Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 11.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Старозагорци,,в АТАКА!  
АвторAтakyвaщ (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 21:53



Българино,
Това е обръщение към теб за участие в национален съюз АТАКА. Антибългарското поведение на утвърдените партии налага намесата на патриотична формация. Това е АТАКА.

Аз, Волен Сидеров и инициативният комитет за създаване на съюз АТАКА, те каним да се присъединиш към атакуващите.

Защо е нужна патриотична формация?

Днес България е в състояние на държавен разпад. Няма власт за българина от народа. Няма грижа за българската нация. Няма виждане за икономиката, образованието и здравеопазването. Страната не е суверенна финансово. Всичко се диктува от МВФ и задгранични центрове. Няма значение кой е премиер или министър на финансите, тъй като той не може да промени данъците и доходите.
По програми на Световната банка се закриват болници, училища и се замразяват заплати и пенсии. Мизерията е наложена отвън. Налагат ни колониализъм - маса от бедняци и шепа свръхбогати.
Националните интереси не се защитават и при преговорите с ЕС. Загубихме АЕЦ заради предателството на няколко поредни правителства. Продадоха български национални активи за 30 милиарда долара, в хазната влязоха 1,7 млрд. Останалото го открадна политическият “елит”.
Да го свалим!

Да вкараме във властта честни патриоти, които мислят за България? Само това е гаранция, че няма да ни грабят отново.

Иначе утре ставаме територия, населена със слуги на чужденците.

Необходими стъпки

АТАКА е стратегия. Освен тези парламентарни избори, АТАКА има за цел да положи основа на народно движение, което да стане незаобиколим фактор в политиката на България.
Движението се опира не на изтърканите и компрометирани политикани, а на интелигентни, предприемчиви и граждански будни българи-патриоти, които не искат децата им да бягат при първа възможност от родината си. Хора на интелектуалния и физически труд, на съзиданието, хора на бизнеса, хора, доказали се в своите професии.

Организирането изисква наличие на център в София и координационни центрове в областните градове. Финансиране от страна на бизнеса, гражданските формации и отделни граждани. Медийна тактика и стратегия и публична подкрепа на авторитетни българи. Само национално отговорни хора, само българи трябва да управляват България занапред!

Този, който е съгласен с горното, може да се включи в атаката.

Родината ни е окупирана.
От чужди и наши мафиоти.
На изборите трябва да направим пробива!
Вие сте атакуващите!
Аз съм вашето оръжие!
Да пробием крепостта на мафията сега!
Чистка!
Ревизия!
Възмездие!
Да си вземем своето!
Да върнем България на българите!

Волен Сидеров,
Инициативен комитет
Национален съюз АТАКА

сайт на Атака Стара Загора :



[url]http://www.atakabg.com/[/url
]




Тема Re: Старозагорци,,в АТАКА! [re: Aтakyвaщ]  
Автор Bgpunk (стар пинокио)
Публикувано15.06.05 22:02



Щеше да е смешно, ако не беше тъпо.



Тема Re: Старозагорци,,в АТАКА! [re: Aтakyвaщ]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано15.06.05 22:46



Знаеш ли,....писна ми от всички вас,предизборни еднодневки...........



Тема Re: Старозагорци,,в АТАКА! [re: Axиeв]  
АвторAтaka 2 (Нерегистриран)
Публикувано15.06.05 23:02



Абе Ахиев ти не почиваш ли? цял ден висиш пред тоя компютър вземи почини малко.



Тема Re: Старозагорци,,в АТАКА! [re: Aтakyвaщ]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 08:31



Вие сте или големи наивници или не ги домисляте нещата до край!
Не забравяйте, че живеем в 21 век. Не забравяйте, че България е малка страна, която никога няма да може да бъде изцяло независима, най-малкото защото не сме богата държава.
Оглеждам се, и не виждам да сме чак толкова бедни и онеправдани, по-скоро сме глупави и незнаем как да си отстояваме правата. Не играем отбор, а сме единаци!
Не се изживяваяте като месии, които България е чакала с векове! Много е лесно да се свири на тънката националистическа струна и да се манипулира масата, която вижда проблемите навсякъде, но не и в себе си !!!
Просто не сме 1935-та година и Хитлер не е жив... Иначе наистина бих се притеснил от факта, че някой се опитва да ме зариби за каузата...

Патриотизма и отстояванетето на националните интереси няма нищо общо с приказки от този род. На ясно ли сте какво ще се случи с България ако Световната банка и МВФ спрат да отпускат заеми на страната ни и ако решим, че вече нямаме нужда от валутен борд??? Да, със сигурност има игрички на горните етажи, но къде няма такива? Така или иначе вече сме се хванали на хорото и трябва да го изиграем докрай.

Не ме убеждавайте, че вие сте нещо по-различно от това, с което сме свикнали. Ако сте ЗА България наистина би трябвало да разбирате, че посоката за сега е само една.

За разлика от вас аз агитирам просто да се гласува - осъзнато и национално отговорно ! Нека всеки избере това, с което асоциира себе си.
Гласувате, има значение !



Тема Re: Старозагорци,,в АТАКА! [re: milen]  
Автор spec (ентусиаст)
Публикувано16.06.05 08:54



Аз пък харесвам "Атака"...
Но си мисля, че постването на този текст тук е по-скоро анти-рееклама. И не е ясно кой и защо го прави.



Тема И на мен ми писна! [re: Aтakyвaщ]  
Автор Блaryн (Explorer)
Публикувано16.06.05 11:01



Присъединявам се към Ахиев и Милен! Писна ми от недодялани дучета, то не беше Гелеменов, Воденичаров, Сидеров...

Лучьше гор могут быть только горы, по которых еще не бывал...


Тема Re: Старозагорци,,в АТАКА! [re: spec]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано16.06.05 11:15



Нямам нищо против това, че им симпатизираш. Всеки прави избор за себе си, но на мен ми писна от подобни леко комплексирани политици жадни за власт.
Несериозно е да се вярва на нещата, които обещават! Познавам индиректно някои хора от въпросната Атака и не съм убеден в искренните им намерения!



Тема Re: Старозагорци,,в АТАКА! [re: milen]  
Автор spec (ентусиаст)
Публикувано16.06.05 11:22



Не ми се спори, имаш сигурно своите основания...
Все пак обаче за разлика от всички досега - тези не са се окаляли. А аз на вече окаляни не вярвам.
Важното е човек да има избор и да направи своя, нали?



Тема Re: Старозагорци, в АТАКА! [re: spec]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (онзи лошият)
Публикувано16.06.05 13:09



Според мен Сидеров е подлога на чужди / не чуждозени/ интереси!


Той е злобен, демагог и лъха на антисемитизъм, който е недопустим за демократична страна, споделяща евроатлантическите ценности!


Лично мнение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.