Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 27.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Водя си тука една статистиканови  
Автор bluefan (НАТУРАЛЕН)
Публикувано15.08.05 13:18



и да ви питам официално как се водите...СЕЛО или ГРАД ?

Щото аз съм бил -2 пъти и на село ми мяза ама формално как го водите.

мерси.




Тема Re: Водя си тука една статистиканови [re: bluefan]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано15.08.05 13:35



И ти ми мязаш на нещастник,ама формално как се водиш?
Защото привържениците на "Левски" са толерантни,възпитани и най - вече интелигентни хора.....И това,че мразиш ЦСКА не те прави левскар момченце.



Тема Re: Водя си тука една статистиканови [re: bluefan]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 13:43



Ами запиши тогава за статистиката, че Стара Загора е град от 8 000 години !



Тема Аз пък си водя статистика в Словениянови [re: bluefan]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано15.08.05 15:11



Ха-ха-ха! Намерил кой да говори за селата! То и Целие беше словенско село, ама ви направиха смешни местните скиорчета!

Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал...

Редактирано от Блaryн на 15.08.05 15:13.



Тема Re: Водя си тука една статистиканови [re: milen]  
АвторXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано15.08.05 21:48



Предварително се извинявам .С риск да си навлека неприятности ще оспоря, като заявявам че градът е на скромните 1900 години, а има поселищен живот от 8 000 години. Знам албума 8 000 години Стара Загора,но това е с цел реклама. Иначе за спора Русе Стара Загора,това са живи глупости и въобще не е важно кой е по стар , а е по-важно кой прави по добра рекламна кампания.Както и преди май Казанлък извади късмет покрай могилите и привлече туристите .Пък там си има и по -добри условия за селски и културен туризъм,щото е по-близо до Балкана . Така че докато тук се спори ,там хората май действат.



Тема Re: Водя си тука една статистиканови [re: bluefan]  
Автор Elizabeth Bathory (изверг)
Публикувано16.08.05 00:18



о блуфи,завърнахме се значи?!

Endless Love - Endless Fall - Endless Hate

Тема Re: Водя си тука една статистиканови [re: XXXXL]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 07:23



Кажи ми в момена кой с кого спори ? Идва накакъв тиквеник и почва да се прави на интересен - въобще нямям манерение да споря.



Тема Re: Водя си тука една статистиканови [re: milen]  
АвторXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 07:49



че това е тиквеник,две мнения по въпроса няма.То просто на такива човек наистина не трябва да им обръща абсолютно никакво внимание, щото явно са някакви пубертетчета дето се изживяват по най-глупавия начин.Съжалявам,че апострофирах но не беше с цел да се заяждам, а да не се тиражират глупостите пък на други псевдопатриотари,които ще ни направят смешни пред света .Така ,че за мен спор също няма .



Тема Re: Водя си тука една статистиканови [re: XXXXL]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано16.08.05 08:30



Съгласен съм с теб за уточнението, което направи, че от 8000г. датират първите заселници на територията на днешния град. Не се изразих правилно. Тогава град ли е било, село ли или нещо друго няма значение.
За Казанлък обаче.....незнам какво да кажа - комшии са ни , ей на едната врата дето се вика, но имат мноооого работа да свършат, за да претендират за туристическа дестинация. Просто инфраструктурата им в момента е ужасна, а това не е превликателен фактор. Иначе че има какво да покажат , да , така е.
Ти от СЗ ли си ?



Тема Re: Водя си тука една статистиканови [re: milen]  
АвторXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано17.08.05 09:37



само мога да кажа,че и без да са си свършили многото работа по инфраструктура, туристите в Казанлък са налице.Непрекъснат поток има от българи и групи чужденци които организирано и индивидуално посещават могилите и етнографския комплекс.И преди преустройството пак бяха с по-голяма посещаемост, покрай Казанлъшката гробница .Колкото и да съм патриот и старозагорец ,от няколко поколения, винаги за да доставя на гостите си от чужбина повече емоция, дестинацията коята им предлагах ,за да опознаят региона и за да им покажа нещо по -стойностно е била обикновено
Етъра,Бузлуджа,Шипка,Казанлъшката гробница, етнографския комплекс Казанлък .След преустройството постепенно изоставих Етъра и Бузлуджа, не по финансови причини. За да не прозвучи,че правя реклама,ще спомена и за старозагорските обекти,но един метох например,каква атракция е за чуждия турист или една етнографска къща ,каквито с хиляди ги има по България,след като не предлагат някакъв типичен старозагорски обичай например.От неолит малко хора разбират,тъй че не 8 000 години не са ни от особена полза.Виж Художествената галерия е друго нещо но тя е за ценители.Уважавам музея Гео милев също, но и там нещата са си специфични,така че какво да покажем и с какво да привлечем.Няма атракция.А да ,форума и римската мозайка,която е непрекъснато затворена.
Ами дотук ми е патриотизма,трябва да се работи много повече от старозагорци в момента ,но да има атрактивна реклама и то на нещо стойностно Дано не си останем само с надеждите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.