Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:36 19.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Другата раздвоена личност в клуба е...нови  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 13:26



Ахиев.
Влиза с никовете Ахиев и Стиви.

Когато е на работа влиза с ИП 212.39.72.28, вечерта влиза с друго ИП.

Темата Стара Загора 18.30 часа





В темата Покана


Разбира се и във много други теми.
Едно съвпадение на ИП-то на двата ника е достатъчно да се направи изводът, че двата ника са един и същи човек.

По-интересното, че и двамата "различни" ника са се оплакали от мен

Правете си сметка как е станала бройката 10 (според администратора)
Яка работа е била, яко клониране, може и да са обикаляли по клубовете с клонираните си никове, само за да са с различно ИП.
Вече всичко мога да очаквам в този клуб.
Лудницата е тотална.....



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: dronix]  
Автор Blue Eyes (люта чушка бях)
Публикувано21.08.05 13:35



"Едно съвпадение на ИП-то на двата ника е достатъчно да се направи изводът, че двата ника са един и същи човек. "

Абе тва е суперглупаво и не може да бъде аргумент в полза на твърдението ти.



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: dronix]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано21.08.05 13:37



Дроня /вече ми звучи като "Воня", затова го употребявам.../!
1. Доколкото помня, ИПтата на потребителите са си тайна...Който ги показва публично, май нещо нарушаваше?
2. " може и да са обикаляли по клубовете с клонираните си никове, само за да са с различно ИП."
Как става това обикаляне, че да си и сменяш ИПто?
Това някаква нова интернет технология ли е?
Ти беше спец по прокситата, явно си решил, че уроците ти са се възприели масово....
3. "Едно съвпадение на ИП-то на двата ника е достатъчно да се направи изводът, че двата ника са един и същи човек."
Има и друга версия, има....

Въобще, колко човека влизаме тук /според теб/?
Аз , Ахиев и ти ли?
Леле, колко задушевно....
Сега остава някой да разчупи глава лук с корава работническа длан и друг да нареди пластмасовите чашки за ракията.



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: Blue Eyes]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 13:38



Може.
Всъщност съвпаденията са две.
Ахиев=Стиви са писали в клуба от двете си ИП-та
Едното на работа, другото от дома му.

Други въпроси?



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: Bgpunk]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 13:44



Всичко това щеше да бъде избегнато, ако не бяхте проявили наглостта да се оплаквате от мен с клонирани никове.

Както виждаш за 5-те месеца, през които съм бил модератор, не съм споменал и дума за твоите и неговите клонинги.

От толерантност. Да не предизвиквам дразги в клуба, да не скарват хората, само и само, за да има мир най-накрая в този клуб.
И в замяна какво получавам?
Непрекъснати обиди по мой адрес, лъжи, че съм този и онзи, приписване на обиди към клубарите.

Това не мога да го търпя вече.
Затова не съм и толерантен.

От прокси очевидно нищо не разбираш.
Предполагам, че и от интернет нищо не разбираш, защото "интернетспеца Лутар" всъщност е един балон.

Всички ИП-та, от които съм писал са реални. Това може да го провери Киро, ако му се занимава.



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: dronix]  
Автор Blue Eyes (люта чушка бях)
Публикувано21.08.05 13:51



Въпроси не съм ти задавала изобщо.
И не е коректно да публикуваш информация с ИП-та на потребителите. Всъщност таз дума изобщо не ти е позната.

Редактирано от Blue Eyes на 21.08.05 13:52.



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: dronix]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано21.08.05 13:56



Както виждаш за 5-те месеца, през които съм бил модератор, не съм споменал и дума за твоите и неговите клонинги.
Да си бе...
Вероятно една справка с Гугъл би ми дала отговор на твоите въпроси...


Дефиниция:
Шизофренията е сериозно психично разстройство, при което индивидът се затруднява да различава реални от нереални събития, нарушава се логичното мислене, нормалните емоционални отговори към заобикалящата среда и нормалното поведение в социални ситуации.

Въведение, причини, рискови фактори:
Шизофренията е комплексна и загадъчна болест. Причините за нейното възникване са неясни. Според някои медици, мозъкът на пациента не може да обработва правилно информацията от заобикалящата го среда.

Генетичните фактори също играят роля, тъй като заболяването се среща в рамките на дадена фамилия. Събития от заобикалящия свят могат да отключат заболяването. Рискът за развитие на шизофрения нараства, ако индивидът е преживял вътреутробна инфекция или родова травма. Социални и психологични фактори също играят роля в генезата на болестта.

Известни са пет форми на шизофренията: кататонна, параноидна, дезорганизирана, недиференцирана и резидуална. Типични характеристики на болестта са начало преди 45 годишна възраст, персистиране на симптомите най-малко 6 месеца и деградация в социален и професионален план.

Симптомите на заболяването са разнообразни. Обикновено то се развива бавно, в рамките на месеци и години. Първоначално, симптомите остават незабелязани. Индивидът чувства напрежение, има нарушения на съня и затруднения в концентрацията. Пациентът се отдръпва от заобикалящата го среда и се самоизолира, не създава и не задържа приятелства. С напредване на заболяването се развиват психотични симптоми. Те включват:
• делюзии (самозаблуда): измамни вярвания и разсъждения, които не се базират на реалността
• халюцинации: слухови, визуални или тактилни усещания, които не са реални
• дезорганизирана мисъл: мислите прескачат от тема на тема без логическа връзка между темите (човек говори безсмислици)
• кататонно поведение: застиване на тялото в определени пози или хиперреактивност, която не е отговор на дразнения от околната среда.
• Липса на емоционалност.

Рисковите фактори включват наличие на болестта във фамилията. Шизофренията засяга около 1% от населението на земята. Тя се среща с еднаква честота при мъже и жени, но симптоматиката при жени е с по-късно начало. Боледуват млади възрастни, преди 45 годишна възраст, но има и изключения.

Шизофрения с начало в детска възраст започва след петгодишна възраст, обикновено след нормално развитие на детето до този момент. Детската шизофрения се среща рядко и много трудно се диференцира от други нарушения, като аутизма, например.

Симптоми и признаци:

• Кататонна шизофрения: моторни нарушения, ступор, негативизъм, скованост, възбуда, невъзможност на болния да се обгрижва, понижена чувствителност към болеви стимули.

• Параноидна шизофрения: измамни идеи за преследване или грандиозност, тревожност, избухливост, проява на насилие, заядливост.

• Дезорганизирана шизофрения: неразбираемост на говора, упадъчно поведение, липса на емоция, делюзии, халюцинации, неуместен смях, маниерничене, самоизолиране от обществото.

• Недиференцирана шизофрения: проявява симптоми от различните типове.

• Резидуална шизофрения: Основните симптоми са отслабнали, но са останали някои характеристики, като халюцинациите и липсата на емоционалност.


Обърни внимание на червените изречения. Да познаваш някой с такива характеристики? И да живее около теб?



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: Bgpunk]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 14:04



Трябвало е и малко повече изречения да маркираш в червено.
Тъкмо щеше да се получи твоята диагноза.

Получи рамо от администратора и сега си мислиш, че всичко ти е колене, а?
Ти си най-големият лъжец, манипулатор, откачен и какъв ли не.

Правиш всичко, заради единственото нещо, което имаш - форума.
Без клуба съм сигурен, че ще полудееш напълно.

Затова сигурно си вдигнал патардията, като баннах ИП-то на един твои клонинг, който всъщност си бил ти....

Хората, които уж са на твоя страна, няма да ти помогнат за нищо.
Виждай си ги веднъж на 3 месеца и им се радвай...

На мен не ми бери кахъра.
Двата месеца, през които не влизах в клуба да се занимавам с простотиите ти, бях много добре.



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: dronix]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано21.08.05 14:08



Двата месеца, през които не влизах в клуба да се занимавам с простотиите ти, бях много добре.
Това и ти предлагам още от сега, Дроня/Воня. Още няколко пъти по няколмо месеца, силна храна /есента идва, круши, ябълки, грозде, витамини.../, без да гледаш новините, без да се нервиш и да държиш баба или мама да играят с теб вечер на "Спамер и модератор" и ще бъдеш още по-добре...



Тема Re: Другата раздвоена личност в клуба е...нови [re: Bgpunk]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 14:17



По-пристрастен и зависим от един клуб човек, едва ли съществува.
Със сигурно ще оставиш златни страници в историята на дирските спамъри.
Скоро ще задминеш и Мулето по слава и известност:)))

Ще ти оставя клуба, защото не искам да получиш психично разтройство, ако бъдеш изритан от тук.
Ще трябва да те лекуваме в болница.
Наркоманиите се лекуват бавно и трудно...

Виж колко съм добър към теб и мисля за здравето ти

Редактирано от dronix на 21.08.05 14:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.