Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 02.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема може, моженови [re: droпix]  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано28.05.06 20:40



може да чисти теми наред, ама търпи, нали?! Щото непрекъснато се появяват някакви, които копват от някоя медия малко инфо за СЗ и пействат тука. Ама никой от нас това не го топли, защото няма с кого и за какво да си мерим - строителство, магазини, услуги за населението всякакви. Ти вместо да ги пускаш тука едно след друго, вземи седни, обобщи ги, вкючи всички, ама всички видове дейности в услуга на човека - като почнеш от залъгалките, минеш през аптеки и дрогерии, телефонни оператори, та стигнеш до гиганта ЕVN /ама той е монополист, та за него няма да имаш база за сравнение/. Та правиш проучване по колко брой от тях се падат на човек от града, къде е най-евтино, къде са най-качествените стоки/услуги и ни радваш - да кажем след 5 месеца с една голяма и обширна тема по случая. А през това време залягаш и на учебниците, сесии, момиченца/какички, к акто ти диойде и се радваш на живота, без да влизаш в еснафския клуб на еснафския град Стара Загора, няма да се ядосваш с нетърпеливия Пънк и останалите покрай него, които апострофираш непрекъснато. А тези не са само тия 2-3 дето ги изреди по-долу, ама да не замислям кои други бяха, че не съм вечеряла още, а на гладно много ми е трудно да мисля.



Тема Re: Против Бгпънкнови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано28.05.06 20:40



моето момче, на твоята възраст мисля, че е най подходящо да четеш книжки, да си учиш уроците, да спортуваш, и за мислиш 24 часа за мацки. Туй, че си ми отговорил толкова бързо показва, че пръстите ти са по бързи от мисълта. Айде сега моето момче прочети бавно и внимателно кво съм ти написал, помисли поне 20 мин. и пак ми отговори.



Тема Re: Против Бгпънкнови [re: Bgpunk]  
Авторdroпix (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 20:46



Ами...твоя боклук първо си събери, преди да чистиш другия.
Това, че толкова хора не те понасят, е показателно какво представляваш.
Да ги изредя ли още веднъж - и в тоя форум и в другия, където най-редовно цапаш...



Тема Re: може, моженови [re: zver4o]  
Авторdroпix (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 20:49



Всеки да прави каквото си иска.
И на мен понякога тези теми ми доскучават, но това не значи, че не трябва да ги има.
Като не ти е интересна темата, просто не отговаряш.

Аз много рядко съм се занимавла да копвам/пействам някоя тема за хипермаркет или нещо друго.

Бгпънк заключва теми на потребители, заради лични вражди с тях, а не заради съдържанието на темите.
Типично по даскалски е тенденциозен.

Обиди на Весо никога не са модерирани - към мен, към историка и т.н.
Това ме дразни, предполагам и теб?



Тема Re: Против Бгпънкнови [re: Bgpunk]  
Автор kostakii (непознат )
Публикувано28.05.06 20:50



Защо се правиш на Господ тук?Защо триеш наред?Това място е на вси4ки нас,а не твоята обетована земя.



Тема Re: Против Бгпънкнови [re: Beco_]  
Авторdroпix (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 20:50



Не ми давай напъствия, ако обичаш.



Тема Re: Против Бгпънкнови [re: kostakii]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано28.05.06 20:52



Профил за kostakii
Email
Име kostakii
Вид потребител непознат
Всичко мнения 1
Web страница
Занимание (професия)
Хоби
Местонахождение
Биография
ICQ номер
Регистриран на 28.05.06 20:46





Тема Re: Против Бгпънкнови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано28.05.06 20:55



Rejected !
Казах ти да помислиш 20 мин. 10 са ти напълно недостатъчно.



Тема Re: Против Бгпънкнови [re: Bgpunk]  
Авторdroпix (Нерегистриран)
Публикувано28.05.06 20:57



Нали си му баннал ника бе, изрод.
От този форум са баннати поне 5-6 от бившите редовни посетители на клуба.
Включително и аз.
Ето, затова трябва незабавно да се отнемат правата и да се махнат бановете.



Тема Re: Против Бгпънкнови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано28.05.06 20:58



То детето си го каза......

Значи ти предлагаш да се видим на яве, и какво, ще си говорим за някакъв измислен електронен клуб или може би ще ни се караш заради това че палуваме из виртуалния ти свят.


Да живее спорта....така,че - трий.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.