Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 11.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: Axиeв]  
АвторXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано24.09.05 20:16



Празниците продължават и утре,завършват с 2 концерта, ама не на Слави ,който на всеки град където е бил казва вие сте най-готини и изобщо това което тъпанарите с промити мозъци искат да чуят.
Съжалявам за грубиянския тон който използвам,ама няма начин да не се нахъсам,като прегледам това онова.



Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: XXXXL]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано24.09.05 20:22



Виж какво.
Клуб Стара Загора е СВОБОДЕН КЛУБ.
Слави го каза в Стара ЗАгора и го е казвал неведнъж в шоуто си, че нашият град е най-готин.
Освен това пусна концерта си от Стара Загора.

Аз просто отбелязвам това, което един от най-известните шоумени в БГ казва за града.



Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: мaнaфчe]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано24.09.05 20:27



Това вече го четохме около 40 пъти,нещо друго да те вълнува?
Или когато няма какво да кажеш в дадена тема - хоп - Слави?



Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано24.09.05 20:31



Абе, Ахиев, давай да правим преврат, Слави ще въоръжи балеринките и СЗ ще стане столица. Ти кмет, аз заместник кмет. Слави ще е патрон на новата столица.



Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: мaнaфчe]  
АвторXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано24.09.05 20:31



Знаеш ли ,ти си много готин.Много мисля с какво да направя града ни привлекателен и сега за секунда ,благодарение на теб ме осени великата идея. Да направим паметник на Слави в центъра на Стара Загора,на т.н. фонтанче пред общината ,общинарите така и не сложиха речния бог,сега обаче що да не сложат бога на шоуто и там със златни букви да запишем изказванията на Слави. Той е най-големия щоумен и ние благодарение на неговите велики мисли за страхотните велики старозагорци,ще станем най-великия град- Не мисля нищо лощо на Слави,като предлагам приживе паметник,то е същото като със восъчните фигури на живи личности.



Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано24.09.05 20:33



Става,моментът е подходящ,ама нещо не ме влече властта....за разлика от младежта,наш'та бодра смяна



Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: XXXXL]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано24.09.05 20:35



Браво на теб:)
Откри Америка.

Това за Слави го пускам, заради нелигитимния модератор БГпънк, който е такъв, благодарение на измама.

Ако не беше трил или заключвал темата ми, досега всеки щеше да каже по нещо и темата вече нямаше да е актуална и в момента с теб нямаше да водим този разговор.



Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: мaнaфчe]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано24.09.05 20:40



Тя темата ти не беше актуална още преди да я пуснеш,а и хората я изкоментираха.Ето Пънка я изтри,като легитимен модератор след като в нея има поне 3 коментара противоречащи на правилника на клуба и на ДИР-а.
Лично моя коментар - по - добре да не се беше хабил да я пишеш.



Тема Re: Долината на тракийските царенови [re: XXXXL]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано24.09.05 21:56



Между другото Казанлък ми е любим град.
Дори повече го харесвам от Стара Загора. Много е приятно и готино и има повече музеи от Стара Загора.
Много ме зарежда този град.

След всичките открития на Д-р Китов и компания, както и след построяване на копие на тракийския град Севтополис, който в момента е на дъното на Язовир Копринка, Казанлък ще дръпне много в туризма.

Само ще ти кажа, че Проекта Красива България, който се ръководи от Стара Загора за цяла Южна България (включително Пловдив, Ямбол и Бургас, Карлово и т.н.) е отпуснал на Казанлък 1 300 000 лева за създаване на туристическа инфрасруктура на града, което е 50% от бюджена на проекта.
Преди тези пари отиваха в Стара Загора, но сега всичко е принасочено към града на розите.
Дано и управниците на Казанлък бъдат достатъчно разумни и предприемчиви, за да се превърне града в една от перлите на туризма в България.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.