Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:18 01.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: Mitaka]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано20.07.05 23:19



За какво ми е архив?

Цяла България чу, че град Стара Загора е 200 хиляди души.
По двете национални телевии едновременно - БТВ и Канал 1.

То не, че не се знае от хората, ама все пак тези, които си мислят, че Стара Загора е по-голяма, да чуят, че е само 200 000 хиляди.

Това дори е повече от населението на Бургас.

Старозагорци, за разлика от вас и много други градове, не си слагаме измислено население, за да си избиваме комлексите за малоценност на родните ни градове.
Реалното население от 200 хиляди е добра цифра и няма защо да се срамуваме от нея.

Колкото до Русето - то може само да си мечтае за големината и просперитета на Стара Загора.



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: мaнaфчe]  
Автор avramov (insomniac)
Публикувано21.07.05 00:33



не ти ли писна вече....



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: avramov]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано21.07.05 11:24



Да, писна ми от русенски комлексари.

Непрекъснато обиждат Стара Загора от завист.
Влез в клуб Русе да видиш какво се говори за Стара Загора.

Всичко това е дело на gat3way.

Русенци най-накрая трябва да бъдат поставени на място и да си влезнат в собствения кален жабешки гльол.
Повече да не поглеждат нависоко към Стара Загора.



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: мaнaфчe]  
Автор avramov (insomniac)
Публикувано21.07.05 12:38



не, просто не спираш да повтаряш наляво и надясно за просперитета на Стара Загора...това поняга това писва. Всеки си знае дереджето и като взима ниска заплата...това което ти казваш не го топли особено. А наистина заплатите са критерий за развитието икономиката. Не може при положение че има заплати 150 лв, средна заплата 350 лв, и в някои частни случаи - повече, да говорим за просперитет или нещо подобно..смешно е просто.

Говоря принципно, защото живея във Варна, но като съдя по познатите ми..нещата не са чак толкова розови.

Ти няма как да ги знаеш тези неща, докато вашите те издържат, после като се сблъскаш с истинския живт...пак ще говорим...

Приеха ли те някъде...



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: avramov]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано21.07.05 12:46



Заплата от 350 лева не е повод за гордост където и да било по света.

Но пък за моментното състояние на държавата, това е добре.

Ако двама родители взимат по 350 лева и още 300 лева от допълнителна работа може да се посъбере доход от 1000 лева.
Което горе долу може да стигне за едно семейство.

Под проспиретит на Стара Загора се разбира развитието на града спрямо останалите български градове.
А затова няма спор, че сме на челни позиции.
Мисля, че това никой не може да го оспори.
Всичките ми приятели и познати от другаде, като дойдат в Стара Загора и страшно много я харесват.
Много дървета, оправен център, направени градинки, много млади хора, много кафенета, почти всички стари сгради са ремонтирани и изглеждат по европейски.
Стара Загора има много добра визия.

Това е истинският простиперитет на Стара Загора и това гъделичка самолюбието ми като старозагорец



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: avramov]  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано21.07.05 12:48



Догодина завършвам даскало.
Тогава ще кандидаствам.

Още не съм решил какво точно, но има време да реша



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: мaнaфчe]  
Автор avramov (insomniac)
Публикувано21.07.05 13:08



За визията спор няма



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: мaнaфчe]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 13:36



Абе Манафче, момче младо, дай малко по-спокойно. Много нерви хабиш и се впрягаш за глупости! Ще ти трябват тия нерви!
Когато заживееш самостоятелно, имаш семейство и поемаш сериозни отговорности тогава ела и спори как и къде се живее по-лесно.

Ако бъдем честни и безпристрастни - да, наистина Стара Загора е един от малкото живи градове в България и това се усеща още когато стъпиш в града. Но това не е стандарта и критерия, който трябва да гоним. Не може да ми говориш за просперитет, когато само на 10 километра в страни нищо не се е променило от 40 години!
Надскочи самолюбието си като старозагорец и гледай по-глобално на нещата. Имаме нужда от просперираща България, а не от "проспериращи" 3-4 града! И спри да се заяждаш с други градове, защото негативизма не помага никому!

Айде жив и здрав!



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: мaнaфчe]  
АвторMitaka (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 15:36



Не съм казвал,че СЗ не е хубав град!Щом си го харесваш - супер,но това не ти дава право да си съчиняваш простотии спрямо останалите български градове!Харесвай си го,но остави другите да си харесват техните градове!



Тема Re: Стара Загора е 200 хиляди казаха по БTV и Каннови [re: Mitaka]  
Авторgive us a call (Нерегистриран)
Публикувано21.07.05 17:31



Стара Загора е поне 250 000 хиляди и това, че твърдят че е над 200 000 не е много хубаво!


СЗ е най-развитият БГ град!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.