановете.
Да се трият чуждоградските провокации.

Клубът да не се обсебва от никой и да се преустановят шизофреничните разговорчета на Бгпънк с клонингите му.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано28.05.06 21:48



Форум СЗ би трябвало да бъде за реални хора, с реални усещания, истински.
За съжаление, от години форумчето ни е тормозено от група "тролове", които провокират безсмислени дрязги и когато затрия/заключа някой, веднага се надига вой, че свободата им е нарушена.
Няма да си играем на демокрация, който нарушава правилата, който смята, че ние сме просто обект за подигравка, ще бъде трит и забраняван.
И който ми обясни чара на темата "Стара Загора - номер 1 и срещу Х "/като Х е всичко/, мултиплицирана в 1000 варианта, получава от мен автоматична почерпка на стойност 20 лева в избрано от него заведение.




Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix ()
Публикувано28.05.06 21:59



Хората са истински, когато насреща имат разбиране и толерантност.
Когато насреща имат нещо вонящо, няма как да са истински.

Ние включва точно теб и малко Ахиев и Весо - тези, които сте нетолерантни към всяко едно мнение, различно от вашия светоглед.

Начинът клубът да стане що-годе нормален е да сдадеш правата.
Тогава всичко ще се оправи.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ?нови [re: droпix]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано28.05.06 22:33



Ние включва всички реални потребители на този форум,които по някакъв начин са свързани с този град и пишейки тук подхождат с уважение към другите и с отговорност към написаното от тях самите.
Ние са хората които познавам и не познавам,но бих искал,ние,това са Весо,БГПънк,АК47,FX,Зверчо,Невероятна,Vanina_Ace,Бизи,Тиа Никол,Аврамов,Историка,дори и Паньо Донев,Сините очи и тн и тн,всички тия,които са написали поне веднаж нещо,което има смисъл да се дискутира.
Извинявам се на пропуснатите ....



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ? [re: Axиeв]  
Автор droпix ()
Публикувано28.05.06 22:47



Aма на лична ми каза, че ги познаваш всичките, сега казваш, че познаваш само някои от тях.
Пропусна двама основни, които ми каза, че ги познаваш:) Значи си си взел бележка, щом този път не ги спомена...

Очаквах да изредиш всички клонинги на БГпънк, а си написал само някои от тях. Поздрави:)

Редактирано от droпix на 28.05.06 22:52.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ? [re: droпix]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано29.05.06 08:45



Не съм забравил,умишлено пропуснах да спомена Стиви и Лутър,най-малкото за да не ти давам повод да се отклоняваш от темата,но ти все пак го направи....
И защото целта на поста ми най-малко беше да ти доказвам нещо,достатъчно хора пишещи тък ги познават.



Тема Kакъв клуб Ст. Загора? [re: Beco_]  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано29.05.06 11:19



Първо ще протестирам, че трябва да живеем в един град, за да има нещо общо между нас. Аз отдавна съм напуснал Стара Загора и се връщам само от дъжд на вятър. Това не ми пречи да проявявам интерес и да ме е грижа за града и да ми е интересен форума, затова без градско-селска дискриминация моля.

Обратно на въпроса. Има само един критерий за това хората да посещават този форум. Искат тук да четат, пишат и дискутират интересни неща. Иначе няма да идват тук. Толкова е просто. Всичко друго е глупости.

БГПънк много повече греши като цензурира отколкото помага, поне където аз съм го хванал, но като цяло върши добра работа. В смисъл не е прогонил всички още. И тук не става дума за това да не се трият теми. Теми трябва да се трият, иначе не е интересно и хората пак ще се разбягат.

Весо, за какво ти е да говориш спокойно само с аргументи, ти да не си баба? Как можеш спокойно да говориш с примерно Истерика, който те убеждава да си прережиш сам гърлото? Или с някой който краде и пласира ГСМ-и? Или с някой който продава наркотици на деца? Или с някой който те убива бавно замърсявайки града и те лъже, че не е той?

С такива хора да говориш спокойно и аргументирано означава да им станеш съучастник. Тогава правилното отношение е директно отношение - псувни, обиди и по възможност ритници, а не хленчене и псевдо кутурни лиготии. Нещата трябва да се разглеждат винаги в контекста.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ? [re: Axиeв]  
Автор Пaньo Дoнeв (продавам семки)
Публикувано29.05.06 11:25



Това за комплимент ще го броя, но недей повече, че ще ми пострада репутацията.



Тема Re: Какъв да бъде клуб Ст. Загора ? [re: Beco_]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано29.05.06 11:41



Смятам, че всеки трябва да е добре дошъл във фарум Стара Загора. Аз лично съм влизала във форуми на други градове и съм намирала полезна информация, разбиране и дискусия без задължително да съм била регистрирана. Смятам, че и при нас трябва да е така.
Приветливост и толерантност... не за първи път апелирам за това. Ако всеки четящ усеща тези две неща в клуба ни, този четящ вече е потенциално пишещ.
Признавам, че често се замислям как да напиша онова, което искам, защото винаги се намира някой, който да "експлоатира" написаното, а не с идея да дискутира поставената тема.
Форума трябва да е отворен за абсолютно всички теми, свързани със събития в и около града, жителите, гостите, прибиваващите, учащите, преминаващите и всички, които искат да пишат за каквото и да е... всързано пряко или косвено със Стара Загора. Не смятам, че е задължително да си регистриран, за да попиташ или изкажеш мнение. Не намирам нищо лошо в това да се дискутират публикации... това е начин да се информираме и да дискутираме истинноста на това, което се пише.
Колкото до действията на модератора, неговата работа е винаги най-трудна и винаги има хора, на които са готови да го критикуват. Именно към тези критикуващите искам да се обърна ... вместо да се противопоставями не е ли по-добре да помагаме. Клуба е достатъчно скъп на всички, щом отделяме от времето си, за да го четем и пишем в него.
"Няма безгрешни хора"

Желая радост





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.