Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:18 22.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.05.05 11:57



В ОТГОВОР НА тоелерираните обиди към СЗ в клуб Пловдив от шизофрена Фолен Ангел- циганин от Майна Таун:




Тема Re: Птреписано от друг клуб [re: Meтyшeлax]
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано 06.05.05 09:39



Тракия е квартал на Пловдив,голям почти колкото Стара Загора,да речем,но затова пък много по-красив от нея.






Тема Re: Птреписано от друг клуб [re: Meтyшeлax]
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано 06.05.05 10:30



Тракия е еквивалент на Младост-ите в Сф, и на всички 98% панелни квартали по другите градове...

do NOT click HERE!





http://clubs.dir.bg/showflat.php?Board=plovdiv&Number=1943565728&page=0&view=collapsed&sb=5&part=

Вече си я видял обидата в момента преди да постнеш твоето мнение но не си я изтрил! Защо? Защо редактира мнението чак сега? Зада не се изложиш пред АДМИНИТЕ ли?

Ти си БОКЛУК и ще те строша ей! Ще видиш ти. Нека ми сложат банн на Ай Пи-то нека ме трият ама тебе ще те строша съвсем скоро!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 11:58



Пич, кога ще си го набиеш в главата, че аз НЯМАМ проблеми със Стара Загора, а?

Имам роднини там, имам приятели оттам, даже гадже съм имал от този град!

Когато е във възможностите ми, режа обиди не само към Стара Загора, а и към Русе, към Варна, към евреите, към всички, особено ако се неоснователни!!!

Престани да плюеш по мен и си живей живота, ясно?

Сам каза, че коригипах "мнението" - защото то си беше едно-единствено! Аз не мога да влизам в главите на хората и да им казвам какво да пишат!!! Който пише си носи последствията за това в клуб Пловдив! За съжаление виждам, че тук далеч не е така!

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 12:01



Защото пич на някои хора чувството за хумор не им е оперативно отстранено, ясно? Уоубегър целеше единствено майтап, който май само ти не разбра! Освен всичко останало имаше и други теми, които съм изтрил, на за това си траеш, нали? Теми, които обиждаха теб лично, дрона, Стара Загора и други градове...

Ами това не се вижда, вижда се едно мнение и това е.

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.05.05 12:03



Към този линк е една обидата да! Иначе имаше МНОГО други!


Същата работа и с клуб Варна вчера. Там Стефани от Пловдив беше напислаа глупости и след като и отговорих редактираха само моето мнение. После писха на админа и да видиш как се прмени и мнениетио на Стефани МНОГО БЪРЗО. Тя е още по-брутална и от теб. Почва с "да ви еба майката на всикчи от СЗ" още в заглавието! Еми баси хората сте в Майна Таун!


Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 12:05



Ми дай линк да видя какви хора сме, а?

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано06.05.05 12:09



От горният линк, от който пействам това долу си личи, че ти РЕДАКТИРА ОБИДАТА към Стара Загора повече от час по-късно след като си я видял и то само защото постнах тази тема! Баси безочието!




Re: Птреписано от друг клуб [re: Meтyшeлax]
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано 06.05.05 09:39





Редактирано от Fallen_Angel на 06.05.05 11:31.




Тема Re: Птреписано от друг клуб [re: Meтyшeлax]
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано 06.05.05 10:30



Тракия е еквивалент на Младост-ите в Сф, и на всички 98% панелни квартали по другите градове...

do NOT click HERE!





Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано06.05.05 12:15



Пич, мисля че вече уточнихме "пълния" с обиди клуб колко е пълен - едно мнение, което вече не съществува.

Сто пъти съм казвал едно и също и тук и на други места - ако някой се чувства засегнат от мнение в клуб Пловдив, нека ми пише бележка или нека остави мнение под това мнение и аз ще взема мерки. Не сме еднакви хората, та да знам кого и как се засяга!

do NOT click



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Fallen_Angel]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано06.05.05 13:57



Темата трябва да бъде изтрита - съдържа обидни квалификации към клубове на други градове,вреди на имиджа на клуб Стара Загора....
Модераторите да си влезнат във функциите....



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българиянови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор wowbagger (T.I.P.)
Публикувано06.05.05 17:17



Не виждам какво обидно е да кажеш,че даден квартал е ПОЧТИ колкото даден град на големина.
Или пък,че Мария е по-красива от Елена.Ами ако съм влюбен в първата,защо да не го кажа и трябва ли Елена да се обижда от този факт?



Тема Re: Пловдив /Майна Таун/ най-тъпото село в Българинови [re: Axиeв]  
Автор droпixМодератор ()
Публикувано06.05.05 21:25



Съгласен съм.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.