Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:33 13.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: обгазяването продългаванови [re: dukolenkov]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано13.09.05 20:49



Това бешв грозно,Дуко......
Явно не си вникнал в писаното или не искаш да вникнеш,грозно,наистина..........



Тема Re: обгазяването продългаванови [re: dukolenkov]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано13.09.05 20:50



Слушай друже, клубът не е мой, нито твой. Той е наш и от нас зависи в какво ще се превърне.
Вчера собственоръчно съм изтрил 3 теми за обгазяването. Теми от типа " Май въздухът при вас се вижда, а?".
Естествено, това е тема, която би внесла нов елемент в горящата дискусия по проблема, нали?
Обгазяването е факт, който вреди на всички. Ако смяташ, че може да пуснеш тема и така да спасиш близките си, вероятно би станал смешен не само на себе си.
Ужасът от тези обгазявания е именно в това, че всички са безсилни, без значение откъде идват те. И особено сме безсилни тук, с клавиатура под ръка. И ако смяташ, че имаш да кажеш нещо ново, заповядай. Ако възнамеряваш да съобщиш, че пак са ни обгазили, вероятно или смяташ тук пишещите за слепи или имаш оная особена перверзна страст, която обладават един тип хора. Които ходят по погребения и с голяма страст обсъждат самото погребение, как е облечен покойникът, как са ги черпили, как са били облечени жалеещите.
Няма да коментирам епитетите по повод срещата, тъй като се надявам, че ще се извиниш. Ако не, вероятно разбираш, че това не е подходящ тон за човек, който твърди, че има дете и семейство.



Тема Re: обгазяването продългаванови [re: Bgpunk]  
Автор dukolenkov (новак)
Публикувано13.09.05 23:23



Привет
На Хирошима и Нагасаки се случи това от раз.
Но за Стара Загора си спомнете песента
"Killing Me Softly"
Успех на всички
По скоро бог да пази всички


UBI BENE,IBI PATRIA


Тема Re: обгазяването продългаванови [re: dukolenkov]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано13.09.05 23:32



Според мен изпусна извинението пред своите съфорумци.
Но ако има бог и ако вярваш, вероятно той ще те съди. Аз си спестявам по-нататъшни коментари, предполагам, че си си направил някакви изводи, ако въобще си прочел това, което написах.



Тема Re: обгазяването продългаванови [re: Axиeв]  
Автор spec (ентусиаст)
Публикувано14.09.05 15:08



Прав си, Ахиев. Едва ли някой е безразличен...
Но имам чувството, че вместо да се открият източниците на обгазяване, може да се иде на вариант затваряне на устата на говорещите. Някои може да се притеснят от шума, който се вдигна и да преминат към най-лесния вариант. Манипулиране и заплахи. Дано не съм прав.



Тема Re: обгазяването продългаванови [re: spec]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано14.09.05 15:57



Да, и това е изход.
За съжаление, тъжен изход.



Тема Re: обгазяването продългаванови [re: Bgpunk]  
Автор spec (ентусиаст)
Публикувано14.09.05 16:04



Проблемът е един, мненията много. Това май е единственото хубаво в цялата тази история. Въпроса е те да се чуват.



Тема Re: обгазяването продългаванови [re: spec]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано14.09.05 16:10



Въпросът е и да кажеш нещо, което си струва казването.
За съжаление, по този проблем се изприказваха тонове думи, изписаха се километри, даже излезе и специален вестник, на цена 50 стотинки. До момента полза няма, освен, че вече имаме и друга тема, освен тези за времето и малките заплати.



Тема Re: обгазяването продългаванови [re: dukolenkov]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано14.09.05 16:28



BGPunk преди време ти ми каза да не пускам подобни теми тук в твоя форум защото те са били скучни или нещо подобно.



Ще те помоля да пускаш такива статии, когато казват нещо ново.
Иначе просто няма смисъл да пълним форума с теми, които пак повтарят старите неща, познати от месеци.



Сигурен ли си, че си ме разбрал добре???
Преиначаваш по неприятен и некоректен начин думите ми.



Тема Re: обгазяването продългаванови [re: dukolenkov]  
Автор droпix ()
Публикувано14.09.05 16:49



Радвам се, че има и други хора, освен мен и манафчето, които са разбрали какво представлява БГпънк и казват истината в очите му.
Toчно така. Определението ти е напълно правилно.
Това е клубът на БГпънк или просто клуб БГпънк. И за да се подчертае собствеността му е модератор с два от десетките си ника - БГпънк и Лутар.

Виновник за това е администратора, който вероятно е същия дебил, като БГпънк, след като позволи тази гавра с клуб Стара Загора.

Поздрави от мен за смелостта ти. С хора, като теб, бих пил бира с удоволствие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.