Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 09.06.24 
Градове
   >> Стара Загора
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: ИСТИНАТА- СЗ транспортен, културен и енергиен ц.нови [re: зakoнът]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано23.03.05 12:39



Правя дисертация, като я подготвям за теза! А това, че съм по бизнес в Гърция какво те засяга??


Ако ще пише нещо по темата давай, ако ще разводняваш темата ще помоля модератора да те три!


Ням бееее... аз съм пич!


Споко и чупи гипса!







Тема Re: ИСТИНАТА- СЗ транспортен, културен и енергиен ц.нови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор зakoнът (Master)
Публикувано23.03.05 12:50



Aaaaaa, интересува ме!



Тема ИСТИНАТА- СЗ www.chambersz.com/econ2005/demogr.htmнови [re: зakoнът]  
Автор зakoнът (Master)
Публикувано23.03.05 12:58



Истината

Редактирано от зakoнът на 23.03.05 13:02.



Тема Стара Загора > Русе + Гюргево + с. Щръклево по БВПнови [re: зakoнът]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано23.03.05 13:09



ха ха ха

Сигурно те е яд, защото русенския ТЕЦ, е като капка в океана спрямо старозагорския най-голям БГ ТЕЦ комплекс Марица Изток и то преди инвестицията от 20 милиарда лева !



Еми кво да се прави явно Русе не е перспективно място, като Стара Загора!Иначе как ще си обясниш, че всички инвестират в Стара Загора и БИЛЛА и т.н., а в Русе никой?? Защо имате 1 хипермаркет, а СЗ има 5?? Защо в СЗ ще се инвестират 20 милиарда лева, а в Русе и 5 милиона не можете да направите инвестиции за година!






Брей ами то русенският направо не се вижда деа!





Тема червената звездичканови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор зakoнът (Master)
Публикувано23.03.05 13:21



хахаха
кефиш ме като се ядосаш, голям сладур.
За завиждането, ами не завиждам, производството на тец-овете не е твое нито на СЗ нито на който и да е град, а на цяла България.
И все пак Русе си има тец, докато СЗ няма.
На картата която си дал, ами СЗ има една цвъкната звездичка и нищо друго.
А за това че повдигаш спора Рс-Сз си е твой проблем.
Аз харесвам всичко де е БЪЛГАРСКО.
П.С. За разлика от теб
А, сега видях, ами Казанлък има червена и синя звездичка за разлика от стара загора, прави си изводите

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от зakoнът на 23.03.05 13:28.</EM></FONT></P>

Редактирано от зakoнът на 23.03.05 13:29.



Тема Re: Стара Загора > Русе + Гюргево + с. Щръклево по БВПнови [re: зakoнът]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано23.03.05 13:30



Ами да ТЕЦ-а, който е за топлофикация /основно/ за СЗ е малък, но 2-та най-големи БГ ТЕЦ-а са отново в Стара Загора /област/ на 30 км. са! Дори 3-ят по фголемина ТЕЦ съвсем скоро пак ще е в СЗ!!!


Има разлика между ТЕЦ-ове предназначени главно за ток и ТЕЦ-ове предназначени главно за топлофикация, вуъпреки, че всеки ТЕЦ дава и двете, но е важно основното предназначение!



Не аз повдивгнах въпроса, а и въпрос няма, защото Русе не може и да се сравнява с кв. Зора в Стара Загора, пък камо ли с целия град!





Тема Re: Стара Загора > Русе + Гюргево + с. Щръклево по БВПнови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Авторgat3way (Нерегистриран)
Публикувано23.03.05 13:36



Mechko, kakav e tozi TEC za toplofikacia, kato v StZ niama parno be momche :)

Kakvi sa tia shturotii pak :)



Тема Ех, зора зоранови [re: Meчът нa Bepeя™]  
Автор зakoнът (Master)
Публикувано23.03.05 13:37



хихихихи
не качвай кръвното мече!Ще вземе да получиш я инфаркт я инсулт, още млад си, дет се казва още жълто имаш край устата.
И като са тецовете на 30 км от сз какво? Ако ще и да са в центъра на сз хич не ми пука, нали имам ток! Охлювчето ми сладко!
Що не вземе да спреш тока на Русе?хахахахаха
А, и благодаря за рекламата, Русе туй, Русе онуй, ама нали Русе бе!



Тема Стара Загора е енергиен център!нови [re: зakoнът]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано23.03.05 13:48



Само от Стара Загора /града не областта/ 10 000 души работят в този комплекс и вземат заплата между 700 и 1 300 лева месечно!!! После ще станат 15- 20 000 и градът ни няма да има 5 пъти повече хипермаркети от Русе, а 10 пъти повече!


Много ясно парите въртят Света, не случайно уча в САЩ, а не в консервативната Зап. Европа, която е със затихващи функции спрямо САЩ в пъти!






Тема Re: Стара Загора > Русе + Гюргево + с. Щръклево по БВПнови [re: gat3way]  
Автор Meчът нa Bepeя™ (враг заклет)
Публикувано23.03.05 13:56



Стара Загора си има и парно и газ и т.н. Въобще всичко си има! Тва не е крайграничен беден град, а най-големият централно разположен български град! Така, че си стой в Мусагеница и трай!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.