Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:02 25.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ЧНГ  
Автор divna (боен дух)
Публикувано03.12.05 15:13



намислихте ли кой къде ще кара ЧНГ, Колегдата-тя е ясна, но ако някой има нещо необичайно да сподели

...Всичко е любов...



Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано03.12.05 16:10



У дома, сам. От това по-голяма екзотика, здраве му кажи...




Тема Re: ЧНГнови [re: Bgpunk]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано03.12.05 17:33



нещо като на екзотичен остров с кокосови палми отгоре?

...Всичко е любов...



Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано03.12.05 17:40



Ако успея да се докопам до определени субстанции, които да ми променят реалността, може да се окаже, че островът е над палмите. Това е по-екзотично.




Тема Re: ЧНГнови [re: Bgpunk]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано04.12.05 01:12



да, но за това не ти е нужна нова година.....друго я прави специална.....

...Всичко е любов...



Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано04.12.05 01:28



Да, но аз просто не празнувам нищо. Не го мога.




Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано04.12.05 11:57



Аз почти съм го измислил.

Смятам да прекарам вечерта в компания с приятели. Ще има алкохол в големи количества. Точно в 12.00 ще се наливаме с бяло шампанско.
Ще започнем със туршиеви салатки и тънки ордьоври от пушена и маринована риба, пъстърма и други сухи меса с които ще пием водка и ракия.
Ще продължим със ястия на фурна които ще употребим с бяло и червено вино. С шампанското ще ядем десерт от печени сладкиши, сладоледени торти, фламбирани плодове.
Още обмислям музикалното оформление и мястото, но като цяло важното вече е решено.

Поздрави,
Бат ви Доня



Тема Re: ЧНГнови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано04.12.05 22:10



направо ме изуми как всичко асоциираш само с лапане, аз направо за това не съм и помислила при идеята за ЧНГ, изобщо пък и не искам в къщи.....където мога да съм всяка вечер.....все си мисля за нещо екзотично ...... необичайно .... тнаци .... огън ..... камина.....ром, може би, очи..блясък......трепет
тук навсякъде витаят екскурзии в чужбина за ЧНГ, но на мен ми се иска по-скромничко тази година......може би по курортите или ..........ще видим....но оценям всеки споделен опит и идеиблагодаря

...Всичко е любов...



Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано04.12.05 23:11



Аз ще се прибера на моя остров и ще гледам от балкона морето !!!
Защото сега съм далече от него и ми липсва
Може да няма ядене и пиене..важното е да съм в къщи.

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя. http://xbase.ru/graph/smiles/pero1.gif


Тема Re: ЧНГнови [re: мaйkъл]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано05.12.05 08:01



Майкъл.....за да ти се вижда подписа трябва малко да го пипнеш
Ето така:



...Всичко е любов...

Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано05.12.05 11:39



Разбрах че нещо съм объркал, но имам много работа и не ми се ровеше да го оправям.
Ако решиш да помогнеш...напиши на кюто как се прави...
Ще почерпя

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Re: ЧНГнови [re: мaйkъл]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано05.12.05 15:21



мммм, довечера, като се прибера ще ти светна малката вълшебна лампичка и не се надявай, че не обожавам Несебър и Пловдив

...Всичко е любов...



Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 16:47



Влезе ли декември започва да ми става леко зле!
Ред е за поредната коледно-новогодишна истерия. Тълпи от народ тръгнал да пазарува, все едно е ден-последен!
А всъщност.......май забравихме какво е Коледа? Или никога не сме знаели? За жалост всичко вече се свежда в задоволяването на първичните желания и страсти на все по-разширяващото се консуматорско общество! Празника се превръща в поредния купон, поредното напиване до изгубване на съзнание и поредното освинване с храна! А все още има хора, които заспиват гладни ! Дори и в България...
Да не говорим , че на фона на все по-големите екологични проблеми и тази година ще умрат 500 000 дървета !!! Защо?! Има и други начини.
Купете си изкуствена елха, вземете вкоренено дърво под наем или си купете такова, но не наказвайте природата!!!

Това исках да споделя. И ще се зарадвам ако поне още един човек от форума мисли като мен!

Весела Коледа!



Тема Re: ЧНГнови [re: milen]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано05.12.05 18:43



Отдавна отмина времето, когато екологията беше позната само на определен кръг специалисти. Днес думата"екология" е една от най-често повтаряните думи в нашето ежедневие. С всеки изминат ден значението на екологията все повече нараства и въоражава човека със знания за хода на процесите в живият свят, за неговата връзка и зависимост от природата.
Екологичният проблем е глобален проблем и втори по значение след проблема за мира. Той е тясно свързан с демографския, енергийния, суровинния, продоволствения и разумното използване на Световния океан и Космоса. Екологията е призвана да защити нашия общ и единствен дом засега- Земята от унищожение в резултат на неразумно стопанисване и експлоатация.
Човешката дейност, насочена срещу природата, непрекъснато нараства, считайки я за неизчерпаема и че в нея може да се изхвърля безнаказано всичко. Но през последните години биосферата вече не може да възстанови нанесени вреди и поражения. Това са първите поводи, които ни карат да подложим на преоценка отношението ни към природата. Тази преоценка е толкова по-нереална, колкото са по-малко знанията.
Природата определено липсва в ежедневието на човека, а да се живее без нея е не само невъзможно, но и доста непривлекателно.

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 19:24



Вай, вай. Компютърните усери били: хакери, програмисти, ламери и счетоводители. Оооо времена, оооо нрави ....



Тема Re: ЧНГнови [re: milen]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 19:30



Абе това момче пак ми чете мислите. Ще се оплача на модератора



Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 20:15



Колкото по лишен от смисъл е живота ни, толкова сме по склонни да отдаваме значение на коледната гюрултия и новогодишната вечер.
Аз лично никога не бих си го признал, но вариантът на БгПънк е единствено приемливият.



Тема лапаненови [re: divna]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 21:18



Дивна ми госпожице,

Колко вулгарно само си се изразила: "лапане" за симфонията от вкусове която ще създам със салатката от сьомга със млечно винен сос и студената водка, за феерията от тръпнещи усещания които ще изпълнят присъстващите от печената патица със портокали. Да не отварям въобще дума за атмосферата на любов предизвикана от шоколад със запалени с ром банани и сладолед и консумирана с коняк.

Екзотиката е в в нас, тя не се намира на другия край на света в места създадени специално за туристи.

И аз благодаря, макар че не разбрах за какво сме се разблагодарили толкова,

Паня



Тема Re: ЧНГнови [re: мaйkъл]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 21:33



...Факт!



Тема Re: ЧНГнови [re: Beco]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 21:34



Ти пък да не повярва че Пънкара няма да празнува. Къде си видял пънкар да си стои в къщи по Нова Година? Той ще в центъра където ще чупи бутилки, ще крещи пискливо и ще хулиганства като истински пънкар. Не го слушай какво ти говори, ами ако не вярваш иди и виж.



Тема Re: ЧНГнови [re: мaйkъл]  
АвторПaньo Дoнeв (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 21:44



Майкъл изтърси следния неверен текст:

В отговор на:

Екологията е призвана да защити нашия общ и единствен дом засега- Земята от унищожение в резултат на неразумно стопанисване и експлоатация.




Драги ми радетельо за благото на природата и пазительо на планетата. Ще взема да те светна, че човек нищо не може да направи нито на природата нито на земята, затова напразно си се загрижил за здравето на природата и земята.
Цялото човечество е една прашинка в 10 милиардната история на Земята (4млрд. г. досега и остават и още 5, когато слънцето ще я погълне).
Екологията не защитава земята, защото човек не е заплаха за земята. Екологията защитава човека от самия себе си.

А дали ще си купим или не елхичка, няма апсолютно никакво знчение. Така и така са ги изсекли, по-добре да вземем за радост на децата и за подпалки за печката след това и за печалба на хората които са се потрудили да ни поднесат тази радост. Човечеството и без това ще умре.

Поздрави и ЧНГ,
Паня



Тема Re: лапаненови [re: Пaньo Дoнeв]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 21:55



Уважаеми г-н Донев,

Не мога да не се възхитя на Вашата идея за новогодишна вечер. Само родените естети са способни на такива гурме симфонии. Но, бихте ли били така добър да ни оведомите само и за музикалният съпровод на тази незабравима вечер ?

С уважение,

Весо



Тема Re: лапаненови [re: Пaньo Дoнeв]  
АвторAxиeв (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 22:02



Панчо,цинизмът краси човека в редки случаи,много редки.........



Тема Re: ЧНГнови [re: Пaньo Дoнeв]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано05.12.05 22:24



Уважаеми г-н Донев,

От гледна точка на тези 10 милиарда години, предполагам всяка човешка постъпка, независимо каква е изглежда като подробност от пейзажа. Тук е момента да отбележа, че сметките Ви нещо не излизат с 1 милиард години(4 +5 != 10), но го отдавам на Вашият глобален начин на мислене.
И само една забележка, ако позволите, към иначе интересните Ви расъждения - нека да бъдем естети дори и в цинизма.

С уважение,
Весо



Тема Re: ЧНГнови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор мaйkъл (стратег)
Публикувано05.12.05 22:49



Уважаеми г-н Донев!
Постинга ми е извадки от сериозни научни трудове от които съставих резюме преди 5-6 години за една тема свързана с природата.
Та сега просто носталгично бръкнах в архива си и копнах текста.
Не съм капацитет да правя преценка на земните процеси.

Трудното го правя лесно, невъзможното малко ме забавя.


Тема Re: ЧНГнови [re: milen]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано06.12.05 02:22



аз от миналата година съм с изкуствено и пак си го обичам, макар, че бих препочела вкоренено, а на рязаните ....падащите иглички ме натъжават ........нещо, като малка смърт...

Коледата ....или празникът...или събитието е ТОВА, КОЕТО Е, а не това, което е било и е това, което направим, а не това което се очаква

аз вярвам в настоящето........не в минало незнайно или бъдеще нопределено......

гладни винаги е имало и ще има.....дали за хляб, дали за любов, дали за внимание...кое е по-страшно

както и умиращи винаги е имало и ще има....дали дървета, дали хора.....дали вяра, кое е по-среашно и кое несетествено

важно е да има идея за любов, очакване на чудо и сила да го сбъднем

...Всичко е любов...



Тема Re: :)))нови [re: Пaньo Дoнeв]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано06.12.05 02:29



съжалявам, така добре го правиш, че ми се иска да надникна, поздравления, нека всеки посрещне Коледата, както я приема и разбира и както сърцето му ще прелива от любов, поздравления още веднъж

аз нали за това питам, защото всеки има своя си начин и той е истинския ...верния....не този, който някой ще ти наложи според своите си разбирания

...Всичко е любов...



Тема Re: ЧНГнови [re: Пaньo Дoнeв]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 09:53



В отговор на:
--------------------------------------------------------------------------------
Екологията не защитава земята, защото човек не е заплаха за земята. Екологията защитава човека от самия себе си.
--------------------------------------------------------------------------------

Ти наистина ли го вярваш това???

ЧОВЕКЪТ е най-голямата злина, която се е случвала в последните 100 години!
Продължаваме да доказваме как за толкова малко време могат да се причинят толкова много бедствия !
И жалко, че ти и хора като теб не искат да го разберат!
В ход е глобална промяна на климата, която е следствие от глобалното безхаберие на най-развитите индустриални държави (не че и другите нямат принос за това) Свидетели сме на прецедент, защото никога в милиардната история на земята не имало такъв тип дразнител, който та провокира естествената реакция на Земята за самосъхранение!
...и понеже тя е по-силна от нас, един ден, рано или късно ще се освободи от тези малки паразитни прашинки (както ти ги наричаш) които за миг си повярваха, че могат да си правят каквото поискат!

За елхите ли....? Не мога да се съглася, че няма никакво значение. Има - и то ОГРОМНО !
Да приемем фактите. Само в България се режат около 500 000 всяка година, в Русия около 15 000 000 в Щатите над 20 000 000 ! ...а колко много държави има още....
Предсавете си ако се режат наполовина по-малко елхи! Всяка следваща година на планетата ще има хиляди нови хектари гори.

Сега се сещам за думите на индиански вожд:

"Когато последното дърво бъде отсечено, последна риба уловена и последната река отровена - тогава ще разберем, че не можем да ядем пари"



Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано06.12.05 10:00



Това настояще леко ме плаши...а да не говорим за бъдещето.....



Тема Re: ЧНГнови [re: milen]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано07.12.05 04:02



чувство за самосъхранение........не виждам лошо, напротив

...Всичко е любов...



Тема Re: ЧНГнови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв* (същият)
Публикувано11.12.05 17:30



Колкото повече наближават празниците,толкова по - тъпо ми става...
Завиждам на децата,че могат да се радват истински на тези неща!



Тема Re: ЧНГнови [re: Axиeв*]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано11.12.05 17:39



И аз имам подобен проблем. Май това ще е най-скапаната Коледа/ЧНГ до момента.




Тема Re: ЧНГнови [re: Axиeв*]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано11.12.05 17:55



wow и аз се радвам толкова истински и от сърце

...Всичко е любов...



Тема Re: ЧНГнови [re: divna]  
Автор Axиeв* (същият)
Публикувано11.12.05 18:41



Да де, и аз това казах,завиждам на децата...



Тема Re: ЧНГнови [re: Axиeв*]  
Автор divna (боен дух)
Публикувано11.12.05 22:25



бъди дет е за малко, понена Коледа, явно е лесно да се каже, но когато не ти идва от вътре, все пак трявба само да го пожелаеш силно, като в Коледната нощ.....

...Всичко е любов...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.