Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:55 03.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: о,милиянови [re: Иcтинaтa]  
АвторMATLOK (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 20:55



Значи моето мнение е, и то си е мое и не ангажирам никой с него, но между другото то е мнение и на много други хора в Стара Загора, а именно, че обгазяването е от с. Змейово. По Нова Телевизия имаше предаване за обгазяването и там имаше интервю с кмета и с други хора, и на всичките мнението беше, дори и на кмета, че обгазяването на Стара Загора, не е от ТЕЦ-овете, а от полигона. Та помисли само ТЕЦ-овете съществуват от около 50 г., а обгазяването е само от 4-5 г. /мисля, че не се лъжа/, така че си направи изводите. А между другото в момента ТЕЦ-овете са приватизирани от чуждестранни юридически лица и в тях са налети много пари. А за енергийната мафия си прав, щото не може производството на ток, да е толкова евтино, а ние да плащаме луди пари за ток.



Тема Re: о,милиянови [re: MATLOK]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:15



"а обгазяването е само от 4-5 г. "
Прочети пак първия линк. Заради статистиката от дълги години региона ни е много ортдавнашна черна екологична дупка в Европа.Разгледай сайтовете на организациите за които съм писал.Статистиките са от десетки години.
Значи щом кмета ни е казал нещо по телевизия - друга истина няма. А помниш ли колко по-големи институции говориха по колко по-големи тв от Нова.
Не бъдете наивни мили хора. Никакви полигони не вредят на града ни.Аз съм за ТЕЦ-овете и развитието на икомомиката, но манипулацията на хората с елементарните скълъпени полигонски измишльотини ме вбесява.



Тема Re: о,милиянови [re: Иcтинaтa]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано03.07.06 21:26



Значи щом кмета ни е казал нещо по телевизия - друга истина няма
Това изречение малко ме оЗАГадачава. Нима смяташ, че НАШИЯТ кмет е критерий за истината ?

Редактирано от Beco_ на 03.07.06 21:27.



Тема Re: о,милиянови [re: Beco_]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:33



Това е ирония, дума не му вярвам на тоз мафиот



Тема Re: о,милиянови [re: Иcтинaтa]  
АвторMATLOK (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:33



А мислиш ли, че производството на ел. енергия в България е толкова мръсно, по мръсно от производството например в някои развити западни държави. Не мисля, че е по-мръсно, едно и също е навсякъде. И какво искаш да кажеш, че медиите ни манипулират-канал едно, БТВ, нова ТВ, във всичките се говореше, , а също и по вестниците бяха на мнение, че обгазяването е от полигона. Защо не попиташ хората от село Змейово, какво мислят по въпроса, защото по гореспоменатите телевизии и по много други даваха интервюта на много хора от това село, които казваха, че там вече просто не може да се живее и не защото замърсяването е от ТЕЦ-овете. И мен ме вбесяват твоите измислици, но какво искаш да кажеш с изказването си, че много хора в града са измислени защото мислят като мен, или пък гореспоменатите телевизии са измислени, или пък и много вестници и то най-четените са измислени, или пък, че кмета ни е измислен. Е това да не е някоя световна конспирация или пък заговор или манипулация относно обгазяването на Стара Загора. И пак ти казвам, че ТЕЦ-овете съществуват от 50 г. и защо преди 2000 г. не е имало такова очевадно замърсяване на града ни, колкото след горепосочената година-направи си извода. И забрави да кажеш, че това мнение, че ТЕЦ-овете замърсяват, а не полигона си е само твое, ама май си пропуснал да прочетеш, или просто не ти отърва, факта, че тези ел. централи са приватизирани от чужди търговски дружества, мисля че от 2 или 3 г., а може и повече, които наливат големи пари в тях.



Тема Re: о,милиянови [re: Beco_]  
АвторMATLOK (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:37



Не смятам и ти просто не си ме разбрал. Просто исках да кажа, че и той най-накрая, след много дълго време, дойде на мнението, че обгазяването идва от полигона, а не от ТЕЦ-овете, заради фактите.



Тема Re: о,милиянови [re: Beco_]  
АвторMATLOK (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:39



Чети по-внимателно, казах дори и на кмета. Най накрая.



Тема Re: о,милиянови [re: MATLOK]  
АвторИcтинaтa (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:41



"заради фактите."???????
Заради парите мили, този "човек" отдавна не признава друго.
Ти не си от наивниците за полигона, ти си от предплатените....Bye



Тема Re: о,милиянови [re: Иcтинaтa]  
Автор Beco_ (Boogie chillun)
Публикувано03.07.06 21:47



Кмета прояви завидна селска съобразителност и взе соломоновско решение - може да са ТЕЦ-овете, може и да е полигона с което засили мистификацията.



Тема Re: о,милиянови [re: Иcтинaтa]  
АвторMATLOK (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 21:51



Не те разбирам. Аз просто ти цитирам факти, а ти ги избягваш и то два пъти, а ми говориш разни глупости, а ти "човече" за какви пари ми приказваш и за какво предплащане. Големи простотии. С един човек се води интелигентен разговор, ако той те оборва, а аз два пъти те попитах нещо, за това, че ТЕЦ-овете са приватизирани и в тях има налети много пари /караш ме за трети път да пиша едно и също нещо, дано го проумееш най-накрая/, за това че е нямало очевадно обгазяване в Стара Загора преди 2000 г. и че производството на ел. енергия дори навсякъде е едно и също, само че в Западна Европа или пък в САЩ не си затварят ел. централите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.