Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:34 22.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Според Нострадамус новият папа ще бъде убит  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано24.04.05 22:46









"Наследникът на Папа Йоан Павел II ще бъде убит, а смъртта му ще предизвика мюсюлманска инвазия към Запада, което ще доведе до разкол Католическата църква.


Това се казва в интерпретация на предсказанията на Нострадамус, направена от колумбийски автор, цитиран от AFP.


Следващият папа ще бъде убит в централна Италия. След това ще бъде избран друг папа, който ще избяга от Рим заради атака на мюсюлмани, казва Гонзало Ечевери, колумбийски разследващ съдия и автор на книга за Нострадамус.


Наследникът на Йоан Павел II ще потърси убежище в Авиньон, Франция и друг понтифик ще застане начело на католиците. Той обаче ще раздели църквата на две.


Привърженици и тълкуватели на Нострадамус твърдят, че астрологът е предсказал Френската революция, възхода на Хитлер и убийството на Кенеди."



Чел съм доста за Нострадамус и той е писал доста завоалирано, така че надеждата да не е правилно тълкуването остава!







Тема Re: Според Нострадамус новият папа ще бъде убитнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор lachistein (фалш...до дупка)
Публикувано24.04.05 22:52



Според друго пророчество наследникът на Бенедикт 16 ще бъде последен.

Коронацията предстои.




Тема Re: Според Нострадамус новият папа ще бъде убитнови [re: lachistein]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано24.04.05 22:57



Нищо чудно и така да бъде, дори съм склонен да го вярвам до някаква степен, която образованието ми позволява.


Не го вярвам толкова, заради самото пророчество, колкото поради фактът, че исляма расте и прервзема безмълвно! Нямам нищо против тази религия, като мъдрост и начин на мислене, но има много агресивна политика на завладяване и претопяване!


Защо е така? Ето чух , че Турция ще бъде 93 милиона след 20 години. Албания 12 милиона! Къде отиваме ние с бъдещите ни 5 млн.??







Тема Re: Според Нострадамус новият папа ще бъде убитнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор lachistein (фалш...до дупка)
Публикувано24.04.05 22:59



С "последен" се има предвид края на света.
Кой знае.Аз нямам нищо против.

Коронацията предстои.




Тема Re: Според Нострадамус новият папа ще бъде убитнови [re: lachistein]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано24.04.05 23:02



Никъде Нострадамус не е казал буквално КРАЙ НА СВЕТА. Ако се визира това, че е казал, че :

"мъртвите ще излязат от гробовете си", като е визирал 1999 год. или нещо такова, аз имам собствено тълкъване на това. Според мен точно с клонирането се постави началото на безсмъртния ген!!! Не е ли точно това, което твърди г-н Нострадамус. И защо все евреи са всички "ВЕЛИКИ"? Питал ли си се?







Тема Re: Според Нострадамус новият папа ще бъде убитнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор lachistein (фалш...до дупка)
Публикувано24.04.05 23:05



Пророчеството, което визирам, не принадлежи на Нострадамус.
За евреите-версии бол(с извинение за турцизма(както винаги казвам))

Коронацията предстои.




Тема Re: Според Нострадамус новият папа ще бъде убитнови [re: lachistein]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано24.04.05 23:07



На кой принадлежи? Да не би да е на един БГ гадател?




Тема Re: Според Нострадамус новият папа ще бъде убитнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор lachistein (фалш...до дупка)
Публикувано24.04.05 23:30



Помня, че е било направено преди 4-5-6 века в Западна Европа.Изразено е чрез метафори.Сбъднали са се неподценим брой събития.Всъщност събития не е удачна дума, защото се отнася най-вече до папите.

Коронацията предстои.


Редактирано от lachistein на 25.04.05 01:41.



Тема Re: Според Нострадамус новият папа ще бъде убитнови [re: lachistein]  
Авторamonito (Нерегистриран)
Публикувано25.04.05 01:38



много странни мнения изказвате:-)
несъмнено да се твърди, че наследникът на Бенедикт XVI ще е последният папа означава да се твърди,че това ще е краят на света. Най-малкото папството си съществува със самото начало на католическата църква - да няма папа означава да няма католическа църква-малко абсурдно ми се вижда
:-) та тя е най-голямата християнска църква в света(г-н меч ще провери тук-таме без съмнение).
а от друга страна си мисля,че да се вярва на шумотевиците на някакво латино падре си е бош-лаф работа;-)
аде,със здраве!



Тема Да, бе.нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор AK47M (безделник)
Публикувано25.04.05 17:24



Нострадамус е като циганката, дето викала - мойто циганче много познава. Вика или ша вали, или няма да вали. И познава.
Нострадамус е болно копеле, както и тия, дето вярват в предсказания.
И колумбийците са болни копелета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.