Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:54 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!  
Автор 1964 (непознат)
Публикувано27.05.06 13:49



Доволни ли сте Вашата заплата? Стгат ли Ви парите?Имате ли достатъчно свободно време за себе си и семейството си? Постигнахте ли мечтите си? Свободни и независими ли сте?
НЕ!?


Искате ли да промените всичко това?Искате ли да станете успял човек?

Нека се замислим колко години от живота си прекарахме в училище? Защо учихме?За да успеем? Не! В училище нас ни подготвяха за наемни работници. Никой не ни научи как от парите да правим пари.А това го умеят само богатите и успелите хора.Те могат да превърнат малкото пари в богатсво.Съдбата на всеки българин е че: работи 40 години, по 40 часа седмично, за 40$ пенсия. Това ли искате да бъде и Вашата съдба?

Ако разберете, че имате възможност да се научите как да преуспявате като шеф на самия себе си- бихте ли го направили?

Да, това е възможно единственно и само в МЛМ.

"Богарите хора градят структура- всички останали търсят работа!"

Кой печели повече? Човекът, който притежава фирмата или хората, които работят за него?МЛМ Ви дава възможност да притежавате собствен бизнес с минимални инвестиции.Сами ще определяте по колко часа ще работите и колко ще получавате.Всичко ще зависи единственно и само от Вас самите. Вие обаче няма да сте сами. До Вас ще има успял човек, който ще Ви научи как да станете и Вие успял.

Искате ли да останете наемен работник и шефът Ви да да решава по колко часа ще работите и колко ще получавате, или искате нещата да ръководите Вие?

Аз не исках да бъда нечий роб и животът ми да бъде ръководен от други хора и направих крачката. Аз съм успял и свободен човек и сама ръководя живота си.

Ако на някого му е дотегнало сегашното положение, нека да направи крачката. Аз ще Ви науча да бъдете свободни, успели и финансово независими.


" Животът Ви ще стане такъв, какъвто решите да го направите.Може постигнете големи успехи, можете и да се задоволите с мизерен, лишен от надежди живот."


"Мислите определят какво искаме....... Действията определят какво ще получим. Сигурно е, че няма да стигнете до никъде, ако не започнете."






Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: 1964]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано27.05.06 14:07



ДА СИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА ДУХА!

човек за когото успех в живота зависи от "Кой печели повече?", измерва всичко с размер на пенсия, със цифри,пари и материални придобивки , такъв човек е ДУХОВНО БЕДЕН човек. Такъв човек е РОБ на парите,РОБ на собственните си материални прищевки. Такъв човек никого на нищо няма да научи, единственно може да рекламира някаква пирамида, за лично материално облагодетелстване. Защото такива са егоисти и егоцентрици,не им пука за другите,смятат ги за "балъци" и само гледат как да ги измамят.



Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: 1964]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано27.05.06 14:36



След като стана майка на 40 години ли стигна до тези .....прозрения?
Защото мейла е един и същ:trevichka@abv.bg
Един път и с Историка да сме на едно и също мнение.



Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: Axиeв]  
Автор __________ ()
Публикувано27.05.06 14:45



Ахиев ти като едно ченге направо



Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: __________]  
Автор __________ ()
Публикувано27.05.06 14:47







Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: 1964]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано27.05.06 19:42



тва поредната зарибявка ли е?
ренесанс на пирамидките а?
ах вие фараони хитрииииииии



Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: Axиeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано27.05.06 21:03



В днешният Капитал има цяла страница за една къде-къде по импозантна личност ..... Stefan d-r D Tcholakov, Tcholi Boli - Sverige !!!! Йееее



Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: Beco_]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано27.05.06 21:07



Стефко е приятелче,има ли го оnline.....?



Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: Beco_]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано27.05.06 21:15



Stefan d-r D Tcholakov
Най-известният форумен натрапник е жертва на комунистическия режим



Направо - Наша гордост!

Редактирано от Axиeв на 27.05.06 21:16.



Тема Re: ДАСИ БЕДЕН Е СЪСТОЯНИЕ НА УМА!нови [re: 1964]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано28.05.06 14:23



Всяка от тези пусти схеми цели само да направи мега богати единици и да остави неприятно парене в областта на кръста у мнозина, централизирано няколко сантиметра под самия кръст, което съчетано с няколко благи думи, показва, че са били измамени.
Естествено, и аз искам да съм богат. Богат, ама не само на пари. Вероятно съм, на жена, която ме обича, на бъдеще, на други елементарни неща.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.