Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:21 24.05.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българиянови  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.05.05 11:21



Пловдив е село! Дори жк. Люлин в София е колкото Пловдив! Замислете се кво гето е само Майна Таун!


В ОТГОВОР НА тоелерираните обиди към СЗ в клуб Пловдив от шизофрена Фолен Ангел- циганин от Майна Таун:




Тема Re: Птреписано от друг клуб [re: Meтyшeлax]
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано 06.05.05 09:39



Тракия е квартал на Пловдив,голям почти колкото Стара Загора,да речем,но затова пък много по-красив от нея.






Тема Re: Птреписано от друг клуб [re: Meтyшeлax]
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано 06.05.05 10:30



Тракия е еквивалент на Младост-ите в Сф, и на всички 98% панелни квартали по другите градове...

do NOT click HERE!




Тема Re: Птреписано от друг клуб [re: wowbagger]
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано 06.05.05 11:19



И Пловдив и Русе са по-незначителни от кв. Зора в Стара Загора. И да ви е яд и да не пак Стара Загора е по-красив и богат, древен град от Русе вилидж и Майна Таун!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city








Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Редактирано от Meчът нa Bepeя™ на 06.05.05 11:25.



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 11:30



Ей, мечле тъпо, за разлика от теб аз не вися нон-стоп в дир-а и не следя нон-стоп да си избия комплексите кой град е по-по-най, та да изглеждам и аз по-по-най, защото от селото съм дошъл в този град...

Айде успокой се, нали ти припомних - синята рецепта и този път вземи две хапчета, че да те държат по-дългичко...

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 11:33



Meчът нa Bepeя™
(враг заклет)
06.05.05 11:19
213.161.144.166

Re: Птреписано от друг клуб [re: wowbagger] X Редактирай мнениеследващо непрочетено мнениеОтговор на мнението

И Пловдив и Русе са по-незначителни от кв. Зора в Стара Загора. И да ви е яд и да не пак Стара Загора е по-красив и богат, древен град от Русе вилидж и Майна Таун!

---

люлин cити
(Нерегистриран)
06.05.05 11:29
213.161.144.166

Пловдив е ебати селото, полувин Люлин X Редактирай мнениеследващо непрочетено мнениеОтговор на мнението

Айде рулез селянити от Майна Таун!

---

Опс, мечленце, поне си ползвай проксито бре...

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.05.05 11:35



Докато толерираш обиди към СЗ в клуб Пловдив ще пълня целия ДИР във всички клубиове кво тъпо слео е Майна Таун. Та дори Люлин е по-голем от тва гето пъно с цигани Майна Таун- Пловдив!


Пловдив е тъпо и кално село!
Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!Пловдив е тъпо и кално село!ж




Ще нафраскам целия НЕТ с тва по всички форуми, които можеш да измислиш!



Ше те набарам скоро и ще те нарежа на парчета педал такъв. Имам ти данните от кюто! Ще те изкъртя съвсем скоро. Педал селски. Нищо чудно, че Майна Таун запада!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 11:37



Полека с хапчетата, казах ти, само две... не цялата опаковка...

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.05.05 11:39



1. Това не ми е Ай Пи -то

2. Ти си невеж педал

3. Мнението на люлин сити не съм го писла аз


4. Го споделям


5. И да бях аз пак щеше да съм прав сед, като толерираш обиди към СЗ като я сравнява някъв прост русенец с гето като Тракия

6. Хората да сравнят часът и датата и тогава да видят кой толерира и пише глупости за СЗ!

7. Пловдив е кално и бедно панелно гето! Люлин по-ме кефи!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 11:43



Ми стой си в Люлин бе, селяк :) Хех :) Дошъл в клуба на един град, от който са излезли толкова интелигентни хора, да ръси простотии... Ти с твоите теми караш градът да изглежда толкова смешен, че другите посетители като нищо ще се срамят да кажат откъде са.......

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.05.05 11:49



Виж сега, всичко си беше мирно и спокойно и изве4днъж ти почваш да толерираш обиди към СЗ за ПОРЕДЕН път в клуб Пловдив защо?


От там почна целият този цирк. Кълна се че ако не престанеш ще направя всичко възможно да не си между живите скоро!

СЕРИОЬНО говоря! Ще те нарежа на парчета ей!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 11:51



За пореден път ти казвам - Copy paste на пълния с обиди клуб Пловдив и сам ще си тръгна, повярвай ми.

Едно мнение не е толериране, сам го знаеш, но шансът да го разбереш клони към нула.

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българи [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.05.05 11:54



Еми ти ги изтри и промени! Защо??


Само тва остана за доказателство ама и то вечее невалидно, защото и тва мнение си го редактирал вече!


Не ти ли писна да бълваш и толерираш обиди към Стара Загора? Защо трябваше да го правиш и тази сутрин??


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.