Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 11.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема За обгазяването ,свободата на словото и  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано01.06.06 17:38



мутренското кметство.
Днес 24 май , от 20.00 часа в залата на хотел "Верея" се състоя пресконференция с двама представители на музикалните групи Юрая хийп и Назарет.Десетина журналисти трябваше да задават въпроси към "легендите" на хард-рока. Въпросите (и отговорите) на казионните медии бяха режисирани и сервилно угоднически ,естественно.Преобладаваха глупости от рода на страшната желязна завеса когато чуждопоклонниците в България тайничко слушали забранената музика и въздишали по така наречената демокрация и свобода на словото. Все пак общинския председател на Атака Михайл Михайлов, акредитиран журналист към вестник "Атака" , успя да зададе единственния смислен въпрос.В началото поздрави музиканите за добре дошли в града на липите.Подари им две медицински маски,като обясни че в този град от 3-4 години се извършва обгазяване над населението ,прикривано и премълчавано от местната власт. Като отбеляза че Общината за 3 години е отпуснала 30000 лева (по 3 лева на дете) за профилактика на децата във връзка с обгазяването ,господин Михаилов зададе следния резонен въпрос: Колко стува концерта и от КОГО СЕ ПЛАЩА ? С чии пари?
Въпроса беше зададен директно на английски,така че да стигне до слуха и възприятието на чужденците. След което бе помолен да преведе въпроса си на български.Тогава господин Михайлов се обърна към българслките журналисти и започна превода. Когато спомена за обгазяването ,някакъв изродкочи като ужилен и се нахвърли с лакти и риртници срещу него и започна да го изблъсква към вратата,крещейки и сумтейки.След като говедото повика още две мутри ,до самата врата се проведе следния разговор:
мутрата: ей скапаняк ,кой си ти че да задаваш такива въпроси?Сега ще те смачкаме от бой!
Михайлов: аз съм М.Михайлов от вестник "Атака" -посочвайки журналистическата си карта на ревера - А ти кой си?
мутрата: аз съм организатора на събитието
Михайлов:как се казваш,кой си?
мутрата: не е важно как се казвам.
Михайлов: значи ти си никой! А аз съм акредитиран журналист,с име и журналистическа карта,задавам въпрос и искам отговор!
в това време изкочи няква англоезична пачавра и започна да крещи срещу Михайлов на английски : "какви сте вие ,що за безобразие ,проваляте ми събитието"??!! Изглежда тъпата пачаврата имаше в предвид -"проваляте ми сценария " ,поръчен и платен от някой свенлив чичко,дето не ще да си каже името.
От обръщението на китосаната пачава към мутрата -организатор се разбра, че името му е Румен.Целият беше облечен в бяло ,като типичен лакей. Така се провали и приключи пресконференцията. Мутрата-лакей изчезна някъде. След което Михаилов се обърна към журналистите,призовавайки ги за свидетели на вандалщината. Представителите на казионните медии ( разпознали общинския председател на Атака) ,започнаха да се бясняват че нищо нередно не са видели.В интерес на истината,представителката на радио "Хоризонт" се застъпи за правдата,изтъквайки че всеки журналист има право да задава въпроси,включително и неудобни.
М.Михаилов веднага подаде жалба в полицията срещу мутрата Румен ,подкрепена от показанията на друг свидетел.
А "световно известните" музиканти, "великите борци за свобода" - на словото,на песните и на нечреноразделните дивашки крясъци ,се измъкнаха от въпроса, отправиха се към стадиона , да проведат така наречения "концерт".
Очаквайте пълни подробности по случая в утрешно дискусионно студио по СКАТот 19.30 часа.
Атаката продължава - спете спокойно деца!



Редактирано от Иcтopиka на 25.05.06 03:20.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 07:27



Историк, концертът не беше лош. Струваше си да се види.
Но уви, и вие сте имали право на този въпрос, който явно не е бил приет добре...
И ако трябва да избера децата и Юрая/Назарет, бих предпочел децата да бяха получили тези пари.




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано25.05.06 15:42



в началото бяхме на концерта от 19 до 20.15 .мафиотите от общината бяха обявили пресконференцията за 17 часа,но с цел да финтират нашия представител я отмениха.Към 19.20-30 ние забелязахме че на стадиона няма журналисти и преценихме че в момента пресконференцията се провежда в залата на Верея. Тогава господин Михаилов и един друг член на Атака тръгнаха за там.Точно навреме!
предишния ден се бяхме свързали с мениджъра на Назарет,обяснихме му за обгазяването и искахме изявление.Той много вежливо се отнесе(на думи) и обеща че от Назарет ще ни потърсят в деня на концерта и ще ни дадат думата на пресконференцията,а евентуално и на концерта за кратко изявление ,по точно да обявим за предстоящия митинг на 1 юни,в защита на децата от обгазяването. Чисто и просто ни излъга ,мазно мазно,типично за англосаксонските лицемери. А най вероятнио именно заради това организаторите проиомениха часа на пресконференцията.
На самият концерт бяхме 20 човека с маски на първия ред и един транспарант : "ВЛАСТА НИ ОСЪДИ НА СМЪРТ" .Минаващите хора се чудеха и някои ни питаха какво става ,няколко човека също поискаха маски и сядаха до нас. Идеята с маските я "откраднах" от другата тема на групата идеалисти, дето за сега стават само за даване на идеи :) Но не и за реализирането им .
Стояхме до 20.15 ,щото тогава почна безобразната дандания ,някви варварски звуци усилени най просташки. Изглежда на това зомбираните чуждопоклонници викат "концерт".
Хубавато според мен е че присъстващите не бяха повече от 5000 ,въпреки че входа е свободен и въпреки че се стичаха зомбита от всички градове и имаше доста деца. Това говори че българинът е разумен човек и не се потдава на западняшките масови психози.
направи впечатление как организаторите третират тълпата фенове -чуждопоклонници,психически лабилната утайка на обществото ,която в своя телешки възторг е готова да търпи всякакви унижения.Вземаха им бутилки с минерална вода на входа, за да им продават вътре друга такава вода,но по скъпа. Концерта започна с час и нещо закъснение.Държаха хората като говеда над 6 часа на стадиона ,поради което тоалетните се превърнаха в силно вонящи блата от фекалии.За това повечето дами предпочиха да им се спука пикучния мехур,отколкото да се доближат на 20 метра до тоалетните.

Редактирано от Иcтopиka на 25.05.06 15:59.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.05.06 16:34



Е, ако целта е била да направите циганията и да провалите пресконференцията - поздравления, успели сте! Колкото и да си кривиш душата, концертът беше хубав и двете групи са си легенди. Заслужаваше си да се види. Не мога да разбера какво упадъчно виждаш в концерта. Надявам се някой ден да не си държиш децата под ключ, за да не прихванат нещо от "гнилия капитализъм" и поне да знаят в коя година живеят.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: neverojatna]  
АвторDavid Byron (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 16:44



Още не стоплям тоя ИСТОРИК гротесктно ли пише, с някаква ирония ли или наистина така мисли?! Ако е последното, то ЗКПЧ-то в казармата бе цвете! Ле-ле Боже...



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: David Byron]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.05.06 17:02



Абе да ти кажа май си вярва и там се крие цялата трагедия на крехката му душа. Лошо е, че фюрерът им пълни главата с глупости и като се сблъскат с реалността другите са им виновни. Една вечер, преди около 2-3 седмици, случайно ги подочух в една хубава старозагорска кръчма какво ще правят като вземат властта. В същата, в която Вождовете са пили преди терористичния атентат. И да ти кажа вярваха си, толкова надъхано и възторжено говореха, слушаха си на ушенце речи на Хитлер (това сериозно!), и не правеха сметка, че не е там мястото за политическите им изяви. И май само до там, до лозунгите и екзалтираните изявления...



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: neverojatna]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано25.05.06 17:02



целите бяха:
1. да обявим за митинга на 1 юни от 17 часа в градинката на Чайка ,шествие до общината. Защото нямаме възможност за медиийни изяви,освен по телевизия СКАТ. Много е трудно да правим обявления когато цялата управляваща мафия е срещу нас.
много от нашшите членове бяха на мнение че тези групи ще ни помогнат и ще се включат в протест срещу обгазяването.Аз лично не вярвах в това ,естественно.Но в крайна сметка решихме да опитаме.
2.Отговор на въпроса -От къде се финансира тоз "безплатен" концерт? да не би случайно общината да е усвоила средства по случай 24 май и да плаща с тях? То ест с наши пари. Една такава група взима мимимум 50 000 долара,значи минимум 100 000 ! за 10 000 деца в старозагорска област,това би стигнало за кръвни проби и изследваия ,поне за половината.А сега са по 3 лева на дете,-за нищо не стигат!

това бяха първоначалните цели. После действахме в зависимост от ситуацията.
Атаката продължава!



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: neverojatna]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано25.05.06 17:09



и аз бях там. Не сме слушали речите на уше,а един страничен тип(нищо общо с Атака) ги донесе на запис на телефон да се прави на интересен. Нищо чудно да е било провокация щото вече за 10 път чувам да се разпространяват такива слухове,явно това е била целта.



Тема Давам 10 лева дарение на Историканови [re: Иcтopиka]  
Автор Пaньo Дoнeв (Модератор)
Публикувано25.05.06 17:13



Да си купи снимка на Волен Сидеров, за да може да си бие чикии на спокойствие в къщи и да не ни занимава с глупости.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 17:21



Една такава група взима мимимум 50 000 долара,значи минимум 100 000 !
Уви, доста по-малки хонорари имат и двете групи...
Може да са имали такива хонорари преди 30 години, ама не и сега...
Но предполагам, че целият концерт в СЗ е струвал около 50 000 - 60 000 лева максимум.




Тема Re: Давам 10 лева дарение на Историканови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор avramov (mettled)
Публикувано25.05.06 18:18



понякога съм ти голям фен



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано25.05.06 18:38



Уви, доста по-малки хонорари имат и двете групи...
Може да са имали такива хонорари преди 30 години, ама не и сега...
Но предполагам, че целият концерт в СЗ е струвал около 50 000 - 60 000 лева максимум.


добре няма да споря .Но колко струва асвалтирането на обръщалото до стадиона? Това асвалтиране и поставяне на плочки се прави от фирми на кмет и общинари, с наши пари. За оправдание служи гостуването на рок-групи. Така се осигурява изкуственно работа на цигани ,по политическа поръчка на ДПС. Така е вече 3-4 години.И винаги с наши пари! За това мафиотските власти се паникьосват от въпросите на опозицията.Единственната реална опозиция е Атака! всички други са в далаверата,така е по всички областни центрове.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 18:59



Почва да ми се гади......



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 19:11



Историк, ако имате доказателства, защо не заведете дело ?
Ако нямате, сигурни ли сте в това, което приказвате?




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 19:30



Виж кво бате, защото съм добронамерен, предполагам, че наистина мислиш за бъдещето на тази държава, Стара Загора и децата в този град. Но по мое скромно мнение оставяш впечатление за пълно куку. Сталин, КГБ, писаниците ти които леко казано са странни, циганите, ДПС .... Ами ако искаш да водиш сериозен разговор с пишещите тук, бъди и ти сериозен. Колко милиона изби Йосиф Висарионович ?
И искаш да повярвам, че си загрижен за децата на Стара Загора ?

Редактирано от Beco_ на 25.05.06 19:39.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Авторsz (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 19:53



pisna mi ot pensioneri.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано25.05.06 19:53



абе аз тогава бях в кръчмата и чух и видях, знам кои бяхте и чух какво си говорихте, ама на никого не съм казала, обещах пред портрета на фюрера, окачила съм си го над леглото



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано25.05.06 19:53



Веси, Веси, пак не си сдържа сфинктера...

Редактирано от droпix на 25.05.06 19:57.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 19:55



Неграмотен педал споменава сФинктер



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: sz]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 19:58



Слушай отворко, да не би да си останал с впечатлението, че ще седна до отговарям на анонимник, дето не може да застане зад писаниците си ?



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 20:01



Оооо Дрънчо се поправя. Има надежда за теб. Може би сед 20-30 год. и от теб ще стане човек ! Лайнар.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Авторsz (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 20:04



сенилен пенсионер.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 20:06



Нямаш и ти друга работа,два дена вече слушам Funkadelic....припомням си време оно.....



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 20:09



Maggot Brain е жесток албум!!!




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 20:13



След година-две се надявам да слушаш John Lee Hooker, Muddy Waters, Lightin' Hopkins и т.н.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 20:16



Слушам първите два - Funkadelic и Free Your Mind And Your Ass Will Follow от 1970 - та.....
Първият по ми допада....вторият е по-упадъчен,ама чини



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Авторsz (Нерегистриран)
Публикувано25.05.06 20:18



по-упадъчен
Ahiev v koi vek ziveesh?



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: sz]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 20:21



В двадесети,защо?Това е моя век.....



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор droпix ()
Публикувано25.05.06 20:27



В двадесети,защо?Това е моят век.....



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 20:29



Ахиев, Господ има пръст в тази работа, щото и аз слушах тези дни Free Your Mind ... или пък и двамата теглим едни и същи неща



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 20:31



И как сега определени хора да не си помислят, че аз това съм ти или пък ти това е Пънка? Не, не чакай аз нещо се обърках ...



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 20:33



Ооооо вече поправяме чужди грешки ?!? Баси наглото копеленце ....



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 20:34




Не е ли това втория албум?




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 20:37




Ето това е линка, който ме радва в последно време. Има 2-3 албума на Funcadelic в последно време.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 20:42





Funkadelic - Free Your Mind And Your Ass Will Follow (2nd Album 1970)
....кой да ти каже,говорим за поддъжащата група на Клинтън...



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 20:52



Виж какво думат в Амазона...

Amazon.com essential recording
Funkadelic was George Clinton's chance to get serious. Unlike Parliament, Funkadelic exhibited topical lyrics and an almost heavy-metal edge, one that included screeching, distorted guitar and unsettling musical turns. This 1971 album, Funkadelic's second release, catches the ensemble in its early prime. The Hendrix-inspired dramatics come courtesy of Eddie Hazel, while Bernie Worrell admirably handles the keyboard chores. Clinton's humorous, sober lyrics address poverty, race relations, and drug use. Musically, the band covers lots of ground: Everything from smooth soul and heavy rock to abstract psychedelia and straight-on funky grooves has a place, and these jarring shifts are what make the album a revolutionary work. --Marc Greilsamer





Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 20:57



Discography
Year Title Label
1970 Funkadelic Westbound
1970 Free Your Mind...And Your Ass Will Follow Westbound
1971 Maggot Brain

The group's self-titled debut album, Funkadelic, was released in 1970. The credits listed organist Mickey Atkins plus Clinton, Fulwood, Hazel, Nelson and Ross, though the actual recording also included several uncredited sessionmen then employed by Motown, as well as Ray Monette (of Rare Earth) and Bernie Worrell.

Bernie Worrell was officially credited starting with Funkadelic's second album, 1970's Free Your Mind... and Your Ass Will Follow, thus beginning a long collaboration between Worrell and Clinton (who had been friends for quite a while). Worrell would go on to produce many Parliament and Funkadelic albums, as well as play keyboard on albums by other members of P Funk.

Редактирано от Axиeв на 25.05.06 20:58.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 21:00



Ама има ли някакво значение,музиката е пълна с енергия,далеч от всякакви стилови калъпи и грабва......



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 21:02



Васо Кръпката имаше един лаф, че печките(туй са неговите думи !) като нямали покрив над грлавите си свирели блуз, като се сдобили с покрив свирели соул, а като се сдобили и с климатици минали на рап.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 21:22



Оригинално обяснение, ама сега като имат джипове, сигурно и гангста рап праскат...




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 21:28



Така е, все пак музиката си е универсален език.




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано25.05.06 21:31



Туй да рапираш за това, колко жестока е расовата дискриминация от джипа си 4х4 с огромен златен синджир, а на задната седалка да ти пригласят 2-3 гърли е върха. Йееее кефят ме тия пичове !



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 21:34



Mommy, What's A Funkadelic?....какъв упадък бе хора?
Фразата,която доминира в цялата композиция на български е:
Целуни мА,моме! - от това по-градивно и жизнеутвърждаващо - здраве му кажи!Основна предпоставка за създаване и заздравяване на основната клетка на обществото,който е учил едно време едни науки,знае коя е



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 21:37



Може да е богат, ама да е пренебрегнат...




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано25.05.06 21:45



Да, те са целуват, ама никой не споделя къде точно...




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано25.05.06 21:54



По челото естествено



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: droпix]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано26.05.06 10:11



айдеееееееееее, още един радетел за чистота на словото и перфектен правопис . Похвално, ама някак си не се връзва с тия змии и гущери, които бълваш



Тема малко извън контекстанови [re: droпix]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано26.05.06 10:53



Руслане,

Искам да те питам нещо по повод заключените ти теми...

Забелязвам, че доста често използваш думата миличко и то обръщайки се към мъже. Нещо да не би.. хаха, а?

Сега да не вземеш да се обидиш?



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Авторsz (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 11:29



Крайно време е вече Ахиев да вметне че разговора няма нищо общо с темета и Стара Загора



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: neverojatna]  
АвторC3 (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 11:36



Ахиев, това че не знаеш дори че живеем вече в 21 а не 20 век доказва колко си ретрограден. Този форум застарява все повече. На някой хора им е време да пуснат кокала.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано26.05.06 12:01



Историк, ако имате доказателства, защо не заведете дело ?
Ако нямате, сигурни ли сте в това, което приказвате?


завели сме дела! Но не сме в местната власт и само с дела става много бавно.
обаче ходим на откритите сесии и още от сега паниката сред мафиотите е голяма.
Ето пример за едно дело,за клуб на партията:


Но никой няма да се измъкне от българската Атака! Ще ги смачкаме!

а ти като модератор защо сереш в тази тема? Що не си отворите една тема "кенеф" и там да си серете на воля всички безделници -кибици?
Искате да неглижирате темата,засипвайки я с лайна.Не се мислете за много хитри,защото АТАКАТА няма да прости на никой,от първия до последния помияр и ляйнар по веригата.
Атаката продължава!



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: C3]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано26.05.06 12:01



извинявай за безпокойството, ама аз не съм Ахиев. А, и знам в кой век живеем. Пък айде влей малко свежа кръв в клуба като най-напред се регистрираш.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: neverojatna]  
Автор szsz (Bgpunk)
Публикувано26.05.06 12:23



не виждам никаква разлика дали ще влизам регистриран или не



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано26.05.06 12:33



Ми хубуу бе бате. Аз те питам два пъти нещо си, щото наистина искам да разбера, дали наистина си загрижен за децата на Стара Загора - ама ти мълчиш. Що ли ?



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Beco_]  
Автор _______ (Bgpunk)
Публикувано26.05.06 12:38



хубуу бе бате




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано26.05.06 12:58



а ти като модератор защо сереш в тази тема? Що не си отворите една тема "кенеф" и там да си серете на воля всички безделници -кибици?
Искате да неглижирате темата,засипвайки я с лайна.Не се мислете за много хитри,защото АТАКАТА няма да прости на никой,от първия до последния помияр и ляйнар по веригата.


Присъствието на темата ти тък е единствено безкраиното търпение на модератора и възпитанието на така наречените кибици -помияри.

Вече казах,че ми се гади от всичко написано от теб,друг въпрос,че влиза в разрез с поне 3-4 правила на клуба,които другите се опитват да спазват.
Гади ми се от агресията,обидите,насаждането на расова омраза,ксенофобията в писанията ти....и в същото време ми става смешно и тъжно от тази високопарност и комсомолски ентусиазъм.
Мисля,че дължиш извинение на всички пишещи в клуб Стара Загора....СТАРА ЗАГОРА,Историк,а не Атака!!!!



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор ______ (Bgpunk)
Публикувано26.05.06 13:12







Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: szsz]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано26.05.06 14:19



има, има



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: neverojatna]  
Автор ____________________ ()
Публикувано26.05.06 14:28



има чушки!



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: neverojatna]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано26.05.06 15:15



Само за гаднярки като тебе има значение!

Анонимните мнения са разрешени, така че можете да изберете прякор под който да изказвате мнението си.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: ____________________]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано26.05.06 15:25



пу за мене най-голямата чушка



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: ***]  
Автор neverojatna (будна)
Публикувано26.05.06 15:46



аууууууууу, какви обноски, моля ви се, в кралския двор така ли ви учеха? И как разбра, че съм "гаднярка" като не ме познаваш"? Излез от анонимност като си толкова куражлия



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Axиeв]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано27.05.06 04:28



Присъствието на темата ти тък е единствено безкраиното търпение на модератора и възпитанието на така наречените кибици -помияри.

Вече казах,че ми се гади от всичко написано от теб,друг въпрос,че влиза в разрез с поне 3-4 правила на клуба,които другите се опитват да спазват.
Гади ми се от агресията,обидите,насаждането на расова омраза,ксенофобията в писанията ти....и в същото време ми става смешно и тъжно от тази високопарност и комсомолски ентусиазъм.


като ти се гади,не чети темата ! И още по добре- не пиши в нея.
Що за мазохизъм? Също като мазохизма да слушаш юрайхипа и назареда.
Защо пречите на останалите посетители да четат? Ти ,модератора и останалите културници - защо я пълните със спам и помия?
нещо не ви оттърва да говорите за обгазяването ,парите за децата и паритеза концерта.
Много глупости се пръкнаха в кратуните на фанатизираните фенове,само да оправдаят кумирите си. И ония дърти педерасти точно така направиха- много велики,много големи бунтари,борци срещу желязни завеси,само че когато това е било далече далече в миналото. А когато се сблъскват с настоящата реална деиствителност ,пращат мутрите и се се изнизват кат пръдни.Това е факта-вашите кумири са едни дърти долни педерасти!
Друг тъпак пък се оправда че Сталин толкова хора избил,та затова сега няма да мисллим за някви си деца,индулгенция някаква се получава според кретенския му мозък.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано27.05.06 06:07



И ония дърти педерасти точно така направиха- много велики,много големи бунтари,борци срещу желязни завеси,само че когато това е било далече далече в миналото.
Кога тези групи са имали някакво отношение към "желязната завеса", освен 2 пъти да дойдат и напълно спокойно да свирят в живкова Н.Р.Б. ?
При това 1 път са били и в Стара Загора.




Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Bgpunk]  
Автор Иcтopиka (атакуващ)
Публикувано27.05.06 11:45



така на провалената пресконференцията, лакеите се надпреварвали да ги изкарват герои,дето вдъхновявали хората зад завесата в борбата им срещу комунизма. И още- биле борци за свобода на словото.
И после така да се отнесат към въпрос на журналист. В такава нелепа ситуация изпаднаха че няма накъде повече.
Така става когато западните помияри ,попаднат под ударите на БЪЛГАРСКАТА АТАКА.
Щото си предубеден фен на псевдомузиката им и се престара да я замазваш с безмислици ,затова не си разбрал смисъла на темата.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор Axиeв (каталясал)
Публикувано27.05.06 11:55



Ситуацията наистина е била нелепа.....



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Авторsz (Нерегистриран)
Публикувано27.05.06 12:18



Ти ,модератора и останалите културници - защо я пълните със спам и помия?
нещо не ви оттърва да говорите за обгазяването ,парите за децата и паритеза концерта


Темата за папането е по-важна за тях.



Тема Re: За обгазяването ,свободата на словото инови [re: Иcтopиka]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано27.05.06 13:32



В отговор на:

Друг тъпак пък се оправда че Сталин толкова хора избил,та затова сега няма да мисллим за някви си деца,индулгенция някаква се получава според кретенския му мозък.



Не бе бате, нали разбираш, че някакси не върви да си сложиш тениска на Майкъл Джексън и да агитираш за децата на Ст. Загора? И ако смениш М. Джексън със Сталин иронията пак си остава. Та затова си позволих да направя някои забележки в естетически план.
А това, че ви стана навик да трупате евтини дивиденти около хорското нещастие си е друга работа, но за туй с теб няма да споря, щото няма смисъл.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.