Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 29.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: lutar]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано01.05.05 11:16



Остави, че аз снощи се натиках много. Повече няма да пия, само чай и сода.
Мани ги тия празници, ако Дроньо се обади, само на газирана вода ще се виждаме с него, поне аз.



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: lutar]  
Автор divna (огнено)
Публикувано01.05.05 11:21



и аз си мислех...да вземем да прекроим мероприятието във втори дубъл, за да му дадем шанс да присъсътва (на дроникс), но....ме смущава това тайно пристигане...покриване инкогнито и подксазване, че едва ли ще има нет наоколо....той ако искаше ..щеше сам да предложи....и да подксаже,че ще следи за развитие..тук по-скоро ми намирисва на измъкване...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: divna]  
Автор lutarМодератор (Don Cheater)
Публикувано01.05.05 12:04



именно



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: divna]  
Автор droпixМодератор ()
Публикувано04.05.05 00:38



Точно така.
Аз се крия от всички и от всичко.
Крия се в бункерите под Аязмото и се споятавам през нощта.
Аз съм самият батман и нощна птица, която се крие от слънцето и от погледите на хората.

Пристигам игкогнито, обвит в призрачна одежда, да не би случайно да ме види добрата фея, която ми готви капан и иска да ме омотае в нейните мрежи.



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: droпix]  
Автор divna (огнено)
Публикувано04.05.05 00:54



в момента се държиш като "ощипана госпожица"

ако искаше да дойдеш и да бъдеш с нас щеше да намериш начин, а не да се появяващ изневиделица ... с невъзможност за достъп до нас...и ние сме будали накрая...

танцувай по ръба на острието



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: droпix]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано04.05.05 01:35



В отговор на:


Пристигам игкогнито, обвит в призрачна одежда, да не би случайно да ме види добрата фея, която ми готви капан и иска да ме омотае в нейните мрежи.




Сладуран! Само една забележка, с призрачни одежди по Аязмото се разкарват предимно ексхибиционистите. Но те не са така "палаво-нежни", като теб, Дрончо...



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: divna]  
Автор droпixМодератор ()
Публикувано04.05.05 08:21



Ами Дивне, аз казах 4-5 дена преди срещата, че този час е неудобен за мен, защото същият ден имам изпит и не мога да стигна до 18.00 в Стара Загора.
Ти, като един от главните организатори на срещата, защо не бутна малко напред времето (или деня)?

И как да намеря начин да дойда до 18.00 в Стара Загора, като до 2 (2 и 20, щото темите закъсняха с 20 минути) съм на изпит?
Да прехвърча ли ...или да се телепортирам?



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: Bgpunk]  
Автор droпixМодератор ()
Публикувано04.05.05 08:24



Все още съм достатъчно можещ, за да си търся по този начин гаджета

И една забележка - аз съм ексхибиционист, но насаме - с приятелката си.

Редактирано от droпix на 04.05.05 08:49.



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: droпix]  
Автор spec (член)
Публикувано04.05.05 08:27



Ами, Дроне, ти кажи, че искаш да идеш на срещата и да се видиш с хората... Само кажи и щяха да те чакат. Някои даже специално те чакаха да кацнеш...
Не бих искал да припомням твое изявление преди срещата , че - цитирам по памет - от автобуса щял си да идеш направо да се видиш с близките си, а не да ходеш на някаква си среща. Даже обяви, че ще пътуваш с влак... Да бяха ти организирали посрещане на гарата ... Или официална делегация по поксрещането ти.



Тема Re: Специално за Лутарчо и Бгпънкнови [re: droпix]  
Автор divna (огнено)
Публикувано04.05.05 08:41



съжалявам, че това за твоето идване изобщо не съм го разбрала, винаги можем да изместим часа, нали трябва за нас да е удобно, аз изобщо не знаех, че ще идваш и много ми се изкофти това изказване като "фантом"

пък и стояхме доста до късно....няколко часа, на мен хич, ама хич не ми се тръгваше и ако не бях поела ангажимент....закъснех близо 2 часа за него....

ама както казах всеки си степенува приоритетите, за другия път изобщо няма да си заключвам времето

много й се накефихна срещата и не съжалявам за хората, които ни уважиха, другите само..само могат да съжаляват

танцувай по ръба на острието




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.