Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:57 02.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защо клуб Стара Загора запада?нови  
Автор droпixМодератор ()
Публикувано04.05.05 10:42



Какво става с този клуб?
Защо непрекъснато клуба запада и намаляват мненията и темите, пуснати за един ден.

Само допреди 1 месец в клуб всеки ден се пускаха по 200-300 мнения на ден, а сега клубът е се е свил неимоверно много.

Това е недопyстимо и обидно за клуба на град, като Стара Загора.
Клуб Стара Загора никога не трябва да се превръща в скучен и непосещаван клуб, като някои други градски клубове.
Трябва да се предприемат мерки за възобновяване високата активност на клуба!

Жалко, че нямам време да наглеждам клуба, иначе нямаше да допусна това да се случи.
Направете всичко възможно да вдигнете активността на клуба.

Защо половината посетители на клуба изчезнаха - Индра, Марк_БГ, манафче, АлексR, Зара Фенка, Заралия, мф и т.н.?

Ако тези хора не се върнат, трябва да се привлекат нови посетители.
Всички трябва да върнем клуба в нормалното му русло и да възобновим старата активност.

Редактирано от droпix на 04.05.05 12:03.



Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: droпix]  
Автор Бизи (член)
Публикувано04.05.05 11:39



лично мнение :

Имам чувство, че по темите, по които се очаква да се пише от "простосмъртните" участници наоколо, са прекалено високопарни и будят едновременно респект и безразличие. Лично моите мисли, свързани с града ни са: неговия облик, здравеопазване, образование, околна среда, мероприятия, ако щете и клюки... всичко земно и ежедневно..
После, начина на писане е прекалено стегнат... няма веселост и жиненост, няма живец.
Предполагам, че моето виждане няма да се хареса на много от вас, но то си е мое и не ангажирам никой с него.

Редактирано от Бизи на 04.05.05 12:17.



Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: Бизи]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано04.05.05 12:36



Дроникс.....защо не ми липсва елементарно възпитание,за да ти тегля една тънка дълга......така ми се иска ама на...........
Не съм забелязал клуба да запада,той не е производствено предприятие....
Клубът загуби нормалния си облик откакто ти и още две три "личности" започнахте да спамите в него и да избивате някакви комплекси.
Тук наистина човек не може да сподели нещо като хората,атмосферата се изгуби.Вместо това - детски закачки кой е по-по-най............
..... на това отгоре и всеки нормален форумец ви бере срама,ако се опита да намери отдушник в клуба на друг град

Редактирано от Axиeв на 04.05.05 12:38.



Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: Axиeв]  
Автор Ogii_1 (prostOvelik)
Публикувано04.05.05 12:50



"Защо непрекъснато клуба запада и намаляват мненията и темите, пуснати за един ден". - E i kaкво според мен е не е важно количеството

"Само допреди 1 месец в клуб всеки ден се пускаха по 200-300 мнения на ден, а сега клубът е се е свил неимоверно много. "- Съмнявам се честно да ти кажа да са били по 300 мнения то тогава ,ние нямаше да можеме да ги прочитаме всичките

"Трябва да се предприемат мерки за възобновяване високата активност на клуба! " - Е предложи нещо съществено по този въпрос

"Жалко, че нямам време да наглеждам клуба, иначе нямаше да допусна това да се случи." - еми и ние не си клатим краката по цял ден в смисъл всеки си пише когато може и ако има какво да каже

"Защо половината посетители на клуба изчезнаха - Индра, Марк_БГ, манафче, АлексR, Зара Фенка, Заралия, мф и т.н.? "
Ами тя Индра мисля ,че си е активна напоследак даже и организатор на срещи,а на мен ми е чудно така наречения около 1 април Модератор Манафче,къде изчезна
Ако тези хора не се върнат, трябва да се привлекат нови посетители.
Всички трябва да върнем клуба в нормалното му русло и да възобновим старата активност.

Да Да правиме според мен ,ама ти какво по-точно искаш като модератор да правиме ...предложи направи и т.н

... ДО ДУПКА


Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: Бизи]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано04.05.05 14:12



Бизи, права си, но ако всеки от вас, по-радко пишещите тук пишете повече мнения и теми, то облика на клуба ще се промени!





Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: droпix]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано04.05.05 14:57



Слушай бе, Дроньо!
Клубът си е ок, само дето измет като теб наводнява най-редовно страниците му.
Ако обичаш, въздържай се от повече генерални изводи по темата.



Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Бизи (член)
Публикувано04.05.05 16:06



не разбрах точно онова, което ми писа...но доколкото те разбрам зависи от всички нас..
На мен лично глобалните теми са ми досадни / по-точно чета го разсеяно/, защото едва ли ще ми се отразяд пряко, пък и ежедневието ме е "хванало за гушата" ... но се радвам и на онези, които са надраснали " тук и сега"




Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: Бизи]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано04.05.05 16:24



Да има нещо такова. Сорри за неразбираемият по-горен пост.





Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: droпix]  
Авторmilen (Нерегистриран)
Публикувано05.05.05 09:32



Все по-рядко влизам тук и все по-малко теми като за нормални хора виждам !
Оправдана е носталгията по миналото на клуба. Просто в момента той не става за нищо !
И ти модератор се пишеш. Като си се захванал с тая работа знаеш ли поне какво значи това? Как трявба да се балансират настроенията, а не да се изострят с провокативни теми и коментари по такива !

Млади момко, вземи се в ръце !



Тема Re: Защо клуб Стара Загора запада?нови [re: milen]  
Автор spec (член)
Публикувано05.05.05 11:12



Да се вземе детето, ама... Къде по важно е като влезеш в клуб "Стара Загора" да прочетеш как Стара Загора сразила Пловдив. Какво село било Русе... И т.н. Смях. Явно всичко това се прави с една цел - да изостри отношенията на форумците от Стара Загора с тези от другите градове. И се пправи от хора, които нямат почти нищо общо с града. ДРОН-ът идва тук , веднъж в годината, евентуално да яде козунак, а Мечът сам признава, че не е в Стара Загора. Дали е бил някога , си е въпрос. Като старозагорец не желая да бъда замесван по никакъв начин в конфликти с никого.
Просто децата трябва да си намерят други играчки - и "модераторът" ДРОН, и Меча...
Въпреки, че някой бе писал - Мъжете си остават деца, само играчките им са други. Този случай обаче не е такъв.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.