Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:01 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стара Загора е енергиен център!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор spec (член)
Публикувано23.03.05 14:03



Вземи се събуди, Мечо...
Нямах намерение да вземам думата по тази дискусия, защото вече сме ги говорили нещата.
Какво ти пречи АЕЦ? Това , че го продадоха за жълти стотинки и комисионни тебе грее ли те? Като махнат и 3 и 4 блок, с колко ще се повиши цената на тока у нас? Щото един "експерт", нещо около правителството вегетираше преди време, та чух, че нямало връзка между затварянето на блоковете и цената на тока.
З амилиардите на Севлиевски... По-добре нищо да не беше казвал. Както той, така и политическата сила , която представлява / Новото време - ако не знаеш/, се оказаха хората, на които за нищо не може да се вярва. Спавка - правителствената и парламентарна криза преди не много време... Второ - някой много ясно каза, че сме преди избори. А - както знаем, най-много се лъже преди избори ислед война. Пази боже да слушаме лъжи по втората тема, въпреки, че и сега ги слушаме след оакването на любимите ти САЩ в Ирак. Трето - Севлиевски е възможно най-некомпетентния човек в това правителство. В сравнение с него Нина Чилова си е експерт. А и тя все пак има някакъв интелект.
За какво ти трябва тази глупост? Севлиевски казал, медиите разнесли - това им е работата. Теб какво те топли?



Тема Re: Стара Загора е енергиен център!нови [re: spec]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано23.03.05 14:22



Виж сега, понеже теб те уважавам много за разлика от повечето, плюещи тук, затова се съгласявам, че предизборната политика е кофти нещо, но ти знаеш, колко компанииподадоха документи за РАЗВИТИЕТО комплекса! Знаеш и АЕС купувачите на фалиралия ЕНРОН и т.н.


Според теб може да не са 10 милиарда евро и според мен няма да са точно толкова, но аз съм сигурен, че поне 8 млрд евро ще бъдат, защото имам много добра представа от перспективите на комплекса!


Нима вярваш, че всичко е на 100% празни приказки?? Тва е смешно... Това, че доскоро не се инвестираше в ТЕЦ-овете там, е защото още не беше сигурно дали комплексът попада в т. нар. "забранителн списък за приватизация на обектите с национално значение от 1-ва степен"!!!


Чакам отговор!






Тема Re: Стара Загора > Русе + Гюргево + с. Щръклево по БВПнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор lachistein (нещо си там...)
Публикувано23.03.05 14:29



Щастливи нелепости.Обиди на килограм.


Хората открояват характера си най-добре с това ,което намират за смешно.



Тема колапс в сзнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор зakoнът (Master)
Публикувано23.03.05 14:30



хахахаха
ще взема да копна е тва:
благодаря ти за рекламата, за Русе, всяко споменаване ме кефи!
та да не го пиша всеки път след някое твое словоизлияние.
Ами ако искаш и 100 000(сто хил.) души да работят там, пак хич не ми пука.
Нещо май не разбираш човешките ценности!И други работи не разбираш!Казва се зависимост.Това, че икономиката и благосъстоянието на един град зависи от едно предприятие, направо ми е мъчно като си помисля какво може да се получи.

Редактирано от зakoнът на 23.03.05 14:35.



Тема Re: Стара Загора е енергиен център!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор spec (член)
Публикувано23.03.05 14:39



В "забранителния списък" е само ТЕЦ-2 и мините, доколкото знам. По приватизацията на тецове 1 и 3 се работи доста време.
За 10-те милиарда - според мен това е мнение на човек, който със сигурност утре няма да е министър. Още повече, че е достатъчно безотговорен да говори каквото си иска. Както и всеки решава обаче да му вярва ли...



Тема Re: Стара Загора е енергиен център!нови [re: зakoнът]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано23.03.05 14:42





Най-точно се нарича СИМБИОЗА- взаимозависимост!!! Стара Загора осигурява административната част и по-голямата част от работната ръка, а комплексът работното място! От това печели цялата област, но помисли за инвеститорите, които вече знаят за бъдещата финансова и трудова мощ на Стара Загора и веднага предприемат инвестиции в града, който управлява бъдещата най-богата областв България! Естествено, че ще изберат Стара Загора пред околните градчета или пък крайграничните бедни такива!


Резултатът е ясен. Стара Загора ще става все по богат икономически и финансов център, който ще бъде все по-силен притегателн център за малдите българи от цяла България!!!


Колкото и да ви е яд русенци тва няма да се промени и след време ще се смеете на глупостта си!






Тема Re: Стара Загора е енергиен център!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор зakoнът (Master)
Публикувано23.03.05 15:07



Благодаря за рекламата, колкото повече споменаваш Русе толкова по ме кефиш!
Като четох писанието ти и амен амен да си помисля че няма да споменеш нещо за Русе,за малко да ме разочароваш!
хахахахаха
не мога да спра да се смея, вие да нямате сключен брак т'ва де сз и теца?Супер сладур!!!
ама си готин!!!
РсУзС_Е



Тема Re: Стара Загора е енергиен център!нови [re: зakoнът]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано23.03.05 15:25



Много жалко!


Явно нямаш и капка култура, след като ти казах да не пишеш ако не е по темата, а ти го правиш!






Тема Re: Стара Загора е енергиен център!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор зakoнът (Master)
Публикувано23.03.05 15:47



Крадеца вика дръжте крадеца!!!


Дръжте крадецааааааааааааааа....
Защо не спомена......, ох сърцето ме заболя,
от твоята уста думата ... е направо балсам за моите уши!
моля те, кажи я!!!



Тема Re: Стара Загора е енергиен център!нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
АвторGuitarist_ (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 15:47



Ами присъствието на коментар за Град Русе във всяко твое писание не е ли вън от темата и изобщо от форума на СтЗ? Аз направо имам чувството, че си някой сдухан Русенец, дето са го изпъдили от Града и затва сега всяко нещо, което каже трябва да сравнява с Русе и то така, че да излезе, че в Русе е по-зле.

Зарата е почти колкото Русе и в икономически и в популационен аспект. Да ползвате Русе за референция е тъпо, щото е съвсем малко над вас. Що не се сравнявате с големите градове, като претендирате, че сте такъв- Варна, Бургас, София, Пловдив....... село долно нанагорнище ;)

А между другото ела някой път към Русе Сити и съм доста убеден, че ще се извиниш за тва, което си плямпал досега, щото съм сигурен, че ще кажеш "малиии тва метро най-голямата сграда, която съм виждал" И е така- не е с 1-2 щанда с 1 телевизор :) Айде дерзай!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.