Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:16 21.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Торти - къде?  
Автор alex® (мила)
Публикувано04.12.05 13:15



Скоро ще правим рожден ден на бебка!Бихте ли ми препоръчали къде правят хубави торти в Стара Загора!Предварително благодаря!



Тема Re: Торти - къде?нови [re: alex®]  
Автор zver4o ()
Публикувано04.12.05 13:37



1. В сладкарница Амбелино - с/у пощата и под Аязмото
2. Сладкарница (май беше) Уондърленд до студентския клуб, бивше кино Д. Благоев
3. Сладкарница "Жанин" до Математическа гимназия - ОУ "Кирил Христов"
4. В нон-стопа "ПЕрун" над Търговската гимназия, приемат поръчки за цеха в Шейново -
всички тия сладкарници са с нормални цени и мноооооого вкусни и пресни торти, включително и сканирани.

Много красиви и вкусни са тортите на сладкарници "Адонай", но са доста скъпи и според мен поне не си струва за същия вкус и картинка, само заради едното име на фирмата да се бръкнеш двойно.
А в гореизредените м/у другото има барбита, принцеси и разнообразие от момичешки торти (и аз имам момиче, затуй знам де)

Аз си знам какво да правя
и си правя к'вот си знам


Тема Re: Торти - къде?нови [re: zver4o]  
Автор alex® (мила)
Публикувано04.12.05 13:47



Много ти благодаря! Сташно си ми полезна



Тема Re: Моля!нови [re: alex®]  
Автор zver4o ()
Публикувано04.12.05 14:46



Сега е лесно. 7-8 години катъ търсих за синчето си "торта-топка" никъде я нямаше. Навсякъде ми казваха "донесете картинка и ще ви я направим" , пък аз един художник, ама детето фен на футбола, кво да правя?! Сложих топката на масата, нарисувах и я занесох в сладкарница "Кармелита" - виж за нея забравих - тя е в блока на Вик-то на "Патр. Евтимий" с/у кино Д. Благоев
Там ми я направиха, но още си чакам хонорара от патента
Ей така изглеждаше:

Редактирано от zver4o на 04.12.05 14:51.



Тема Re: Моля!нови [re: zver4o]  
Автор alex® (мила)
Публикувано05.12.05 12:26



Олее страхотна ее:)
Аз на Аличка тортата и си я представям бяло-розова с нежна украса и нещо като кукличка отгоре, като за принцеса...Незнам ама много се вълнувам за този рожден ден, пък нали ще и е първи.Може би малко прекалявам, ама искам поне снимката с тортата да и остане прекрасен спомен!
От утре тръгвам да обиколя тия фирми дето ми ги каза и да видим какво ще си харесам!
..а казаха ми за някаква фирма до стадиона "Ден рожден" и там ще ходя, макар че доста били скъпи тортите там ама може и да се прежаля ако нещо много ми хареса.



Тема Re: Моля!нови [re: alex®]  
Авторval (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 12:38



аз понеже все търся ефтино и ефектно за Рожденните дни на децата си, тъй като са в един и същи ден в различни години....
Провери ваиантите в цехчето, което се намира в уличката от дясната страна на полицията и от ляво на дома на Строителя..
ефтино и ефектно...че и никак не са лоши
Честит рожден ден на малкото слънчице!!



Тема Re: Моля!нови [re: val]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 22:00



Хора, защо на вълка му е дебел врата? Защото сам си върши работата. Като искате евтина и хубава торта си я направете сами. Ето гледайте от тук и правете:





Тема Re: Ще се окапя, бе!нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор zver4o ()
Публикувано06.12.05 07:48



Поне на вид тортата ти е страхотна!
Е, сигурно и на вкус! ЩОм е правена с майсторлък!
Аз се сетих, ама дечко е вече на училище да снима моята торта-заек дето я правих - също е много хубава, ама за момиче не става.
Но децата харесват картинките, куклите, други измишльотини.
Например по едно време имаше торта за момче с "червено ферари";
други предложение - Снежанка с джуджета, писта с коли, барбита,принцеси, Мики-маус, далматинци, канирани със снимки на детето ти,
а за по-големите има - момини гърди, негърски гърди, и да не карам нататък, да се не събуждат рано нечии фантазии

Аз си знам какво да правя
и си правя к'вот си знам


Тема Re: Торти - къде?нови [re: alex®]  
Автор alex® (мила)
Публикувано09.12.05 15:28



Вече поръчахме тортата


Фирмата е "Ден рожден", в района на стадион "Берое". Тортичката е сметанова, а вътре с крем "шесто чувство". Излезе ни малко соленичко, но нали ни е първи рожден ден:)

Весели празници на всички!!!



Тема Re: Торти - къде?нови [re: alex®]  
Автор Пeтъp Axиeв ()
Публикувано09.12.05 15:49



Да сте живи и здрави,очакват ви поне още сто такива дни....
Предполагам изборът е добър - видях невероятна торта на същата фирма за дъщерята на моя колежка....произведение на изкуството за тази цена......




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.