Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 01.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пътища около Стара Загоранови  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано23.08.05 15:34



Здравейте, заралии!
Знае ли някой от вас, кога най-сетне ще пуснат околовръстния път от Богомилово до Метрото? И струва ли си да избикалям или да си карам през града?
А магистралната отсечка от западния край на Чирпан до сегашния край на магистралата? Уж за това лято беше, но минаха изборите, не избраха Церовски и той за наказание я забави.

P.S. Той Мечо раздуваше нещо за супермагистрала, но на него не може да му се има вяра...
P.S.2. Кой кретен измисли тези тъпи бутони в източния край на града? Има си хубави малки метални гърбици с гумено покритие. Но не толкова гигантски като тези през Билла!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Пътища около Стара Загоранови [re: Блaryн]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано23.08.05 16:12



Аз минах онзи ден по участъка от врътката за Хасково (южния вход на града) до Богомилово. С изключение на последните 700-800 метра преди Богомолово пътя беше ОК. Чак не повявах на очите си като видях нов асфалт. Към Мерто обаче назнам на каква фаза на завършеност е.

За магаистралата едва ли някой може да ти каже кога ще стане.



Тема Re: Пътища около Стара Загоранови [re: Блaryн]  
Автор Cлaв ()
Публикувано23.08.05 16:34



да, наистина интересен въпрос

време е заралии да проучат аджаба кво става с тая отсечка, че ми писна да минавам през града и да губя време.

Като ми се приработи, седам и чекам да ми мине


Тема Re: Пътища около Стара Загоранови [re: Cлaв]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано23.08.05 20:39



По принцип срокът май е до 2006-та и всичко зависи от това - има ли пари.
Иначе,работят хората....



Тема Re: Пътища около Стара Загоранови [re: Блaryн]  
Автор Cтиви (ей ма на)
Публикувано24.08.05 09:30



След Богомилово в дясно (посока Бургас)завиваш и излизаш до МЕТРО с 2 или 3 намаляния на скоростта.Пътя е ОК вече.Препоръчвам ти ,за да не се бавиш в града,а и от там ще видиш всички прелести на С З и кварталите околко него.За гърбиците на ЗЗУ --- живеещите там ги изискаха,че за 2та летни месеца има 3 жертви .Подлезите за неизпозваеми,изключая тиийййнн.,които се дупчат там и обират преминаващите.



Тема Re: Пътища около Стара Загоранови [re: Cтиви]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано24.08.05 18:38



Че да бяха сложили няколко, ама по-ниски. То не е необходимо да ги минеш с 10 км/час, може и с 40 км/ч да ги минеш и пак е безопасно. А то какво е сега - спират хората на бутоните, псуват, минават и форсират БМВ-тата до 100 км/час!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Пътища около Стара Загоранови [re: Блaryн]  
Автор mf (смешко)
Публикувано24.08.05 19:23



Околовръстния път е проходим!
Магистралата работи до Чирпан ( минаваш междузнаците в посока БС ) от (Чирпан на дясно и си на нея посокоа СФ )



Тема Re: Пътища около Стара Загоранови [re: Блaryн]  
Автор Cлaв ()
Публикувано24.08.05 21:49





Ей, тва чудо българинът въобще не е свикнал да се съобразява със закона.

Сложили са ги хората, значи са преценили че трябва да ги има. Това за нашата страна е най-ефективният метод за сваляне на скоростта - нито от знаци разбираме, нито от глоби при тая корупция....

Като ми се приработи, седам и чекам да ми мине


Тема Магистралата до Чирпаннови [re: mf]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано25.08.05 10:53



Брей, да му се не знае! Аз заподозрях новичкия път до бензиностанция Лукойл, ама откъде да знам, че е направен? Следващия път ще го пробвам. Що ли не са го пуснали за лятото?

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...


Тема Re: Пътища около Стара Загоранови [re: Cлaв]  
Автор mf (смешко)
Публикувано26.08.05 13:16



Не ве Станиславски всичко е ок познвам се с фирмата изпълнител! Има докумнти за оправяне иначе всичко е ок :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.