Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:28 18.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема След разкритието,да видим пола на бебето.нови  
Автор KиpoАдминистратор (homo pro se)
Публикувано21.08.05 11:01



Факти:
1.Спомен от времето на изборите тук: Няколко от Старите Юзъри(Старите-тези,които са в клубовете 5-6 години,и за които те,клубовете явно означават нещо-независимо от всички поводи за недоволство,глупости,които понякога се случват да се правят,както и да бъдат правени от последните) ми алармираха,че според тях изборите тук са манипулирани,че нещо не е наред,и че общо взето,работата смърди.
2.Оплаквания от десетина юзъра за по-малко от седмица от единия от модераторите,най-важните от които-с причина БАН,непозволяващ на последните да пишат в клуба.2а) Фраза,месец-два след избора на упоменатия модератор от един юзър,чието мнение ценя поради доказаните качества на този човек,както и точните преценки,които винаги прави :" Абе,докога ще търпите тоя срам за клубовете като модератор ! Това беше един от най-хубавите клубове,виждал ли си какво става там ??"
3.От друга страна-твърдения на Дроникс,че 6-7 човека са едно и също лице.
Четвърто- няколко бана на последния,с причина" Защото публикувате твърде много мнения за кратък период"-това е формулировката при автоматичен бан,не е причина,която би трябвало да изтъква един модертор при отнемане правото на някой клубар да пише.

Кратък анализ:
По 1.:По време на упоменатите избори бях само юзър,не мислех,че темата ме засяга.Приех,че става дума за обикновените пишкомереници в клубовете-грешка.Моя.
2.РАзгледах оплакванията-банове имаше.Основателни причини-не.Премахнах бановете-на брой малко под 20
3.Посочените като едно и също лице юзъри НЕ СА едно и също лице.Ако не вярвате на самите тях в родилната тема-повярвайте на мен.Ако не вярвате на мен-вдигам рамене.Това е ваше право.
4.Това ми заприлича на опит за заблуда.

Има и 5. и 6. Но те попадат в сферата на конфиденциалността и смятам да се въздържа от тях-мисля,че фактите дотук са достатъчни.

Синтез: Подавляющето(извинявам се за грубия русизъм,иначе,без да съм русофоб,не ги харесвам- тези думи) мнозинство не иска Дроникс за модератор.
Дроникс -убеден,или не в тях,твърди неотговарящи на истината неща.

Извод: Без да комантирам качествата на Дроникс като човек и модератор,смятам,че той не е подходящ за тая позиция-НЕ И В ТОЯ КЛУБ,НЕ И НА ТИЯ КЛУБАРИ.



Постскриптумче: Съдейки по себе си преди, предполагам,че тая тема би подразнила нечий свободолюбив дух.Нямам никакво намерение да се меся в клуба ви-освен да сторя тъй,щото всеки коректен и диалогичен клубар да може да влиза,пише и да изразява мислите си и себе си в него.Да го прави свободно.
Ако мислите,че има нужда от втори и трети модератор,отворете тема -този път ще се погрижа лично,или ще поставя временно човек врял и кипял в тези неща,за да наблюдава коректността им.

постпостскриптумче:Ако някой отново започне да имитира мулето,ще получи вечен бан,както и регистрацията му ще бъде изтривана веднага.Пишете това предупреждение като грях номер едно в досега чисто бялата страница на "диктаторските" ми решения!



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: Kиpo]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано21.08.05 11:16



Благодарско,значи за съдействието!Експериментът най-после приключи.

P.S. Благодарността ми е лична,не ангажирам никой от клубарите.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: Kиpo]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 12:43



Всичко е ясно.
Добре са те обработили въпросните двама трима, които са вдигнали врява до теб. Останалите са клонинги.

Аз лично открих 7 регистрани клонинга на БГпънк и още 5-6 нерегистрани.
Сигурно има и още, но ме мързи да проверявам останалите теми.
Ти също си проверил и си видял. Но въпреки това излъга.

Явно в дир.бг се толерират спамърите тип мулето и то от администрацията.

Допускаш клуб Стара Загора да бъде обсебен от един единствен човек - Бгпънк. Клубът на един от най-големите и най-готини градове според теб заслужава да бъде тъпкан и спамван от един единствен човек.

Това отношение ли заслужават старозагорци?

Сега само остава да преименуваш клуба на БГпънк. Тогава сигурно той най-накрая ще е доволен...

Банвал съм само двама регистрирани ника и то след многократни предубреждения от моя страна.
Останалите 4-5 бана по ИП са на спамъри (сред които и БГпънк), които по цял ден обиждат града и пълня клуба с тъпи теми.
От това по-основателна причина за бан, здраве му кажи.

Казваш, че клуба бил на потребителите които влизат от 2-3 години?
Грешка.
Клубът е на клонингите на Бгпънк, които един хубав ден преди няколко години, е регистрирал.
Чийто мнения не съществуват...
Въпреки очевидно големите бройки от по 300-1000 мнения.
Просто човека някоя нощ си е играл да пише и трие мнения от собствените си никове, за да изглеждат с по много мнения.
Това също можеш да провериш.

Единственото последното ти изречение показва истината. Макар и завоалирано:
"Ако някой отново започне да имитира мулето,ще получи вечен бан,както и регистрацията му ще бъде изтривана веднага.Пишете това предупреждение като грях номер едно в досега чисто бялата страница на "диктаторските" ми решения!"

Клуб Стара Загора си има муле или магаре от много отдавна - Бгпънк.
Време е в чисто бялата ти страница да бъде вписано първото диктаторско решение..... разбира се, ако държиш на думата си.


Нямам какво повече да кажа
Жалко за клуба.

Редактирано от dronix на 21.08.05 13:36.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: dronix]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано21.08.05 13:26



Клуб Стара Загора си има муле или магаре от много отдавна.

С това съм съгласен, магаре има. Тъпо, инатливо и самоуверено.
Други магарешки атрибути не ти приписвам, въпреки някои твои твърдения, които сам си изтри. Едва ли бяха верни.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: Bgpunk]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 13:31



Да, самоуверен съм.
В това няма нищо лошо.

А за теб няма коментар просто.
Толкова нагъл човек и лъжлив не съм срещал никъде.

Ти си уникат по всички параграфи.

Чакам да пристигнат клонингите ти, които да почнат да ме обиждат.
Сам си превърна клуб Стара Загора, т.е. дома (както ти сам си се изразявал) в кочина.
Предполагам там се чувстваш най-добре.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: dronix]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано21.08.05 13:41



Предполагам сам разбираш, че това са последните капки отрова, дето една змия може да изплюе, преди да умре.
Трагично смешни в своята безполезност.
Лек ти път, Дроня-Воня!



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: Bgpunk]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 13:49



Yes...
Преди време ти искаше да се напъхваш в кожата на змията...
"Апропо, самотата не ме плаши кой знае колко много. Мога ли да се напъхам в кожата на змията аз?"

Сега преотстъпваш ли ми я?

Редактирано от dronix на 21.08.05 16:20.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: dronix]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано21.08.05 13:58



Вероятно не, ще ти е широка и би ме било гнус от теб, ако трябва да я ползвам отново някой ден.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: Bgpunk]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 14:10



Браво, даже си поетичен...

Разобличих те напълно.

Ще ти оставя форума, защото съм добър по душа, за разлика от теб.

Не съм си позволявал да лъжа и да манипулирам никого.

Живей си в твоя свят - клуб Стара Загора, спами, като Мулето, кефи си се.

Змийската кожа няма да я взема.
Защото никога не искам да изпадна до твоето положение.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: dronix]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано21.08.05 14:19



Ама ти си бил много лесен бе, Вонящий...
В крайна сметка, оказа се, че губиш в тази "стратегическа игра" ?
И "добър по душа" вероятно не си. Умствено повредени и емоционално ограбени човечета като теб никога не могат да си дадат правилна оценка.
Клубът остава на хората, които ще пишат вътре.
Не на едно злобно шизофренно човече, което дори няма куража да се покаже пред хората, на които се правеше на модератор.
Аман от боклуци като теб, Меча, Манафа и подобни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.