Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:07 01.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: мaнaфчe]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 16:49



Хайде да не се захващаме за какво ставало едното или другото населено място,защото ми се струва в последно време че не в Русе са проблемите.



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: Mitaka]  
Авторpipilota dvu4orapkova (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 16:58



tova da vi e problema :)) abe 6to ne vidite kak nikoi ne poema otgovornost za obgazqvaneto i decata ni di6at tova- koi e vinovnika



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: pipilota dvu4orapkov]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 19:47



Точно това имах предвид - комарите са нищо в сравнение със системно обгазяване.



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Канал 1нови [re: Mapceл]  
АвторXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 20:14



Спорът ви е абсолютно безпредметен,като се уповавате на данни от телевизията.Учудвам се ,че хората са все още толкова податливи на манипубации.Е ми жалко....С риск да ме обявите за враг ще ви кажа голата истина.Стара Загора е точно 145 000 жители.За съжаление.Поне толкова са регистрираните Проверете в общината ако не вярвате .Това са данните от миналата година,месец май. Има и публикации по въпроса.За една година да е нарастнала с 55 000 просто не виждам толкова придошли.По-скоро процесът е май обратен .



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Канал 1нови [re: XXXXL]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано29.07.05 20:28



Аууу,еретик,вече окончателно почерня в очите на "редовно пишещите" от 1868 година.
Уви,това вълнува тези млади умове,тези титани на местния шовинизъм.....
А съм съгласен с тях да стиснем ръцете на 350 000 и толкоз.....



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Канал 1нови [re: Axиeв]  
АвторXXXXL (Нерегистриран)
Публикувано29.07.05 20:35



350 000 може да е областта ,но за града просто нямам никакво съмнение.
Който не вярва,да пита където трябва ,а не да слуша какво му пее радиото.



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Канал 1нови [re: XXXXL]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано29.07.05 22:09



А бе в тая жега всички ли сте загубили чувство за хумор???Шегувам се ,разбира се.....и изобщо не ми пука колко жители има Стара Загора!ИЗОБЩО!!!!
Важното е КАК живеят и то не в сравнение с Русе или Каспичан.........



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: Axиeв]  
Автор Meчът нa Пpиcтa™ (Пристенец)
Публикувано30.07.05 04:21



Нито пък някой от Русе го вълнува как живеят хората в Стара Загора или Раднево. Важното е всеки да се чувства щастлив и грд жител на града, в който живее.



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: мaнaфчe]  
Автор Meчът нa Пpиcтa™ (Пристенец)
Публикувано30.07.05 04:25



детенце, лапай чешмата и не мърси името на любимия ми град с мръсните си ръчички. Поне веднъж на месец и те трябва да се мият. От мастурбиране прокопсия няма уа!



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: Meчът нa Пpиcтa™]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано31.07.05 18:51



Меч русенски, иди се прегледай.
Имаш нужда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.