Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 30.04.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся ново колело на старо:)нови  
АвторKoлeлo (Нерегистриран)
Публикувано09.09.05 18:09



Е, май е ясно:) Търся колело съвременен тип /със скорости/. Интересуват ме голям модел за възрастен и среден за дете /нямам предвид бебешко колело с допълнителни колелца/.

От СтЗ съм. Не ми се оставя телефон във форум:)/ малко съм предубедена/, но ще се ангажирам с всяко сериозно предложение, намерено тук.



Тема Re: Търся ново колело на старо:) [re: Koлeлo]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано09.09.05 23:23



Здрасти!
Може ли да ти дам един акъл...
Като цяло, втора ръка трудно ще намериш подходящо колело в изправно състояние и на такава цена, че да е по-евтино от един Крос или Драг от Метро.
Аз имам Крос и съм адски доволен, сега са около 120 лева и са безотказни.
Естествено, това е съвсем ниската ценова зона, като просторът нагоре е просто...може и милион да дадеш. Стига да ти се дава.
Колелата втора ръка вървят около 100-150 лева.



Тема Re: Търся ново колело на старо:)нови [re: Koлeлo]  
Автор e232 ()
Публикувано10.09.05 01:42



Чисто ново колело купих на жена ми ама не и се кара обади ми се на icq, ако имаш интерес.

Редактирано от e232 на 10.09.05 01:43.



Тема Re: Търся ново колело на старо:)нови [re: e232]  
Автор Shitlist (много изтрещяла)
Публикувано11.09.05 01:19



Че за 100 лева може да купи на детето Dragче чисто ново и на себе си за около 120 lewa Sprint или Cross. Да купуваш колело на старо за същите пари е кощунство пък и поне като го вземеш от магазина имаш и гаранция за сервиз.
Пък и сега е края на сезона има намаления навсякаде. Пък и говоря за колела с по 18 скорости .
PS : Дори и в Стара Загора

Редактирано от Shitlist на 11.09.05 01:21.



Тема Re: Търся ново колело на старо:)нови [re: Koлeлo]  
АвторKoлeлo (Нерегистриран)
Публикувано12.09.05 09:51



Вслушах се в тукашните съвети и отидох и си взех от Метро колело от най-ниския ценови клас. В очите на непросветените /т.е. моите/ всички ми изглеждат еднакви, така че от икономичност прескочих тези от по 400лв:)
С учудване разбах, че 20 минити каране ме изморяват - лошо! Е, май най-лесното беше да го купя, сега остава и да го карам:) - надявам се с удоволствие:)



Тема Re: Търся ново колело на старо:)нови [re: Koлeлo]  
Автор Who Killed Bamby ()
Публикувано14.09.05 20:14



Познавах един пич, дето продаваше много изгодно колело с 18 скорости SHIMANO, не е крадено, ама не трябвало да се кара в захарна фабрика в софия. Мога да поразпитам за координати




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.