Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:51 01.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Откраднаха над 9000 лв от частен дом в Ст. Загора  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано17.04.05 15:09



Какви са тези кокошкарски грабежи не мога да разбера?



"Стара Загора. За времето от 11 до 15 април в гр. Стара Загора неизвестно лице, чрез подбран или подправен ключ е проникнало в частен дом на ул.”Господин Михайловски” и е извършило кражба на 9160 лв. и златно синджирче с кръст от метална каса, съобщиха от РДВР-Стара Загора. Работата по случая продължава. "




Ех, големите грабители!






Тема Re: Откраднаха над 9000 лв от частен дом в Ст. Заг [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Elizabeth Bathory (същата)
Публикувано17.04.05 15:34



аз бях,що проблем!?





Тема Re: Откраднаха над 9000 лв от частен дом в Ст. Заг [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Гъдю Гъдeв Cъчмaнлиeв (културтрегер)
Публикувано17.04.05 16:52



кокошкарко ли ти се вижда? Виждал ли си 9000 лева на куп? А 9000 долара? Или може би само последните четири цифри на ЕГН-то си виждал?

9000 лева си е сума от където и да я погледнеш. Така, че не се пиши на big deal

Като умрем, искам да стана змия - ем си одим, ем си лежим


Тема Re: Откраднаха над 9000 лв от частен дом в Ст. Заг [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор Гъдю Гъдeв Cъчмaнлиeв (културтрегер)
Публикувано17.04.05 16:53



тоя цвят повече ми харесва

Като умрем, искам да стана змия - ем си одим, ем си лежим


Тема Тия ги разправяй на някой пенсионер...нови [re: Гъдю Гъдeв Cъчмaнлиe]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано17.04.05 17:41



Те играят Треска за Злато и прочие такива идиотизми и като спечели хиляда лева се напикава от напрежение ! А като се замислиш реално какво са 9000 лева -- щото ти твърдиш [red9000 лева си е сума от където и да я погледнеш]
Аз ще го погледна от тук -==== можеш ли да си купиш нова , хубава кола ?
Отговор -- НЕ !!
МОжеш ли да си купиш жилище ???
Отговор -- НЕ !!

Щом не мога една кола и едно жилище да си купя === каква е тая сума бе ---
сума , бате , лично за мен е над 50 000 евро --- е това е сума. И пак е нищо =-= щото като си купиш един CLK да речем -- това да не ти променя живота = не просто си бедняк купил си CLK . та ти няма да имаш пари да го издържаш тоя Мерцедес. Или пък ако си купиш един апартамент в СЗ да речем -- да не би и това да ти промени живота.
Сума за мен -- е === сума която може да ти промени живота. А някакви мизерни 9000 лева в момента в България са наистина мизерни. Сега не почвай да ми говориш , че пенсиите са по 60 лева. Да гледаме средното ниво = щото вчера като пих бутилката водка на 100 лева в Най клуб -- изобщо не си мислих , че пенсията на баба ми е 60 лева. ОК!?

NIL ADMIRARI !!!


Тема Re: Тия ги разправяй на някой пенсионер...нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано17.04.05 18:07



.......щото вчера като пих бутилката водка на 100 лева в Най клуб -- изобщо не си мислих , че пенсията на баба ми е 60 лева.
Направо ми се издигна в очите..............



Тема Ами недей .....нови [re: Axиeв]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано17.04.05 18:12



Иронията не работи ..... и поне се изясни, за да знам как да ти отговарям . За кое точно се опитваш да ме провокираш !
Ще преценя и двете ситуации !
1. Не ми вярваш за това === ами жив и здрав. Ако искаш.
2. Че не мисля за баба ми и нейната пенсия когато съм на заведение. Ами не мисля -- съжалявам . зает съм с други неща точно тогава , а иначе правя всичко възможно да не разчита на нея ! Толкоз ! Без коментари повече , щото ще станем смешни ! А мразя да ставам смешен !

NIL ADMIRARI !!!


Тема Re: Ами недей .....нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Axиeв (уморен)
Публикувано17.04.05 18:14



А мразя да ставам смешен
.......уви.....



Тема Re: Тия ги разправяй на някой пенсионер...нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Гъдю Гъдeв Cъчмaнлиeв (културтрегер)
Публикувано17.04.05 18:16



колко елементарно мислене показваш само.

Един CLK ще ти промени ли живота?

Едно жилище със сигурност ще ти промени съществуването.

Ама да кажеш, че 9.000 лева не са пари. Извинявай. С 9 000 лева ще живееш една година - храна, сметки, бензин..

Ама ти нали си "баровец", какво са за теб 9 бона. А това че тия хора може би ги са ги спестявали с години... лекяшки работи

Като умрем, искам да стана змия - ем си одим, ем си лежим


Тема Бате , аз съм бедняк --- не е там въпроса ....нови [re: Гъдю Гъдeв Cъчмaнлиe]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано17.04.05 18:23



Ама стига с тия лични нападки , бе ! Аз ти говоря по принцип . Не съм баровец , заеби ме мене . Виж каква е цената на един квадратен метър незастроена или застроена площ в големите градове , по морето , Банско . Виж какви коли карат хората -- не аз --- хората. Виж колко бързо се развива България , и колко са малко 9000 лева в тази динамична икономи4ека ситуация. Ти ми пишеш за сметки -- ама сметки плаща всеки бе. Ние говорим 9000 бона много пари ли са или не ? Ами не са ! И пак ти казвам , приеми че съм най - големия бедняк ! За мен много пари са сума която ти промяна живота от раз. Сега , че за някои 9000 са истинско състояние , или че някои мангали няма да видят през живота си 1000 лева накуп --- ама не ме касае. Гледам средната класа как се развива , с какви пари работи , какви заеми дават банките. Та от тази гледна точка ти казвам -- 9000 бона не са много пари днес в БЪлгария --- пък ти си имай мнение -- ако си от Каспичанско работническо семейство , ще те разбера !!!!

NIL ADMIRARI !!!

Редактирано от ALEX_D_GREAT на 17.04.05 18:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.