Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:17 22.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Спи ми сее...нови  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано30.09.05 12:21



Имам един сериозен проблем, който искам да ви споделя...
Не мога да се събудя. Как по дяволите да се събудя, когато трябва и да работя...
Какви са вашите малки трикове, когато сте на работа, спи ви се жестоко, а шефът бди....



Тема Re: Спи ми сее...нови [re: Bgpunk]  
Автор grupa_savetski_u4eni (непознат )
Публикувано30.09.05 13:33



Мдаа,вариант 1 ти да си шеф,обаче ъ,ъ да кажем че тук не влизат такива хора,вариант 2 -мноооого ти се спи ами навеждаш главата надолу и слагаш някакви документи уж ги четеш, с едната ръка се подпираш,за да не ти падне главата, лакът на коляното...:-),бъди сигурен че никой не ти вижда очите,и ...лекичко
,вариант 3 ако има някое тайно местенце във офиса,или където и да е(това е рядко),и както се казва НЕ СПИ - ИМАШ БЕЗПЛАТЕН ИНТЕРНЕТ,едно другарче ми каза веднъж,моя въобще не подозира ,че играя по цял ден,сигурно щото гледам намръщено и сесредоточено в монитора,въобще хора шефове колеги и работни места всякакви ,само човек трябва да е гъвкав и сам да се скътае когато трябва,въпросат е да не го прави често,че няма как да не се забележи,и сега не искаш всичките ти колеги да си мислят че си някаква ...

Приятен ден



Тема Re: Спи ми сее...нови [re: Bgpunk]  
Автор vanina_ace (чаровна)
Публикувано30.09.05 13:44



Когато шефът ми е в стаята се преструвам,че работя по най-спешната задача,поставена от него.После му казвам, че са го търсили по телефона и трябва веднага да се срещне с въпросния господин/жа.А когато излезе,врътвам ключа и...........поспивам
П.П.Опасно е!Прави така,само в краен случай!Има възможност да не намери този, който го е търсил !



Тема Re: Спи ми сее...нови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано30.09.05 16:35



Само като си представя как прилагаш вариант 2 на твоето работно място и умирам от смях
Вероятно и "подчинените" ти ще бъдат изключително доволни.



Тема Re: Спи ми сее...нови [re: Axиeв]  
Автор grupa_savetski_u4eni (много сме)
Публикувано30.09.05 16:48



E и той е за екстремни случаи,ама за след тежки Нощи,с другарите....,няма как трябва да се възстановиш....за следващото парти:-))



Тема Re: Спи ми сее...нови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано30.09.05 21:20



Абе, налагало ми се е и това да правя. Няколко пъти.



Тема Re: Спи ми сее...нови [re: Bgpunk]  
Автор Ogii_1 (prostOvelik)
Публикувано30.09.05 22:39



A aз,бих попитал вие праивте ли кофти номера на шефовете си,в смисъл ,дадения г-н(обикновенно) X,ви дразни цял ден,а вас ви ЦЕПИ ГЛАВАТА,имах един колега дето обичаше да се завърти покрай,бюрото на шефат си и хоп да му набара телефона,но не да званни ,неее просто го изключва,за да"няма излишно притеснение",и след 2 часа се оказва,че шефа е изпуснал Важен разговор и полудява...,и подобни те му там мизерии

... ДО ДУПКА


Тема Re: Спи ми сее...нови [re: Ogii_1]  
Автор grupa_savetski_u4eni (много сме)
Публикувано04.10.05 14:52



Ти пък сега кофти номера,после нали знаеш ,че всичко се връща...



Тема Re: Спи ми сее...нови [re: Bgpunk]  
Автор Cтaниcлaв! ()
Публикувано04.10.05 15:42



100 лицеви упори и хладък душ преди отиване.....
това за физзарядката съвсем сериозно.......



Тема Re: Спи ми сее... [re: Cтaниcлaв!]  
Автор grupa_savetski_u4eni (много сме)
Публикувано04.10.05 15:50



Някъде четох,че 100 лицеви помагат за стягането накоремната област,което по-незнам си какъв начин те правил по щастлив за целия ден,,,значи за сега 100 лизеви ,100 коремни ,а и да не забравяме като се къпеш и да се обръснеш...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.