Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:47 17.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема СЗ есен  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано18.10.05 09:09



Защо така я изпуснахме? И почна зимата директно...
Не ви ли липсва главната улица с тоновете листа, през които можем да ринем като булдозери, ако имаме доброто желание...



Тема Re: СЗ есеннови [re: Bgpunk]  
Автор Blue Eyes (блондинка)
Публикувано18.10.05 10:06



Липсва ми, дори без листата



Тема Re: СЗ есеннови [re: Bgpunk]  
Автор vanina_ace (чаровна)
Публикувано18.10.05 11:36



Понякога,разхождайки се из града и ровейки с крака опадалите листа с всяка изминала година се вглеждам по-често в лицата на хората и всеки път ги виждам по- различни,като пъстрата палитра под краката ми.Понякога не искам нищо повече от това да имам минута тишина и спокойствие и дълго да съзерцавам безмълвните дървета,понякога просто вали и е хладно, защото е ...есен,защото е красиво, но и ....преходно! Като нас!
Такава красота не можеш да отминеш без носталгия!


Редактирано от Bgpunk на 18.10.05 12:51.



Тема Re: СЗ есеннови [re: Blue Eyes]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано18.10.05 12:06



В чест на есента си купих нова шапка от кадифе, черна, едноцветна, без надпис.
С козирка, даже си я наложих на главата, докато вървях из града и хапвах печени кестени с едни доста черни ръце. Иначе, малко и поплаках, от грипа ще да е...
Докато си плащах телефона пак плаках. Лелята ме попита, дали не съм паднал от колелото. Изсекнах се през сълзи, но крайно бодро, за да опровергая това.
Тя ме разбра. А на спирката на Верея, една от дежурните луди на центъра пееше някаква нейна песен и отваряше вратата на магазина за хранителни стоки пред всеки клиент. Тече някаква странна есен. Наслаждавайте и се.



Тема Re: СЗ есеннови [re: Bgpunk]  
Автор vanina_ace (чаровна)
Публикувано18.10.05 13:00



Благодаря !



Тема Re: СЗ есеннови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано18.10.05 13:11



Тече някаква странна есен. Наслаждавайте и се.


Това ще да е някакъв вид мазохизъм за мен........никога не съм го харесвал кой знае колко този сезон.И с течение на годините все по-малко го харесвам...по разбираеми причини.Сезона когато лицата на хората стават мрачни и загрижени...дори и на децата....



Тема Re: СЗ есеннови [re: Bgpunk]  
Автор spec (ентусиаст)
Публикувано18.10.05 17:48



Есен. Есен. Умиращ сезон.
Кратка песен... Тъга - полутон.



Тема Re: СЗ есеннови [re: spec]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано18.10.05 20:18



Капят жълтите листа в гората, вятърът отронва лист по лист…



Тема Re: СЗ есеннови [re: Bgpunk]  
Автор Blue Eyes (блондинка)
Публикувано18.10.05 21:22



За първа година този сезон се проявява толкова противно. Обожавам цветовете и мириса на есен. Уви - есен тая година не усетих... Сезоните се сливат и вместо да се получи нещо пъстро и ярко... то сиво...
По повод плакането... Всяка сутрин като отивам на работа и вървя по Цар Освободител към СУ (посока изток най-вероятно) слънцето изгаря очите ми... Към 17:30 положението е същото, но в обратната посока... И аз бях болна... Цял месец сополи и сълзи... И пак да кажа, искам това да е последната такава есен...
Стоях на балкона на офиса (докато пушех, реших да ги отказвам) и гледах как по земята се сипят не жълти, а зелени листета... Ами... кво повече да кажа... Това не е моята красива есен, със златните листа, с уникалните цветове и аромати... И не само при мен я няма...
Айде наплаках се... засега...



Тема Re: СЗ есеннови [re: Blue Eyes]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано18.10.05 21:30



И пушиш още....и плачеш....ееее - така не може!!!
Всеки си има своите есени,явно това не е нашата есен,но може би е нечия,свързана с чудесни и незабравими спомени...
Мисълта ми бе - да не обобщаваме.

....и все пак я мразя




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.