Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: В понеделник-20,30 часа на стадион "Берое"-Сланови [re: Beco]  
АвторBeco (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 00:37



Джонито Лии Хукър и като guest star Ван Морисън - ето това е мечтата ми !
Или vice versa. Абе кой ще е звездата кой ще е осн. гарга не е важно. Блуз да е !



Тема Re: ЛСДнови [re: Beco]  
Автор Ogii_1 (prostOvelik)
Публикувано10.08.05 01:42



Интересно Слав4о има концерти по Цяла Българиа , а в София НЕ защо ли да не би да се притеснява 4е няма да диде никой?

... ДО ДУПКА


Тема Re: ЛСДнови [re: Axиeв]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано10.08.05 03:31



Да, ония тримата си заминаха от неща покрай пюрето. Други си заминаха заради самото пюре. Абе, и пасирани не са лоши, с малко зехтин и подправки и ...айде, че ми се прияде!



Тема Re: В понеделник-20,30 часа на стадион "Берое"-Сланови [re: Cтиви]  
Авторvanina (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 09:03



KAZAH NA KYMIRA SI ZA TEB.POPITA VSY6TNOST KOQ PRA6INKA SI OT VYZDYHA ,KOQTO SAMO SY6TESTVYVA.



Тема Re: В понеделник-20,30 часа на стадион "Берое"-Сланови [re: vanina]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано10.08.05 12:35



Не се ли затрудни да го произнесе без монитор?



Тема Re: В понеделник-20,30 часа на стадион "Берое"-Сланови [re: vanina]  
Автор Cтиви (ей ма на)
Публикувано10.08.05 13:22



BTV ama koncerta ne be6e li wuw wtornik we4er?Ta se pitam koe li cigane si widqla po AQZMOTO w ponedelnik 20.00???



Тема Re: В понеделник-20,30 часа на стадион "Берое"-Сланови [re: Cтиви]  
Авторvanina (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:42



DA,KONCERTA BE6E VYV BTORNIK/SNO6TI/ I ZNAE6 LI NQMA6E CIGANETA KRAI MEN,SAMO KYPONDJII,KOITO ISKAHA SAMO ZA 4ASOVE DA ZABRAVQT PROBLEMITE SI.
I SLAVI GI NAKARA DA SE GORDEQT,4E SA BYLGARI,4E MOGAT DA VYR6AT DOBRO,A NE DA ZLOBEQT I OTRI4AT BYLGARSKOTO.



Тема Re: В понеделник-20,30 часа на стадион "Берое"-Сланови [re: Axиeв]  
Авторvanina (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 14:58



A TI NE SE LI YMORI DA SE ZAQJDA6 S HORATA? ILI PROSTO ZA6TOTO SYS SLAVI NE STE "OT EDNA PORODA"?



Тема Re: В понеделник-20,30 часа на стадион "Берое"-Сланови [re: vanina]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано10.08.05 15:03



Радвам се,Ванина,че се гордееш,че си българка....между другото,защо пишеш на латиница?
За съжаление мен най-малко Славчо може да ме накара да се гордея с нещо....по - скоро обратното.
Не е злобеене,може би реакция срещу медийната щампа....а и в репертоара му има твърде малко български неща.



Тема Re: В понеделник-20,30 часа на стадион "Берое"-Сланови [re: Axиeв]  
Авторvanina (Нерегистриран)
Публикувано10.08.05 15:58



Знаеш ли?изучавала съм фолклора ни и имам понятие от това наше богатство.Формацията ,която участва във шоуто е само от професионални танцьори, е ,има и модерни неща,но това се налага заради нужната зрелищност.Казваш,че:" в репертоара му има твърде малко български неща."А
народните песни?Самият факт,че ги представя/макар и обработени/ е НЕЩО българско




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.