Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:27 27.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: няма база за сравнениенови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано03.05.05 18:38



Мечленце, не Стефани псуваше Ст.З., а ти псуваше Стефани, мен и пловдивчани като цяло... Миличък, пак не си си пил хапчетата... Онези, дето със синята рецепта ги дават, точно така, глътни едно-две...

do NOT click



Тема no commentнови [re: Fallen_Angel]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано03.05.05 18:42



no comment





Stara Zagora, the 5-th biggest Bulgarian city

Тема Re: no commentнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Fallen_Angel (ReBornArchdevil)
Публикувано03.05.05 18:44



В отговор на:

no comment




Най-накрая...

do NOT click

Тема Re: no commentнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано03.05.05 19:44



Сега...

Ние не разбрахме сега само на тебе ли нещо ти "лопа" във връзка с тия 120 години в София и 200 години в СЗ или това е някакъв вид генна родова обремененост?

Мечо, не ми се сърди, батка, ама ти си от това поколение, за което ИНТЕРНЕТ значи всичко. Не ти е ясна някоя дума, зареждаш Гугъла и търсиш. И единственото нещо, което се иска е COPY и PASTE.

За твоя интелект може само да се съди в някоя жива среща. Тогава без нет и компютър най-ясно ще си проличи какво знаеш и какво можеш. Тук в нета и моята 94 годишна баба ще се оправи.

Ейй, дефектно поколение. Ние едно време се ровихме по библиотеките и четяхме, а вие всичко на готово... Не си на 27 години, признай си. Не ти давам повече от 20.

Поздрави,
Слав

Редактирано от Cлaв на 03.05.05 19:48.



Тема Re: no commentнови [re: Cлaв]  
Автор lachistein (зоило-терсит)
Публикувано03.05.05 19:57



Дефектно ли?Абсолютно.

Коронацията предстои.




Тема Re: Стара Загора разгроми Пловдивнови [re: Axиeв]  
Автор droпixМодератор ()
Публикувано04.05.05 00:49



Естествено.



Тема Re: Стара Загора разгроми Пловдивнови [re: droпix]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано04.05.05 07:32



То си личи кой пише глупости по клубовете...

А онова, което приписваш на мене, беше просто един вид следствие на казани глупости по адрес на Пловдив. Но ти това вече може би си го забравил и естествено аз съм най-удобния в тоя случай За Тракия бях казал, че има пътища, каквито Стара Загора има само на изходите от града и мисля, че с нищо не преувеличих или излъгах. Не мислиш ли? Виждам обаче, че имаш проблеми с късата памет. Но да не излиза, че се заяждам с теб, просто приключвам темата. Защо ли имам чувството, че скоро няма да си модератор на Вашия клуб?!

Нищо обаче не ми каза за МЕТРО. Как ще ми кажеш, като най-добре е да се говорят лъжи, а после да се мълчи. Ако за нещо още не ми вярваш ще процедирам по същия начин - снимки!!!! Дано само им вярваш.

Жив и здрав да си. Нали знаеш, заради теб го премятам от единия крачол в другия и продължавам напред.

А на това със Загорка не му викам успех, а реклама. Но твоя пуберски мозък все още не може да побере някои неща. No enough free physical memory

<P ID=&quot;edit&quot;><FONT class=&quot;small&quot;><EM>Редактирано от Cлaв на 04.05.05 07:37.</EM></FONT></P>

Редактирано от Cлaв на 04.05.05 07:44.



Тема Re: Стара Загора разгроми Пловдивнови [re: Cлaв]  
Автор droпixМодератор ()
Публикувано04.05.05 08:14



За разширението на Метро ти казах, че не съм сигурен със сигурност.
Ако вашето Метро е разширявано със сигурност е разриширявано метрото в Стара Загора, София, Варна и Бургас.
По-близко до ума няма.
Просто хората са си вкарали допълнителни хладилници вътре и нямало място по стария план.
Така, че не мисля че с нещо съм излъгал или обидил пловдивското Метро.
Виж, ако бях казал :"всички метро са разришяравани освен селското метро в Пловдив" - тогава щеше да е обида.
Но аз казах, че нито едно Метро в България не е разширявано и по този начин съм равнопоставил всички магазини без да обиждам конкретно пловдивския.

А за това, че преди 3 години намалиха наполовина работниците в Метро-Пловдив е самата истина. И тя си остава такава, независимо от това какво мислиш ти. Затова съм абсолютно сигурен, защото имам информация от самия магазин - първата братовчедка на майка ми работи там.
И причината затова е, че магазина работеше на загуба с над 100 работника, поради ниската ефективност на магазина.
И започнаха да зареждат по по-малко (в по-малки количества), за да успеят да продадат стоката в сроковете на годност.
Пловдичани явно нямат потенциал за такъв голям хипермаркет.

Така, че затова не съм излъгал или преувеличил ни най-малко.
И престани да търсиш под вола теле и да натъкмяваш нещата така, че да изкараш че не съм казвал истината.
Още повече, като не си наясно с нещата.



Тема Re: Стара Загора разгроми Пловдивнови [re: droпix]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано04.05.05 09:51



Дроньооо, Дроньо....

Човек от тебе няма да стане, бъди сигурен.

Само не ме карай да търся сега темата за МЕТРО, защото може би вече я няма. Пък и дори да я имаше, нямам ни най-малкото желание да се занимавам с типове като тебе.

Беше много категоричен, че МЕТРО въобще не се е разширявало.
За намаляването на работниците си прав. Така беше. Много уволниха. Сигурната причина не мога да я кажа. Всеки магазин си има определен потенциал. И да наблъскаш 100 човека (доверявам се на думите ти) в МЕТРО си е много както и да го гледаш. Имаше явно синдром тип БТК - свръхзаетост. По неофициални данни ВИВА каза, че телекома има 7 пъти повече персонал от необходимото. Изводите са твои.

Мисля, че нищо не съм преувеличил и не търся под вола теле. Старая се ако не винаги, то в повечето случаи да съм обективен, за разлика от теб, който казва само хубавото. Никъде не съм прочел нещо лошо за Стара Загора. А повярвай ми има какво да се каже. Ти ходиш там 2 пъти годишно, а аз 2 пъти месечно като минимум. Това ли е твоят обективизъм? ФАЛШ, Дроньо, ФАЛШ...

И ако нашият клуб е мъртвило, както го нарече (с почти 10.000 мнения), какво остава за клуб СОФИЯ, който и 7.000 няма. Или пак ще вземеш да направиш някой от твоите гениални изводи...



Тема Re: Стара Загора разгроми Пловдивнови [re: droпix]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано04.05.05 10:20



Забравих да допълня....

Не виждам нищо близко до акъла като се разшири един магазин от веригата да се разширяват и останалите. Не мислиш ли?

Може единия да върви по-малко от другия както казваш....

Пък и това какво е било преди 3 години и какво е сега.... Но мисля, че пак си в грешка нещо, защото Пловдивското МЕТРО направи 6 години, а съкращенията бяха много скоро след откриването..

Поздрави,
Слав Седмоглав




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.