Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:33 26.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема среща по Великденнови  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 12:03



ще си бъдете ли по Великден из града
зная, че много хора гледат да се възползват от почивните дни за разни мероприятия, били те почивки, посещения на селцата и т,н.

аз мисля тези, които ще сме в града да се посрещнем, като часът и мястото определим като наближи срещата



танцувай по ръба на острието

Тема Re: среща по Великденнови [re: divna]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано16.04.05 16:19



духом ще съм с вас ! Успех ! И да не се избиете -- щото има всички предпоставки за това ! А защо не ? Меча да си остави меча вкъщи !

NIL ADMIRARI !!!


Тема Re: среща по Великденнови [re: ALEX_D_GREAT]  
АвторПpиндeл (Нерегистриран)
Публикувано16.04.05 16:58



Ха! Тия смятат да се избиват (че и предпоставки има) а мен ме наричат простак. После да не вземете да отричате че сме идиоти всички в този град.



Тема Re: среща по Великденнови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 19:30



Мечът едва ли ще дойде...той по такива срещи не идва....

танцувай по ръба на острието


Тема Re: среща по Великденнови [re: Пpиндeл]  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 19:33



ти пък с твоя негативизъм....никой не смята да се избива, за това не са нужни срещи по Великден...до колкото си спомням Алекс изобщо е е от града, а освен това е загрижен да не се стигне до там, така че за сега заявки за избиване няма...ти ела, а пък аз ще те пазя...не знам обаче първо от кого ще трябва да те опазя от себе си, от теб самия...негативизма убива...

танцувай по ръба на острието


Тема Re: среща по Великден [re: divna]  
Автор PrNedev (НИ ШАГУ НАЗАД!)
Публикувано22.04.05 23:57



Ех, аз ще си бъда, ама ти ще си далече от мен :-))) А за тогава, много внимавай да не изпотрошиш яйцата ,

Готов к труду и обороне своих доходов от налоговой инспекции?


Тема Re: среща по Великденнови [re: divna]  
Автор lutarМодератор (Don Cheater)
Публикувано26.04.05 13:53



Divna мисля че е време да пределеиш место и дата за великденската среща.



Тема Re: среща по Великденнови [re: lutar]  
Автор divna (огнено)
Публикувано26.04.05 19:41



ммм, как само очаквам...и няма какво да се мотам...повече, тук за моя приятна изненада доста хора ми напонят..и това само ме радва

до преди малко бях сигурна, че най-подходящото време е неделя следобед, когато се е поприключило с хапването и пийването и човек има нужд да се поразтъпче на лаф с приятели...ама от няколко мест ами посказват, че доста хора ще забегнат насам и натам и че по-добр би било в събота

аз самата, за себе си не съм сигурна в събота...но ако успея...не може всичко да имаш...

и така да уточним 17:00, и нека е НТС, предния път някой предложи...и го отложихме с идеята за "другия път" ,е - нека е сега, ако е каквото беше...ще е светло и слънчево...само трябва да го изпълни смеха ни..разчитам на Вас за това...

хайде ..до тогава....умно... шумно..и слънчево(ще си имаме и гости от София...)


танцувай по ръба на острието



Тема Re: среща по Великденнови [re: divna]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано26.04.05 20:57



Ми добре, аз ще съм на линия.



Тема Re: среща по Великденнови [re: Bgpunk]  
Автор lutarМодератор (Don Cheater)
Публикувано27.04.05 16:24



И аз съм там.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.