Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:11 30.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Домове за деца-помощи *DELETED*  
Автор zver4o ((недоук))
Публикувано21.04.06 11:30



Мнението е изтрито от zver4o

Тема Re: Домове за деца-помощинови [re: zver4o]  
Автор BgpunkМодератор (черный ворон)
Публикувано21.04.06 11:53



Дай малко повече подробности, моля те...




Тема Re: Домове за деца-помощинови [re: zver4o]  
Автор Бизи (ентусиаст)
Публикувано21.04.06 12:09



всъщност аз вече изпратих своите зрави и чисти, но умалели дрехи на дома за отглеждане на деца намиращ се на военен терен чрез моя позната, който работи там...
Инициативата ти е хубава ... аз искам, обаче да я допълня с нещо..

Значи, децата там имат нужда от всичко... Не само дрехи и обувки. Успоредно с това може да се събират и :
хавлии, сапун, спално бельо, одеала, защо не килими или пътеки,
моливи, химикали, тетрадки, раници, книги, учебници ....
да не говорим, че ми разказа въпросната позната, как тя лично купува на децата четки за зъби и пасти...
И такъв случай ми разказа...
Един ден две от момчетата ходили да прибират въглища, за което има платити 5лв. С парите те купили кренвирши, с които устроили ПИР за всички...

И... благодаря ти, че си се сетила Пожелавам си да има се сеаме за тези неща не само край празниците



Тема Re: Домове за деца-помощинови [re: zver4o]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано21.04.06 12:44



Вчера подарих 60 химикала на един детски дом. Нямам повече.



Тема И къде е шибаната държава?нови [re: zver4o]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано21.04.06 14:39



Защо тези деца трябва да бъдат оставяни на нашата благотворителност? Ми нали за това е държавата, да разпределя парите. Значи прибират моите и твоите данъци, ходят с тях до Лас Вегас и на пичка си майна, а ние трябва да се тормозим от недостатъчно милосърдие.
Говори със съдружника ми. Държавата е мажоритарен собственик във фирмата ми, съдейки по данъците, които плащам.
Ако поразровя, мога да ти намеря и името на социалния министър.
И не ми обиждай химикалките. Всичките пишат.

Редактирано от AK47M на 21.04.06 14:43.



Тема Re: И къде е шибаната държава?нови [re: AK47M]  
АвторБизи (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 15:25



виж, не се засягай за химикалите ... има хора и толкова не са направили..
Колкото до държавата!/или дъжавниците/ами, че тя е мащеха, както за тях така и за нас...
Тези деца са "набутани" някъде в "задния двор", оказва се, че такива закони са "изковани", че само около 50 такива деца са в приемни семейство... Да не говорим, че никой от нас не се замислял, че част от тях са просто сираци, а не оставени за отглеждане...
И въобще...
" Господи, колко мъка има на този сват, Господи"



Тема Re: И къде е шибаната държава?нови [re: Бизи]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано21.04.06 15:48



Не се засягам. От години отделям каквото мога, назначавал съм на работа момчета от дома в Ст. Загора и ще продължавам да го правя. Въпросът е принципен. Не може неща от първа необходимост в тези домове да се осигуряват от помощи. Не може да правя дарение за 10 лева на някой дом и в същото време дарение от 20 лева на някой катаджия дето пита колега, ша си пречим ли или ша си помагаме. Ми и социалната министърка да си размърда дебелия задник, вместо да преговаря непрекъснато с работодатели и профсъюзи. Ебах тия професионални курбанджии. Знаеш ли колко струва един фар на джип Мерцедес? Четири бона. Да отделят по един фар..
Тръгни по магистралата и ще видиш всички световни автосалони накуп. Милиарди те изпреварват. През есента карах един французин от летището, изпадна в културен шок човекът. България била бедна и нямало пари за сираците. Дайте да дадем.
Драйфа ми се от тая педерастия.



Тема Re: И къде е шибаната държава?нови [re: AK47M]  
АвторБизи (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 16:04



е, така си е... аналогичен случай...
моя приятлка, американка... в БГ вече от 12 години се чуди, как тяхната фондация ефективно работи и помага на бедни семейства да преживяват достойно, а тук българските фондации само ефектигно съществуват..
Да не говорим, че щях да падна от наглостта на Г-жата Масларова, която каза
"Стига сме раздавали шуби и полу шуби на бедните деца......"при положение, че именно тя ПАК като соц.министър преди години продаде немските помощи във вид на шуби в нашия раойн...ами няма да и се ще да раздава, след като може да ПРОДАВА
колкото до колите...ееееех ама и ти...че, то това било първото нещо, с което започвали презентациите на наши, БГ фирми, с висок кредитен рейтинг[plezq
se] пред света.... Нека ни се чуди света, как преди всичко правим лъскавите офиси, за сметка на мърлявите социални домове... Хмала на такъв просперитет!



Тема Re: Домове за деца-помощи *DELETED* [re: zver4o]  
АвторБизи (Нерегистриран)
Публикувано21.04.06 16:11



извинявай, че дори и тази тема успяхме да превърнем в дебати..



Тема Зверчо, що бе?нови [re: zver4o]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано21.04.06 16:11



Що го изтри?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.