Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: Bgpunk]  
Автор dronix ()
Публикувано21.08.05 14:22



Ау, устето ти се запени...
Чакам да повърнеш всеки момент.....



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: dronix]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано21.08.05 14:27



Напротив, ям прасковка и слушам музика. Няма да те почерпя, свиди ми се.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: Kиpo]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано21.08.05 14:55



Предишните избори са били фалшифицирани.
Един човек се кандира с два ника - БГпънк и Лутар.

След като са фалшифицирани, те трябва да бъдат касирани!
А правата на Лутар или Бгпънк или другите никове, с които влиза, трябва да бъдат отнети.
Това е нормалното решение на проблема.

След като си администратор, трябва да вземеш неутрална гледна точка, а не да си на нечия страна.
Нормално е да изслушаш и двете страни. А не само едната.

И да вземеш безпристрасно решение!

Аз съм бил банван от Лутар преди няколко месеца, само защото не съм на негова страна. Лутар е банвал безпричинно и други хора от клуба.
Но не съм хукнал да рева да администрацията да ми маха бана, нали?

С темата си ощетяваш също около 10 човека, които гласувахме за Дроникс по време на изборите.
Разликата между нас и мнимите 10, които са се оплакали от Дроникс сега, е че всички ние бяхме реални и се борехме за клуб на всички старозагорци, а не за частен клуб на двама-трима.

Редактирано от мaнaфчe на 21.08.05 15:46.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: dronix]  
Автор TAfricanski (Бял!!!)
Публикувано21.08.05 15:46



"Не съм си позволявал да лъжа и да манипулирам никого." - ако това е истина, ей сега да ме споходи аутодафе!
Пфу, изпотих се, ама още съм жив!!!
Ти, манафа и меча сте написали толкова много лъжи и манипулации, които съм прочел, че не мога да си представя колко НЕ съм прочел!
Просто завиждам на убедителността, с която ти и двете ти дружки пишете лъжи. Тя е уникална. Да не би всъщност ти да си клонинг на манафа или обратно?
А и БГПънк не е сам, и аз влизам в този клуб от време на време. Или и аз съм негова марионетка?

Бре най-после админите да усетят, че е дивотия провокатор да е модератор. Браво!



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: TAfricanski]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано21.08.05 15:50



Ти защо не си седиш в Русето, ами идваш тук да цапаш?

Покажи провокациите на Дроникс?

Покажи къде дроникс е манипулирал някого и къде аз съм манипулирал някого?

Според мен, ако Дроникс има някаква грешка е, че не изрита веднага русенските провокатори от клуба, а ги остави да серат на воля из клуба.

Ти си един малък дрисьо и провокатор. Но за радост никой не ти се връзва на простотиите.

Редактирано от мaнaфчe на 21.08.05 15:50.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: мaнaфчe]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано21.08.05 19:02



Не намесвай Русе в жалките си провокации и бръщолевения.Спри да се пениш пред истината,че Твое Величество,Меча и донякъде Дроникс превърнахте форумите на Дир БГ(и не само тях) в жалки места за размяна на обиди и провокации.Крайно време е да смекчиш тона и да се извиниш на БГПънк,Ахиев,и на другите клубари.Ако не - заслужаваш един голям тлъст бан за да преосмислиш идиотското си поведение.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: Mitaka]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано21.08.05 19:13



Единствения човек, който трябва да се извини в този клуб е БГпънк.
Той измами всички клубари тук и фалшифицира изборите за модератор.

Аз нямам никакви оплаквания от Дроникс и смятам, че е той е най-добрият възможен модератор и това, което става в клуба, е несправедливо и недопустимо.

А ти ако имаше малко смелост щеше да се регистраш.
Анонимките атакуват...

Редактирано от мaнaфчe на 21.08.05 19:59.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: мaнaфчe]  
Автор lutarМодератор (Don Cheater)
Публикувано21.08.05 19:56



Интересното е че тези 10 човека които помогнаха на дрода да стане модератор ги няма по принцип в дир.бг като цяло те се появиха много за малко и след това яко дим изчезнаха. Не е ли прекалено странно. И винаги когато е имало да се взема само някакво решение са се появявали. и това ми е странно. Заклиучения не вадя като вас двамата само факти.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: lutar]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано21.08.05 20:03



Това не е вярно изобщо.
Всички, които подкрепихме Дроникс сме влизали отдавна в дир.бг.

Някои хора в момента действително не влизат, защото се отвратиха от кочината, в която беше превърнат клуба, благодарение на Бгпънк (т.е. ти) и провокаторите от другите градове (gat3way, mitaka, tafricanski) и т.н.

Ти не направи нищо, за да се харесаш на клубарите.
Пишеш неграмотно, а накрая сам си призна, че си клонинг на БГпънк.
Никой нормален човек няма да приеме това.



Тема Re: След разкритието,да видим пола на бебето.нови [re: lutar]  
Автор lutarМодератор (Don Cheater)
Публикувано21.08.05 20:06



В клуба могат да пиша не само хора от Стара Загора но и от други градове. Ако някой реши да изтъква предимствата на Стара Загора пред другите градове да отиде на площада и да го прави, защото тук такива неща няма ад допусна. Винаги съм закличвал теми в който е имало и някакво саревнование м/у този или онзи град, защото това са безпредметни споровее целящи да настройват хората от различните градове с цел забавленията на няколко хора.
Банвал съм всички спамари без един единствен и това е Меча. Всички други са в бан листата ми.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.