Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:35 23.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Защо ми заключи темата?  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 15:46



?



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано23.05.06 15:55



И за това трябваше специална тема да пускаш?
До колкото си спомням, Пънк приема лични бележки...

Не разбра ли, че на хората им писна да ти четат грандоманските теми.
Погледни клуб Пловдив - там никой не говори (пише) за нищо такава. Радостните събития не се подминават, разбира се. Но няма задявки от тези, които правиш ти.

Кротни малко де.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 15:58



Какви са тези задявки?
Това са фактите.
Ако бях написал темата в клуб Пловдив може да се приеме, като задявка (заради въздушното самочувствие на пловдичани), но в клуб Стара Загора си е абсолютно намясто.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор Cтaниcлaв! (SAGITTARIUS)
Публикувано23.05.06 16:07



В община Стара Загора има по-голямо строителство, отколкото в Пловдив например. В момента по темпове на развитие се нареждаме на трето място, непосредствено след София и Варна.

Добре. Това са факти + задявки. Не просто така си го удебелил. То това си е в твой стил де. Какво ли се чудя.

И аз да съм и аз ще ти заключа темата. Ако се чувстваш лично засегнат - обърни се към Киро.

Пък и не забравяй, че в Клуб "Стара Загора" не сте само заралии

Предвид това обаче колко е трудно да се спори с теб (да не кажа невъзможно) се оттеглям



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор Пaньo Дoнeв (Модератор)
Публикувано23.05.06 16:14



Защото беше скучна.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Cтaниcлaв!]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 16:15



Нали трябва да се види къде точно пише, че Стара Загора е трета.
Удебеляването е с цел увеличаване на четимостта на написаното.
Не съм го писал аз - това са фактите, изнесени от държавни институции, до които аз все още нямам достъп.

Докачлив и сприхав си ти:), но ще го преживея
А в клуб Пловдив Стара Загора доста пъти е била омаловажавана (без факти) от теб и други потребители, но предвид моабетите на тамошния модератор е напълно обяснимо толерирането на такива изказвания...

Редактирано от droпix на 23.05.06 16:16.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 16:28



моабети ? табиети ?



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Beco_]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано23.05.06 16:33



Има ли в СУ опанска филология?



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Axиeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 17:00



догодина щяло да има аграрна философия или филология. Не чух и аз точно.




Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 17:14



Чак догодина?
Аз пък си мислех, че ти успешно си завършил магистратура по въпросната специалност.
Но явно съм се лъгал и дори нямаш висше образование, пък си над 40 години...



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 17:18



мани ма мен. аз съм си прозд човек. важното е младите да се изучат.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 17:21



Е, недей така, де...
Даже и Тончев е завършил полувисшия за учители в Кърджали или Разград...
Не вярвам да си под неговото ниво...би било скандално.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 18:04



Дрочо, батьовото, нидей с лошото бе. Туй не е християнско и не подхожда на млад, интелигентен и скромен младеж като теб.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 18:09



Като не щеш - не пиши глупости в моите теми и не отговаряй на мои мнения косвено или пряко.
Беше спрял по едно време - по заповед на Тончев:)
Твърде хубаво беше... хайде да започнеш отново...



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 18:15



Що бе?!? Виж кво хубаво си говорим. Ама ако не ти е приятна компанията ми само кажи. Не съм натрапник.
И между другото не пиша глупости. Позволих си само да те поправя за една досадна твоя грешка относно турцизмите.

Редактирано от Beco_ на 23.05.06 18:19.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Beco_]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано23.05.06 18:19



Ей,ква младеж имаше едно време,ней кът сега...........начи Тончев в Кърджали сай изучил,аз си мислех, че е самоук



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Axиeв]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 18:24



Ма той не е минал през рабфак ?



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 18:40



Така по-става:)
Ползвам турцизмите, за да усиля написаното, квото съм чул оттук оттам.
Пък и в Пловдив е пълно с малцинства - турски цигани, български цигани и хората там са свикнали на чуждоезикова малцинствена реч.
Така че за този, за който се отнася турцизма, ще ме разбере безупречно и без твоята поправка



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано23.05.06 18:45



Бате, здравата логика хич я няма в последното ти писание, нооо в замяна на това аз ти пожелавам крепко психическо и всякакво друго здраве. За съжаление отивам да си правя кроса на Аязмото. Общуването с теб си е истинска интелектуална наслада. Само една другарска забележка: предполагам знаеш, че пишещите тук не са на твоето ниво, така че моля те не ги карай да правят погрешни умозаключения.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Beco_]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 18:54



То и в твоето мнение няма логика, но ще го преживея.
Миналата година пишеше от София, да не си се преместил нещо или за празниците си в Стара Загора?
Иначе си прав - доста от пишещите тук са под моето ниво, защото им липсва обща култура и възпитание, но за всеки има място под слънцето.
Здраве да е!



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Beco_]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано23.05.06 18:56



Скромността краси човека!Спокоен съм за бъдещото поколение...



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 19:47



Дрънчо,майна я прочети тука какво пише:

Бургас е център на строителството през първите три месеца на 2006 г. с общо 534 329 кв. м РЗП, а Видин и Търговище — забравени за строителни инициативи ( съответно с 1758 кв. м и 1587 кв. м РЗП). Бургас води като № 1 при издаването на разрешителни за строеж както при жилищните сгради, така и за административни (2 място) и други видове сгради в България. Това сочи изследването на родната статистика за първото тримесечие на годината по показател разрешения за нови строежи. Общо 1599 са новите разрешения за сгради с 9631 жилища и общо 1,089 848 млн. кв. м РЗП. Издадените разрешения за административни сгради са 89, за общо 57 164 кв. м. РЗП. Има повишен интерес и към друг вид сгради - общо 1178, със 767 745 кв. м РЗП.

Бургас е начело с издадени разрешителни във всеки един от секторите - общо 475 сгради с 4066 жилища и 348 893 кв. м. Следват го столицата — 1159 издадени нови разрешения за 1094 жилища с РЗП от 129 654 кв. м; Благоевград — 120 сгради с РЗП от 1071 кв. м, Варна, Пловдив, Велико Търново, Русе, Стара Загора, Смолян, Добрич и др.

При издадените разрешения за ново строителство в Бургас са издадени 121 документа за строежи с обща РЗП от 178 346 кв. м. На второ място е Пловдив — 128 строежа с РЗП от 83 341 кв. м, Смолян — 37 обекта, с 66 652 кв. м; Сливен — 39 обекта, с 46 060 кв. м; Плевен — 40 обекта с 44 331 кв. м; Варна — 64 обекта с 33 844. Следващите две позиции са за Стара Загора и София окръг — съответно по около 56-67 строежа с площ от над 32 000 кв. м. Столицата има скромните 77 обекта с площ от 11 123 кв. м РЗП.

При административните сгради прави впечатление броят издадени разрешения за нови строежи в Пловдивско. Явно след дългото задържане на инвестиционната активност в региона има нов подем, както показват данните и за други строежи, където вторият град в България е и на второ място. От общо 89 сгради за цялата страна 29 са в Пловдив, с площ от 23 694 кв. м РЗП. Следват Бургас и Благоевград с документи за 6 сгради, с площ от 7090 и 6333 кв. м. Във Велико Търново има 7 разрешителни, но с по-малки обеми — общо 7090 кв. м РЗП.

Данните на НСИ за първите три месеца на 2006 г. показват донякъде и изчерпване на възможности като територия и интерес за Варна и София. Явно интересът към планинските курорти се отразява и на исканите разрешения в области като Благоевград, Смолян и др. Най-малко разрешителни има във областите Видин, Враца, Разград. Има и профилиране — с превес на разрешения за хотели пред жилищно строителство и др.

В изследването на НСИ няма данни за някои от областните центрове — напри.мер за Монтана и Търговище — жилища и административни сгради, Варна, Видин, Враца, Добрич и т.н. — за административни.

Това е от Строителство Градът,затова на онуй инжинерче Тенекджиев да му кажеш да не си смучи глупости от пръстичките.Ако на това му викаш трето място значи си зле с цайсите.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Aз]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 19:53



Ама ти пак не си в час.
Става въпрос за община Стара Загора, а не за област.
Така съм написал и темата - община Стара Загора е трета, а не област Стара Загора!
Всичките разрешителни на Бургас са в Слънчев бряг, тъй че не ми го слагай пред Стара Загора.
Смешно е.

Приеми фактите - ако не можеш, малко успокоителни няма да ти дойдат в повече



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 19:59



Кво да ти слагам Бургас пред загората.То се вижда от статията че всички са преди нея,а тя е в дъното на статистиката.Чети по-добре или ходи на чичо доктор да ти вдигне дьоптърчетата.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Aз]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 20:02



Ама какво ли си играя да ти отговарям.
Ако поне беше прочел глупостите, които си написал, щеше да паднеш под масата.
Пловдив бил с повече офиси от София - смях до небесата:)
Пловдив бил с два пъти повече нови жилища от София - смях до небесата.
Убеден съм, че автор на тази боза е шизофреничката Ели Крумова, пловдивски коренспондент на вестник Стоителство Градът, която твърде често се опитва да изкарва Пловдив повече от Стара Загора, че дори дръзва да сравнява 300-хиляден град с 50-100 хиляди малцинства с 1200 000 столица.
Какво да очакваш от болни хора.

Редактирано от droпix на 23.05.06 20:08.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: droпix]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 20:09



Да си чувал за НСИ дечко.Ето ти линка да ти замръзне усмивчицата.А пък онуй инжинерче направо да си хвърля дипломата в кенефа.
http://www.stroitelstvo.bg/news.php?m=details&id=13715



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Aз]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано23.05.06 20:14



Уважаеми Аз,какъв ти е проблема?Ако той се нарича Дроникс защо не продължите на лични бележки,защото тази тема не интересува никого в този клуб,уверявам те!



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Axиeв]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано23.05.06 20:17



Уважаеми Ахиев,като не те интересува темата не пиши по нея.



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Aз]  
Автор Axиeв (морен)
Публикувано23.05.06 20:19



В такъв случай,Руслане,престани да си говориш сам!



Тема Re: Защо ми заключи темата?нови [re: Aз]  
Автор droпix ()
Публикувано23.05.06 20:21



НСИ какво ми го цитираш?
НСИ ползва вторични данни - данните, които му дават строителните комисии, издаващи разрешения.

Погледни какви са цифрите в Стара Загора - много повече от написаните.

Каква диплома, какви 5 лева?
Статистиката в Стара Загора я правят фирмите, а не инжинера. Той само отчита.
Прочети статистиката - 3 400 обекта са влезнали в експлоатиция в Стара Загора.
Какви са тези смешни статистики, които ми ги показваш.
Това са пълни глупости.
Абсурдно е Пловдив да е с повече офиси и нови жилища от София - глупости на фандаци.
Абсурдно Русе, Велико Търново или особено Сливен да е с повече неща от Стара Загора. Особено Сливен - в тоя мъртъв град има 5 строежа на кръст. Какво ми говориш глупости.
Давам ти съвет - принтирай си статийката и си избърши задника с нея.
Със сигурност ще ти е по-полезна, отколкото съдържанието и:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.