Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:39 24.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не ми харесва но трябванови [re: Axиeв]  
Автор spec (ентусиаст)
Публикувано13.01.06 10:17



За момента общината май е върнала резултатите за анализ на замърсителя - правителство, комисия и т.н. Общо взето, симулира дейност, но откакто новата "коалиция" пое властта, някак загуби активност.



Тема Re: Не ми харесва но трябванови [re: Axиeв]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано13.01.06 17:45



poslednoto 'ili'... не са ве4ни и могат да бъдат сменени, поне главата! Нали знае6, 4е рибата се вмирисва от главата!



Тема Re: обгазяваненови [re: XXXXL]  
Авторacиaнa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.06 19:22



смятате ли,че обгазяването оказва влияние на отглежданите по околните лозя и вилни имоти плодове и зеленчуци? и че някои продукти придобиват странен вкус??
п.п. Не живея в града.



Тема Re: обгазяваненови [re: acиaнa]  
АвторПeтъp (Нерегистриран)
Публикувано16.01.06 10:55



По-скоро радиацията и тежките метали оказват влияние върху насажденията.А повярвай ми в регион Стара Загора е пълно с такива "богатства".
Абе изобщо екологичната обстановка е отчайваща,а всички стоим като овце и чакаме на някаква неземна сила да ни спре обгазяванията и замърсяванията.Истината е,че повечето замърсявания идват от ТЕЦ-овете.На въпроса защо преди е нямало,бате ви Паньо много правилно ви е отговорил.1-во защото климатът се променя(и пътят на въздушните маси),2-ро защото преди работеше АТЗ-то и от неговия аромат не можеше да различиш нищо друго,3-то защото през комунизма със сигурност е имало замърсявания,обаче по това време такива неща са били секретни.
Ама ние заралии сме си особена порода - еснафи до дупка - били сме голям "икономически тигър" и велик град според темите които четох по-рано,а в същото време ходим жадни и обгазени и на никой не му пука.И без това в последните години качествените хора се изнасят по другите градове,това обгазяване допълнително ще влоши демографската обстановка,ако не се вземат мерки.



Тема Re: обгазяваненови [re: Пeтъp]  
Авторacиaнa (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 08:54



Защо само в Ст.Загора? Оставам с впечатление,че този облак стига града и мистериозно изчезва... Щом може да се усети на 30 км от ТЕЦ-овете,би трябвало поне няколко пъти движението на въздушните маси да е в обратна посока, и облакът да се придвижи и към друг град.Знаеш ли на колко км от Ст.Загора е полигонът в Змеево?



Тема Искам ... какво?нови [re: acиaнa]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 09:51



Престани да задаваш отговори и да шикалкавиш. Хайде кажи го в прав текст!

Змеево ли искаш да е замърсителя? Хайде изплюй го!

Кажи:
"Искам Змееево да е замърсителят!"

Хайде повечко смелост знам, че можеш. Не позволявай разума да те спре! И недей да мислиш, а просто го направи.

И в никакъв случай недей да четеш това:





Тема Re: обгазяваненови [re: XXXXL]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано10.08.06 16:34



/



Тема Re: обгазяваненови [re: XXXXL]  
Автор/ (Нерегистриран)
Публикувано11.08.06 12:43



/



Тема Re: обгазяваненови [re: /]  
Автор!!!!!!!!!! (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 18:49



Кво е тва бе /. А разбрах, ти сигурно не можеш да четеш и да пишеш и по-този начин изразяваш мнението си, само че ние дето можем да четем и да пишем не ти разбираме, схващаш ли. Ама за какво ти го пиша всичкото това нещо, като ти не можеш да го прочетеш и да ме разбереш. Ама мисля, че трябваше да напиша нещо от рода !+? /: _№ %=, за да ме разбереш, ама не го знам тоя твоя език и затова извинявай няма как да си комуникирам с теб и другите нормално пишещи в Интернет също не могат да те разберат, така че чупката простак.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.