Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:49 21.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Кратък правилник за употреба...нови [re: Beco]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано14.09.05 19:05



Kaто например,Весо,би ли споделил?



Тема Re: Кратък правилник за употреба...нови [re: Beco]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано14.09.05 20:56



И тези начини са...?
Днес изтрих една тема с линк към някакви голи снимки...
Според теб, трябваше да я оставя или...?



Тема Re: Кратък правилник за употреба...нови [re: Bgpunk]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано16.09.05 08:56



Ами твърде пресен е спомена от едно бившо модераторче на този клуб, което триеше всичко дето не му хареса. А то доста работи не харесваше. Може би затова съм толкова чувствителен към триенето на чужди мнения.
Знам, че има хора с най различни интереси и възпитание, но ако смяташ, че някоя тема не е за тук, или го споменаваш изрично или заключваш темата.



Тема Re: Кратък правилник за употреба...нови [re: Beco]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано16.09.05 15:31



Ами твърде пресен е спомена от едно бившо модераторче на този клуб, което триеше всичко дето не му хареса. А то доста работи не харесваше. Може би затова съм толкова чувствителен към триенето на чужди мнения.
Знам, че има хора с най различни интереси и възпитание, но ако смяташ, че някоя тема не е за тук, или го споменаваш изрично или заключваш темата.


Така, вероятно можем са спорим до утре за демокрацията, какво ни взима и какво ни дава.
Ще бъдат и в момента се трият теми, в които:
- има преки обиди към хора, пишещи в този форум или други лица, без значение "кой-защо-как". Това не е кофа за боклук, в която някой да си прави гаргара с търпението ни.
-теми с расистко и невярно съдържание...
-теми, чиято цел е да провокират конфликт..
-спам и флъд

Примерно, появява се тема " Х прави свирки за пет лева"...
Хубаво, ама ако този Х си ти? Или който и да е друг...
Не е приятно, както и не виждам смисъл от архивиране на деянията на известни и неизвестни злоумишленици...



Тема Re: Кратък правилник за употреба...нови [re: Bgpunk]  
Автор Blue Eyes (люта чушка бях)
Публикувано16.09.05 20:14



"Не е приятно, както и не виждам смисъл от архивиране на деянията на известни и неизвестни злоумишленици..."

Много съм съгласна с това!



Тема Re: Кратък правилник за употреба...нови [re: Bgpunk]  
Автор lutarМодератор (Don Cheater)
Публикувано17.09.05 17:37



Съгласен съм с теб



Тема Re: Кратък правилник за употреба...нови [re: Bgpunk]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано18.09.05 16:14



ОК, и на мен не ми се спори. Успех и дано само недоволните от модераторите са само до болка познатите лица.



Тема Re: Кратък правилник за употреба...нови [re: Beco]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано18.09.05 19:49



Само времето ще покаже, другото е просто думи.



Тема мнение на АЛекс_ВЕликинови [re: Bgpunk]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано02.10.05 06:59



хм - сега да не ми изтриеш мнението , като си изразя позицията за теб , дроникс , манафче и прочие интернет червеи за които клубовете на Дира се превръщат често в нещо повече от начин да си изгубиш времето и да научиш нещо интересно междувременно. Защото клубовете на Дира за мен са това. Разтоварвам се като се заяждам с някакви идиоти , забавлявам се като чета постингите на такива като теб , дроникс , манафчето , , научавам доста неща от хора като Историка например , или понякога дори от самия Меч който нямам никаква представа сега къде е , но ако го чете това --> поздрави. Та мисълта ми е --> когато някакъв зрял човек като теб ( поне доколкото знам не си първа младост ) почва да пуска такива постинги , да се заяжда с тийнове като дроникса ( на който проблема му е същия като твоя ) , да превръща някакъв клуб в Дира в бойно поле където да показва своята начетеност и интелигентност , каквато честно да ти напиша не притежаваш, да се прави на велик , да се кара , да се заканва ---- ....................... и прочие комплесарски простотии -- те тогава разбирам какво му липсва на тоя човек -- първо му липсва акъл , второ му липсва самочувствие , и трето и може би най -важно му липсва жена. така че вдигни си задника от стола , остави клавиатурата на мира , вземи се в ръце и мога да ти пожелая само успех. повече не мисля да пиша в тоя клуб , щото високопарния , интелектуален и еснафски тон на постингите ви ме уморява . Старите клубари --- ох , да ви дадем значки да се различавате от другите а ? Този тон на постингите ви ме уморрява много повече от пубертетския тон на постингите на дроникс. мога да ви пожелая само успех - правете си срещи , събирайте се , и се утешавайте че не сте единствените.........
Сбогом , група !!




Тема Re: мнение на АЛекс_ВЕликинови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор BgpunkМодератор (стар пинокио)
Публикувано02.10.05 07:08



Ама нали знаеш, че никой не те задържа тук.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.