Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:31 07.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Иглотерапевт в Стара Загора ?  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано19.01.06 13:29



Здравейте , може да си се стори странно това питане но все пак някой да знае в Стара Загора има ли иглотерапевт.



Тема Re: Иглотерапевт в Стара Загора ?нови [re: ...]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано19.01.06 16:34



Д-Р КЪНИН
Стара Загора 6000, бул. Цар Симеон Велики 97 вх. В, тел. 042603615

Вероятно има и други,за този знам......



Тема Re: Иглотерапевт в Стара Загора ?нови [re: Axиeв]  
Автор grupa_savetski_u4eni (много сме)
Публикувано19.01.06 20:05



breiiii.....



Тема Re: Иглотерапевт в Стара Загора ?нови [re: ...]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано19.01.06 21:38



Да, и аз съм чувал хубави неща за иглотерапията.
Смятам да се възползвам.




Тема Re: Иглотерапевт в Стара Загора ?нови [re: ...]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 15:23



Благодаря Ви, чух се с лекаря ... всъщност проблема са цигарите .. трябва да ги откажа просто е наложително .. обаче .. не мога да приемам хапчета лепенки и др такива поради високото съдържание на никотинова киселина



Тема Re: Иглотерапевт в Стара Загора ?нови [re: ...]  
Автор bratovcheda (спорт)
Публикувано20.01.06 16:18



Ами пробвай. Мои приятели казаха, че наистина действа иглената терапия. Само че мисля, че не беше много евтино. Колко е сега сеанса и колко пъти трябва да ходиш?
Успех!



Тема Спрях цигарите без чужда помощнови [re: ...]  
Автор John_Crichton (commander)
Публикувано20.01.06 16:29



Прочетох за пробема ти и искам да споделя, че успях да спра цигарите без чужда помощ, без лекари, лепенки, хапчета и т.н. Бях пушач 10 години. Не са много, но успях да се пристрастя. Изпушвах всекиден поне по 1 кутия. Ако вечерта съм на купон - още една кутия. Вече 1 год и 6 месеца не съм дръпвал. Мога да кажа, че вече мога и без цигари. Щом аз успях сам - значи може. Ако те интересува ще ти споделя опита си. Може да ти е от полза.



Тема Re: Иглотерапевт в Стара Загора ?нови [re: bratovcheda]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано20.01.06 17:15



Сеанса е 6 лева т.е. малко повече от 2 кутии цигари на ден по новите цени :-) не знам колко сеанса ще са необходими ... в понеделник като го посетя ще споделя впечатления :-)



Тема Re: Иглотерапевт в Стара Загора ?нови [re: ...]  
Автор Dani* (:) усмихната)
Публикувано29.01.06 00:51



д-р Станислава Белоева





Тема Re: Иглотерапевт в Стара Загора ?нови [re: ...]  
Автор neverojatna (neverojatna)
Публикувано03.02.06 11:21



Здравей!

има един д-р Кънин, който се занимаваше с това. Иначе имам приятел лекар - асистент в университета, който скоро ще отваря кабинет и друга приятелка лекарка, която също се занимава с иглотерапия. Ако желаеш мога да ги попитам и да те свържа с тях, но е добре и да ми кажеш за какво точно ти трябват, за да кажат дали могат да ти помогнат. пиши ми ако решиш на rumjana@dir.bg





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.