Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:52 26.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Бъдещето...  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.05.06 10:29



От няколко дни се чудя, как виждате бъдещето на този форум...
Защо не разбирате, че форума зависи от вас, не от мен. Ако вие пишете, ако вие поствате интересни неща, ако съблюдавате своето задължение да не обиждате другите, този форум ще го има и ще е приятно място.
Ако не, няма да е...
Как мислите?

P.S. Под интересни разбирам неща, които са наистина интересни.
Напомпаните новини от разни сайтове, дрязгите кой е по-по-най и подобните им, не само че не са интересни, а лично на мен са ми втръснали.
Този форум не е място, където анонимни и полу-анонимни екземпляри могат да си правят гаргара с всичко и всички. Това е.




Тема Re: Бъдещето...нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix ()
Публикувано14.05.06 11:42



Ами то беше време най-накрая да се замислиш.
Дали клубът би бил добро място с модератор, като теб?
Един модератор трябва да лавира, да успокоява страстите, да е БЕЗпристрастен, а не да създава конфликти, да обижда като краварин, да банва редовни потребители (вкл. и бивши модератори) от този клуб, да трие мнения на хора, които мислят за развитието на града, да толерира агресивния тон на определени лица.

Май не можеш да се справиш с едно нормално модераторство? Тогава си подай оставката.



Тема Re: Бъдещето...нови [re: droпix]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано14.05.06 11:52



А един млад човек на 20 години трябва да престане да бъде дете в поведението си,но това не е темата тук.
Трагедия е състоянието на повечето градски клубове и нашият от ден на ден се доближава до тяхното ниво.Разходих се,разгледах и в повечето се играе играта "Създай конфликт и гледай сеир".Не ми се играе тази игра.И няма да участвам в нея.....



Тема Re: Бъдещето...нови [re: droпix]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано14.05.06 11:53



Няма да ти коментирам постинга. Вероятно пак трябва да прочетеш написаното от мен по - горе.
А ако не ти стига, ето ти и още нещо от една статия...
Патологични случаи

Когато флеймът се превръща в начин на живот в мрежата, става дума за болестно състояние. Един от най-пренебрегваните случаи е тролингът.


Трол се нарича потребител, който целенасочено провокира флейм. В безобидна дискусия изведнъж се появява съобщение от неизвестен гост, в което се обиждат или “идиотите, които са пуснали корени тука”, или самият форум е наречен “самата посредственост”, или просто в него се казва “Тука ВСИЧКО ме дразни якооооо!!!’. Ама защо така? А тролът само това и чака – учаснтиците във форума, почервенели от възмущение, да забравят защо са се събрали и да започнат гневно да разговарят само с него.


Най-добрият начин да “информирате” трола за вашето отношение е да го игнорирате.
Бринкинг – това е за любителите на екстремните спортове, които обичат да се разхождат по ръба на пропастта и да се плезят на модератора. Те внимателно нарушават правило след правило и чакат кога търпението му ще се изчерпа и ще ги изгони от форума. И ето го идеалният повод да се оплачат на целия свят от модератора-тиранин, който си е въобразил, че е център на Вселената.


Мисля, че от тук нататък ти ще си игнориран от мен. Сбогом, Дрънчо...




Тема Toва да Ви е познато?нови [re: Bgpunk]  
Автор droпix ()
Публикувано14.05.06 12:04



Причината е в теб. Във всички клубове създаваш същите конфликти.
Да видим твои реплики от един клуб, който употребяваш за евтината си търговийка:

"Драга ми Смехурко, хвърлих му един поглед на този каталог. 700 заглавия от каталозите на Слайвеков. Язък, дето толкова се хвалиш, при това така тъпо и убедително, че даже някой може и да се подлъже да ти повярва.
Скоро ще идвам в София за Мизар, айде да се видим и да ми кажеш конкретно какво те мъчи.
Защото ми е пренеприятно да ме споменаваш под път и над път, името ми не е бърсалка за мръсни уста от твоя калибър."



hehe, nema smisel da mu go kazva6 tvaza dosadnostta, toi si go znae, az oba4e kat mu go kazah, toi mi kaza (grubo kazano) 4e sym bil 4algar i 4e ne sym razbiral ot muzika :)
Илия, май не си ме разбрал. Идеята ми беше, че си "тъп боклук". Думата "чалгар" не бих я употребил за обидна в твоя случай, защото "чалгарите" биха ми се обидили за нейната употреба спрямо теб. "Не разбираш от музика" не е нещо, което ме вълнува.



Да Ви е познато?
Същите заучени реплики, същото краварско поведение, същите реакции на отвратените от теб хора.
Няма да ти слагам епитети със заучени думички, то просто се вижда кво представляваш...

Редактирано от droпix на 14.05.06 12:16.



Тема Re: Бъдещето...нови [re: Bgpunk]  
Автормилaниcт (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 18:15



25 изоставени строежи в ст.загора,а никой не се дразни от това



Тема Re: Бъдещето...нови [re: droпix]  
АвторШaпkap (Нерегистриран)
Публикувано14.05.06 22:50



dronix, ти да не би да се изживяваш като олицитворение на уравновесеност?
Толкова съм те чел, толкова си ми ясен - идея си нямаш.
И това че си екс-модератор изобгщо не трябва да ти вкарва мисли за това, че имаш своего рода имунитет срещу "бан". Поредната глупост, която измисли неуврелият ти детски мозък.
Я се стягай и престани с това непрекъснато мрънкане. Форумът ще е хубаво, ако такива като теб са по-малко - само това мога да ти кажа, драги ми СМЕХУРКО.

Хайде, мий си зъбките, пишката и върви да спиш



Тема Re: Бъдещето...нови [re: Шaпkap]  
Автор droпix ()
Публикувано14.05.06 23:19



"Своего рода" ми звучи твърде познато - един човек с руски произход.
Кой ти каза, че не съм бан?
И ако много държиш да ми измиеш пишката, няма да ти попреча



Тема Това да Ви е познато?нови [re: Шaпkap]  
Автор droпix ()
Публикувано14.05.06 23:22



Az naistina spiram do tuk, znam che poslednata duma shte byde tvoqta, zashtoto mnogo dyrjish da se samoistykvash, no ponqkoga s tova samo demonstrirash kakyv gi "idiot"
Вероятно държиш ти да бъдеш "идиота" с последната дума?



Това е отношението на Бгпънк към жените

Редактирано от droпix на 15.05.06 03:34.



Тема Re: Toва да Ви е познато?нови [re: droпix]  
Автор Dani* ()
Публикувано14.05.06 23:56



четох малко от темата грозна работа...

мълчанието не винаги, но понякога е злато ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.