Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 01.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Лутар - на боклуканови  
Автор мaнaфчe (нимфоманче)
Публикувано28.03.05 14:21



Време е този човек да бъде позорно изгонен от клуб Стара Загора.
Грубо нарушава етиката на клуба, пристрастен е.
Вчера извърши още една нечувана мерзост.

Взе едно от мненията на Дроникс , писано в клуб, невидим за потребителите в клуб Стара Загора, и го даде на един потребител.
С едничката цел отново да направи интрига и отново да скара потребителите в клуба.

Отново грубо погазване на елементарната човешка етика, а камо ли пък на правилата, ако изобщо можем да говорим за някакви правила.

Лутар е и неграмотен - допуска недопустими правописни грешки.
Това е живата простотия на България - един резилин идва тук и почва да прави мизерните си игрички.
Синдром от комунизма - тъпите и ограничени хора, като Лутар, все са на власт.
А ако има някой умен и способен, той задължително е осмакаряван, прави се всичко възможно, за да бъдат очернени.

Лутар е и долен лъжец.
Досега никога не е бил модератор, нарочно излъга старите клубари, за да го подкрепят. Такава низост не трябва да се прощава.

Това пресметливо създание отиде на срещата на клуба преди 3 седмици само, за да стане модератор. Никой не го познаваше, отиде за да се подмаже на клубарите!

Ще направим оплакване до съответните хора и ще изгоним този подмолен ПСЕВДОмодератор Лутар.
Откъдето е дошъл - там трябва да отиде!

Редактирано от мaнaфчe на 28.03.05 14:48.



Тема един въпроснови [re: мaнaфчe]  
Авторнeзнaeщ (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 14:36



Това ти го казваш:

Даде едно от мненията на Дроникс , писано в клуб, невидим за потребителите в клуб Стара Загора и го разнесе на един потребител.

Ти откъде знаеш за това?!?!



Тема Re: Лутар - на боклуканови [re: мaнaфчe]  
Автор 3apa Фeнka (I love you)
Публикувано28.03.05 14:57



И аз съм съгласна скъпи.
За съжаление.
Такива действия са недопустими за един модератор.

Да подгравя караници и раздори в клуба.
Тайничко да предава и разменя разговори и мнения на другия модератор.
Да не сме ФБР или КГБ, че да се следим по този грозен начин, уважаеми Лутар???
Никой не печели от подобни действия.
Само форумците се скарват и се гледат накриво.
Това не трябва да продължава в никакъв случай.



Тема Re: Лутар - на боклуканови [re: мaнaфчe]  
Автор Bgpunk (Varlam Aravidze)
Публикувано28.03.05 15:04



Да стоиш все прав не те ли уморява малко?
Седни, седни. Има още вода да тече, драги съфорумнико.



Тема Единствено ТИ И КЛОНИНГИТЕ ТИ ЗАСЛУЖАВАТ БАН!!!!нови [re: мaнaфчe]  
Автор guitarist (#stormblast)
Публикувано28.03.05 15:07



Какво те кара да мислиш, че отношението на хората към вас е добро?!?! Единственото, което правите е да създавате интриги, дроникс трие мнения на поразия, говорите глупости в другите клубове, ИЗЛАГАТЕ СТАРА ЗАГОРА!!!!! Вие сте позор за града си и дано хората тук се осъзнаят да ви изритат оттук незабавно!!!

Това мнение беше изтрито веднъж от ДРОНИКС и ще бъде пратено на подобаващите места!!!!!



Тема Недопустимо е да се разнасят логове и бележки нови [re: guitarist]  
Автор 3apa Фeнka (I love you)
Публикувано28.03.05 15:11



Китарист, аз съм свирила на цигулка. Значи с теб имаме нещо общо.
Как ще приемеш ти твоя лична бележка, личен разговор или мнение от някой клуб да бъде предадено зад гърба ти на някой друг човек?
Без твое разрешение?
Миличък, би ли приел това?

Редактирано от 3apa Фeнka на 28.03.05 15:13.



Тема Какви са тези комунистически цензури? :)нови [re: 3apa Фeнka]  
Автор guitarist (#stormblast)
Публикувано28.03.05 15:19



Когато едно мнение разобличава даден човек, показва една ИСТИНА и т.н., то няма нищо лошо да се публикува, за да научат хората истината за някой човек, която хич не е очарователна!!! Аз съм ЗА и разговора в ICQ да бъде публикуван за да видят неговите защитници като теб, какво му е мнението на тоя тъпак за всички във "подвластния му форум" както той сам казва!



Тема Dronix е свестеннови [re: guitarist]  
Автор 3apa Фeнka (I love you)
Публикувано28.03.05 15:48



А ти адвокат ли си на клуб Стара Загора?
От кога ти можеш да съдиш Дроникс, когато ти изобщо не познаваш нещата в дълбочина? А този лог в ICQ, нали теб не те касае? Ти в него не си засегнат по никакъв начин.
Смешно ми изглежда - идваш тук и започваш да "защитаваш" хора, които са ти напълно непознати.
И да критикуваш също хора, които са ти напълно непознати.
Изводът - нарочно дразниш Дроникс, защото е старозагорец и не споделя твоите виждания за "The Great City of Rousse".
Човек, като прочете малко инфо в ника ти и веднага си прави извода, че си фанатизиран русенски шовинист.
Значи ти не си безприсрастен, нито си обективен, не гледаш на нещата реално.
Ти си против Дроникс защото той винаги успява да обори провокаторите като теб.
И сега ще ти стане кеф да изпиташ малката си победа, как най-големият ти противник е сразен. И действаш подмолно.

Това от твоя страна е некоректно и обидно.
Замисли се малко.

Редактирано от 3apa Фeнka на 28.03.05 15:53.



Тема Re: Dronix е свестеннови [re: 3apa Фeнka]  
Автор зakoнът (Master)
Публикувано28.03.05 15:54



Мале, мале!
и ти ли подхвана любимата тема?За ...
Вие така разгорещено говорите, сякаш това не е виртуален форум, а реален.
За това ми харесва тук и се забавлявам.



Тема А ти откога си адвокат на дроникс?нови [re: 3apa Фeнka]  
Автор guitarist (#stormblast)
Публикувано28.03.05 15:56



Щото се съмнявам, че изобщо го познаваш.


Аз не го познавам, ама по държанието му, се радвам изключително, че нямам нещастието да го познавам.

А това кого познавам в клуб СтЗ и с кого ми е приятно да си комуникирам и какви теми обичам да чета не влиза в твоите интереси и работа.

Същото се отнася и за мнението ми за Русе- тва че е по-голям от СтЗ и ще бъде така и в бъдеще не ми е гордост, но явно ти, той и още няколко човека имате голям комплекс от това и затова квото да стане- русенци сме ви виновни! Знаете ли колко сте смешни- имам чувството, че в устите ви са само СтЗ и Русе За твоя информация- Варна ми харесва много повече от Русе, Търново също, а Русе ми харесва много повече от село софето! За СтЗ не мога да дам определение, защото не съм ходил там!

А ти и дроникс ходили ли сте в Русе? А манафче? А изобщо напускали ли сте СтЗ? И понеже отговора е НЕ, какво право имате да давате определения на други градове?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.