Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:45 20.09.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Среща около....  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано21.09.05 16:59



Как ви се струва идеята за една среща около Празника на СЗ, както и групово посещение на панаира, придружено с пиене на вино, бира, ядене на сусамки, возене на люлки, скари и подобни?

А който съумее, ще си купи и чорапи на далавера...
Моите от миналата година все още са здрави. Вярно, 1 чифт от 4 оцеляха от пранетата. Но това е. Време е за нови усещания.



Тема Re: Среща около....нови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано21.09.05 20:37



Става,що да не,за една бира и сусамка ще се намерят средства



Тема Re: Среща около....нови [re: Axиeв]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано21.09.05 20:52




Айде, пък може и още гости да дойдат...



Тема Re: Среща около....нови [re: Bgpunk]  
Автор sisip (...)
Публикувано22.09.05 01:41



Охххххх пак ли ш има панаир ... не съм против срещата .... не ме разбирайте превратно ... обаче панаира е страшна цигания ... просто живея наблизо ... ужаст!!! Честно да ви кажа ама направо ми е писнало ... така ли трябва да се отпразнува празника на града ?!??! основно забавление - семки, сусамки, турски парцалки... и прочие бла ..... Как на нашите управници не им хрумна нещо друго да направят ... хайде нека да е тъговско насочено ... ама нали сме побратимени с град Самара .. що не поканят побратимения град .. производители там ... групи и др такива.

Ехххххх харе на хаирлия да е .... има и кебапчета и подобни ... както каза пънка /. :-)

трудно е да бъдеш бог - защото на обикновенните хора им е трудно да живеят с богове!


Тема Re: Среща около....нови [re: Bgpunk]  
Автор Cтиви (ей ма на)
Публикувано22.09.05 11:03



По паралиите може и на БЛЪСКАНИЦИТЕ да се качат и да се чукат помежду си!Аз ще седна на шатрите със скара и бира



Тема Re: Среща около....нови [re: Cтиви]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано22.09.05 12:13



Аз на люлки не се качвам, страх ме е от люлеенето. Мога да оповръщам всичко от високото.



Тема Re: Среща около....нови [re: Bgpunk]  
Автор Cтиви (ей ма на)
Публикувано22.09.05 13:25



А шофьорска книжка за БЛЪСКАНИЦИТЕ имаш ли?АХИЕВ издава за ТАЛИГАРИ



Тема Re: Среща около....нови [re: Cтиви]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано22.09.05 14:24



Те КАТ знаят ли, че Ахиев развива конкурентна дейност?



Тема Re: Среща около....нови [re: Bgpunk]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано22.09.05 14:31



ШШШШШ-Т,тихо,не ми разваляй бизнеса




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.