Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:06 04.07.24 
Градове
   >> Стара Загора
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 12:00



ако е толкова важно да стои в клуба ще се подразните ли ако стои закачена на втора страница, мен личмо ме дразни постоянно да ми заема половината екран, уважавам желанието на пишещи да се изказват там, нека го правят щом толкова им харесва, но...

апелирам модераторите да организират гласуване, а други пишещи да изложат становище , ако имат такова



танцувай по ръба на острието

Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови [re: divna]  
Автор Ogii_1 (prostOvelik)
Публикувано16.04.05 12:15



Aбсолютно те поткрепям,но това как да го кажа си ни е част от форума,отличителна странност?!?!?



Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови [re: Ogii_1]  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 13:01



подкрепяш ме, но си проив, горе долу така го разбрах???



танцувай по ръба на острието

Редактирано от divna на 16.04.05 13:02.



Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови [re: divna]  
Автор spec (член)
Публикувано16.04.05 15:05



Открай време е така.



Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови [re: spec]  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 15:18



е, добре де, но ти просто го констатираш, а позиция имаш ли?
така ти харесва ли?

аз също от доста време виджам, че е така, не че непременно всички теми трябва да са ми любими и да ми харесват, трудо нещо може да ме спре да си чета избирателно и по мои си критерии, но в случая тази тема като "плескуда " ми се изплесква на страницата, проблемът е в обема, дразни ме, да избутва още 10 скромни в размерите си темички надолу, които определено са ми и доста по интересни, а тя тикне ли ги на 2 страничка...отиде , та се не видя...

аз ежедневно влизам, но си мълча, така май по-ми харесва и клубът почти не ми харесва, но това е друга тема, все пак има признаци на живот напоследък, приветствам и включването ти, забелязвам, че по-смело наддаваш глас, само дето именно тук много оскъдно даде менение...



танцувай по ръба на острието

Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови [re: divna]  
Автор spec (член)
Публикувано16.04.05 15:35



Интересува те моето мнение? Мисля, че си права. Но все пак тази тема се изтипосва отгоре, защото някой е дал мнение по нея. В този смисъл, харесва ми или не , аз не мога да променя нищо.
Знам, че си права. Даже не съм и дочел точно всички мнения по въпр. тема , а от един момент престанах да я следя и даже забравих за какво сатва въпрос. Просто се концентрирам върху другите, а тази я елиминирам за себе си. Дори не ме и дразни, просто някакви хора пишат по нещо си - те имат право на това. Ако им е интересно, не мога да го променя.



Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpath [re: divna]  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано16.04.05 16:18



Нека си виси тука бе ! Няма проблеми за мен - а и за теб няма ама да си намираш приказка ! А защо не ?

NIL ADMIRARI !!!


Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови [re: spec]  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 19:43



ами моята идея беше да се закачи да виси на втора страница горе, нека си я има , нека си пишат, който иска да я намери няма да се затрудни...просто няма да е трън в очите на останалите, а мисля си -сме мнозинство

не знам точно със страниците как става, защото мисля, че всеки от настройките си избира колко теми да излизат на една страница , аз мога да избера 20 , ти 30 и така закачането не зная как става, като пореден номер тема или...модераторите ще кажат

танцувай по ръба на острието


Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор divna (огнено)
Публикувано16.04.05 19:49



това, че за теб няма проблем - добре, няма против, нека ти харесва, светът е красив, защото е мноогобразен, но ти не би могъл да знаеш дали за мен е проблем, може би предполагаш...но иначе това е субективно възприятие и мога да те уверя - бъркаш,

не го правя, за да се намирам на приказка, тук в този клуб дори не ми се приказва, честна казано дори не ми се влиза, но все още се чувствам обвързана и...го правя

танцувай по ръба на острието


Тема Re: предложение за "новта ми тема" на Elvenpathнови [re: divna]  
Автор Elizabeth Bathory (същата)
Публикувано16.04.05 21:08



ще ми обясниш ли как точно ти заема половината екран!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.